reklama
reklama

Stanisław Pięta dla Fronda.pl: W piątek weźmiemy różaniec, przyjdziemy na Powązki, uklękniemy i niech ZOMO nas szarpie

Stanisław Pięta dla Fronda.pl: W piątek weźmiemy różaniec, przyjdziemy na Powązki, uklękniemy i niech ZOMO nas szarpie
Gen. Wojciech Jaruzelski (fot. Wikipedia)
reklama W piątek weźmiemy różaniec, przyjdziemy na Powązki, uklękniemy i niech ZOMO nas szarpie.Tam pogrzebu Wojciecha Jaruzelskiego nie będzie - zapowiada poseł PiS Stanisław Pięta.

Stanisław Pięta: Jeżeli państwowy pogrzeb na Powązkach dla Wojciecha Jaruzelskiego organizuje Bronisław Komorowski, Donald Tusk i Hanna Gronkiewicz-Walz, to nie musi to oznaczać, że taki pogrzeb odbędzie się. Jeżeli Naród polski nie zgodzi się na taki pogrzeb, to państwowego pochówku z wojskiem i salwą honorową nie będzie.

Wystarczy wziąć do ręki różaniec, przyjechać w piątek na Powązki i pomodlić się o światło Ducha Świętego dla rządzących i o pamięć o leżących tam bohaterach wojny bolszewickiej z 1920 roku, o powstańcach warszawskich spoczywających pod brzozowymi krzyżami i o nie odnalezionych jeszcze kościach Żołnierzy Wyklętych, zabijanych przez Jaruzelskiego i jego kolegów z Informacji Wojskowej i Urzędu Bezpieczeństwa.

Jeżeli Naród zechce, to może zapobiec tej profanacji Powązek. Wystarczy, że w ciszy, z zachowaniem powagi miejsca, staniemy tam z różańcem. Jeżeli będzie nas 10, to pogrzeb odbędzie się, jeżeli będzie nas 100, to pogrzeb też odbędzie się. Pogrzeb odbędzie się także jeżeli będzie nas 1000, ale jeżeli będzie nas 10 000 lub więcej to pogrzeb nie odbędzie się. Czy znajdzie się 10 000 Polaków gotowych do modlitwy? Zobaczymy w piątek.

Not. MaR

 

27.05.2014, 18:01

Komentarze (50):

Nowenna Pompejańska Maj 27, 2014, 6:16 po południu

Panie Pośle tylko po co do tej polityki mieszać różaniec?

Jack_Holborn® Maj 27, 2014, 6:20 po południu

Oj już niech ten agregat spocznie. Będzie święty spokój.

Swat Maj 27, 2014, 6:23 po południu

Czyli, jeśli ktokolwiek będzie ich szarpał- choćby ze zwykłej głupoty szarpiącego lub irytacji idiotycznym pomysłem by modlić się o niepochowanie zmarłego, to automatycznie pójdzie w świat, że to ZOMO szarpało... strasznie prostacka manipulacja- coś na zasadzie "powiemy swoje i niech się sataniści nie zgadzają"... bo oczywiście z politykiem PiSu szarpać może się tylko i wyłącznie ZOMO. Wszyscy inni się z nim zgadzają. Żałosne, panie Pięta.

Inna sprawa, równie interesująca to zawiść jaka przemawia przez pana Piętę w jego apelu. Nawołuje on do modlitwy z zawiści. Aż przychodzi na myśl karykatura modlitwy w filmie "Dzień Świra" o to by sąsiadowi było źle. Tu natomiast chodzi o to by poszło w pięty Jaruzelskiemu, który przed śmiercią przyjął sakramenty.

Przykre jest to, że wcale się nie zdziwię jak rzeczywiście pojawi się kilkaset osób na tyle zacietrzewionych i zmanipulowanych by modlić się w takiej intencji. Zjadą się pewnie z całej Polski... i będą bezcześcić różaniec oraz cmentarz na Powązkach, przekonani, że robią dobrze.

Pawel_student Maj 27, 2014, 6:26 po południu

Zomo nie będzie, chyba że sami je wynajmą.

Swat Maj 27, 2014, 6:33 po południu

@Marek22
Ja bym napisał inaczej- do dechrystianizacji Polski już tylko jedna pięta...

pokaż więcej komentarzy

Najnowsze artykuły:

 
 
facebook