SZOKUJĄCE! "Głos Wielkopolski": AstraZeneca zleciła śledzenie szefowej "Solidarności" - zdjęcie
28.01.22, 17:12fot. yt/Bloomberg Markets and Finance/screen

SZOKUJĄCE! "Głos Wielkopolski": AstraZeneca zleciła śledzenie szefowej "Solidarności"

22

Jak donosi „Głos Wielkopolski” firma AstraZeneca miała zlecić śledzenie szefowej zakładowej „Solidarności”. Pod jej samochodem zamontowano nadajnik GPS, a zespół detektywów wykonywał zdjęcia.

„Korporacja farmaceutyczna, dwie kancelarie prawne i detektywi przeciwko Emilii N. Pod jej samochodem zamontowano nadajnik GPS, fotografowano ją w czasie pracy i w czasie wolnym” – czytamy na portalu „Głos Wielkopolski”.

„Nie, Emilia N. to nie jest członek gangu. To pracowniczka koncernu farmaceutycznego AstraZeneca i była już przewodnicząca zakładowej „Solidarności”, z której inicjatywy związek powstał” – pisze dalej autorka tekstu, Emilia Bromber.

Firma jednak nie potwierdza tych doniesień, pomimo że – jak czytamy – zeznania mówią zupełnie co innego.

Przedstawiciele spółki nie trafili do tej pory na ławę oskarżonych.

Jak czytamy, poszkodowana kobieta zgłosiła pracodawcy niezwłocznie odkrycie GPS-a.

„Informację, że to pracodawca wynajął detektywów, przekazała jej dopiero policja, 3 miesiące po odnalezieniu GPS-a” – czytamy.

Pełnomocniczka firmy AstraZeneca odwiedziła komisariat prowadzący sprawę i „powołując się na tajemnice spółki, prosiła policję, aby nie udostępniać poszkodowanej akt sprawy”.

Sprawa trafiła do sądu dopiero cztery lata później, ale nikt z ramienia koncernu nie zasiadł na ławie oskarżonych. AstraZeneca z kolei uważa sprawę za zakończoną.

Pełny tekst można przeczytać TUTAJ.

 

mp/gloswielkopolski.pl

Komentarze (22):

Skrzypek na dachu2022.02.6 15:45
Fejkbuk i guugol to dzisiaj tylko inwigilacja , cenzura i donosicielstwo .
krzysztof2022.02.3 9:47
astra zeneca odszkodowanie dla związku zawodowego i jej przewodniczącej np.10.000.000 ''OJRO'' I ZAKAZ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI PUBLICZNEJ.ONI SOBIE KPIĄ Z POLSKIEGO PRAWA
I znów te same teksty wklejasz !!!2022.01.28 23:44
Czy absolutnie całkiem ci odbiło!? Włącz myślenie, to nie boli i się nie ośmieszaj do reszty! Przecież te wpisy są twoje, Lechu K... w różnych nickach! Pytam cię!??? Ile razy można takie głupstwa wstawiać? Braknie ci pomysłów, czy płacą ci od byle jakiej sztuki, trolku??
NIESAMOWITE! Czy było już o tym2022.01.28 23:35
na Frondzie? https://www.rmf24.pl/raporty/raport-program-szczepien-przeciw-covid/swiat/news-pfizer-testuje-szczepionke-przeciw-omikronowi,nId,5791272
Człek2022.02.1 17:18
Firmy testują "szczepionki" na ludziach od 2 lat. Nic nowego.
absolutnie2022.01.28 20:44
================================================================================== FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ==================================================================================
matis892022.01.28 20:13
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
Klapaucjusz2022.01.28 20:11
Przeczytałem cały tekst znaleziony w Głosie Wielkopolski. Okazuje się, że GPS był zamontowany pod służbowym samochodem pani Emilii N. Został odnaleziony, gdy mąż pani Emilii montował tam hak holowniczy. Nasuwa się pytanie, do czego pani Emilia potrzebowała haka holowniczego w służbowym samochodzie należącym do AstraZeneca? AstraZeneka twierdzi, że monitorowała pracowników, którzy nie wywiązywali się z obowiązków i nadużywali służbowych samochodów. Pani Emilia twierdzi, że AstraZeneca śledziła ją z powodu kierowania zakładową Solidarnością. Skąd ta pewność? Są jakieś dowody na to, że zakładowa Solidarność pod przewodem pani Emilii N. była niewygodna kierownictwu AstraZeneka?
Tadeusz2022.01.28 23:37
Czy są jakieś dowody, że była wygodna?
pegazus na kaczych lapach ze spryco2022.01.28 20:05
https://www.youtube.com/watch?v=bqbVhqHTRw0
pejsatci kanibale naszych wysp polin-ezji2022.01.28 20:02
Budowniczy Auschwitz ... IG Farben rockefeller ...zyja !!!!! Zalozyli UE ( ksiazka : Nazistowskie korzenie brukselskiej UE) ... akurat sa na etapie budowy swiatowego Auschwitz 2.0...... www.profit-over-life.org
katolik2022.01.28 19:44
Nazistki i nazisci z lewicy zebrali 10 tyś podpisow aby wyszczepienie było obowiązkowe, czyli trzeba ZACZAĆ zbierac podpisy przeciwne i o odsunięcie wszystkich od wladzy !!!!
katolicka kretynizacja polski 🇵🇱2022.01.28 19:15
wystarczyło pogadać z kamińskim lub wosiem i szpiedzy z astry mieliby nagrania rozmów i nie tylko...
Anonim2022.01.28 18:48
Firma jednak nie potwierdza tych doniesień, pomimo że – jak czytamy – zeznania mówią zupełnie co innego. PiS też się nie przyznaje do Pegasusa, a zeznania świadków mówią zupełnie co innego.
Suweren2022.01.28 17:56
Tak właśnie powstawła Solidarność - przeciw przemocy bezwględnych ludzi na stanowiskach. Tak właśnie rozgromimy Kaczyzm. Btw, wróble ćwierkają, że nie był to jedyny podsłuch - znacie to skądś PiS-owce?
Po 11 ...2022.01.28 17:39
Ale to było w 2017 roku ... 5 lat temu.
Wojna się skończyła ponad 76 lat temu2022.01.28 17:48
a wy wkoło piierdolicie o tym holkałście
matis892022.01.28 19:19
Nie porównuj, kretynie, podpięcia GPS-u do wymordowania milionów ludzi.
Skrzypek na dachu2022.02.6 15:42
Hitler tez mial tylu swoich SSmanow gestapowcow donosicieli szpiegow i agentow i wieszal swoich wrogow na drutach od fortepiana tak samo jak bezbozne globalisci dzisiaj robia eksperymenta na ludziach .
Anonim2022.01.28 17:54
Aha.
Dam2022.01.28 17:56
Trzeba jakoś pokazać ciemnemu ludowi, że "co prawda podsłuchiwaliśmy, ale ktoś inny też więc wszystko spoko"
UWAGA!!! PIS podsłuCHUJE!!!2022.01.28 17:20
***** ***