reklama
reklama

'Skromny informatyk' Kijowski napisał o sobie książkę

'Skromny informatyk' Kijowski napisał o sobie książkę
Fot. via Wikipedia, CC 0
reklama

Mateusz Kijowski, lider KOD, wydał właśnie książkę. Książkę o... sobie samym. Opowiada o jego pobycie w Londynie. Najwidoczniej Kijowski sam ma zamiar wykreować się na bohatera i legendę, nawet pomimo licznych afer. Książka nosi tytuł „Buntownik”.

Informacje o książce znajdują się na stronie buntownik.eu. Podkreśla się tam, że Kijowski przemawiał wraz z liderami brytyjskiej opozycji podczas demonstracji „United for Europy”. Książka jest dostępna w przedsprzedaży.

Jednak ten, kto chciałby udać się niebawem do pobliskiej księgarni w celu kupienia owej książki (nie wiadomo tylko - po co?), napotkałby problem. Powstała bowiem w niezależnym wydawnictwie w Londynie i w Polsce dostępna będzie jedynie poprzez niezależne kanały dystrybucji. Nie będzie na oficjalnym rynku księgarskim.

Jak informowani jesteśmy na stronie:

„Kupując w przedsprzedaży książkę w cenie 6 funtów sterlingów wraz z wysyłką otrzymasz egzemplarz z limitowanej serii wzbogaconej o fotografie, które nie będą dostępne w drugiej edycji książki i z odręczną dedykacją imienną Mateusza Kijowskiego”

A to dopiero okazja! Polecamy także lekturę pewnego uroczego fragmentu:

dam/dorzeczy.pl,Fronda.pl

18.04.2017, 19:45

Najnowsze artykuły:

 
 
facebook