reklama
reklama

Ruszają szkolenia anty-gender. Nie bądź bierny, ZAPISZ SIĘ!

Ruszają szkolenia anty-gender. Nie bądź bierny, ZAPISZ SIĘ!
Fronda.pl
reklama –W chwili, gdy gender wkracza do polskich szkół i przedszkoli, rodzi się oddolny opór rodziców, którym zależy na dobru swoich dzieci. Postanowiliśmy dostarczyć im argumentów–tłumaczy ideę kursu dr Tomasz Teluk

Instytut Globalizacji oraz środowiska związane z portalem Fronda.pl jako jedne z pierwszych w Polsce zwracały uwagę na zagrożenia, które niesie za sobą rozprzestrzenianie się ideologii gender. Przez ostatnie lata wymienione instytucje zorganizowały kilkanaście wykładów nt. promocji płci jako zjawiska kulturowego, zapraszając uznanych mówców z kraju i ze świata.

Na tej podstawie został utworzony kurs „Gender – ukryta prawda”, który zostanie udostępniony na specjalnej platformie e-learningowej. Z kursu będzie mógł korzystać każdy, wystarczy dostęp do Internetu. To pierwsza tego typu inicjatywa w Polsce. Na platformie będą umieszczane wykłady, artykuły, będą toczone dyskusje, a kursanci będą mogli wymieniać się między sobą ideami i kontaktami.

– W chwili, gdy gender wkracza do polskich szkół i przedszkoli, rodzi się oddolny opór rodziców, którym zależy na dobru swoich dzieci. Postanowiliśmy dostarczyć im argumentów – tłumaczy ideę kursu dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji. – Naszymi wykładowcami są wybitni znawcy tematu: ks. prof. Tadeusz Guz, ks. prof. Dariusz Oko czy ks. dr Marek Dziewiecki – dodaje.

Kurs „Gender – ukryta prawda” ma na celu odkłamanie przymusowo wdrażanych programów zainfekowanych ideologią gender, zakamuflowanych sloganami o równouprawnieniu czy równości płci. Trzymiesięczne szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, których niepokoi narzucanie dzieciom tej zdemoralizowanej ideologii bazującej na marksizmie kulturowym. Skierowane jest do rodziców, działaczy, uczniów, studentów, aktywistów katolickich, księży, samorządowców i wszystkich, którym leży na sercu dobro rodziny.

Organizatorzy kursu tłumaczą, że gender jest nienaukową formą indoktrynacji seksualnej, która ma na celu oswajanie nieletnich z dewiacjami seksualnymi, antykoncepcją czy pornografią. Rezultatem tej pseudo-nauki może być rozbicie tradycyjnego modelu rodziny, dlatego należy temu przeciwdziałać.

W ramach kursu, słuchacze dowiedzą się, jaka jest geneza ideologii, jakie są jej prawdziwe i ukryte cele, podstawy ideologiczne i filozoficzne oraz jakie zagrożenia dla dzieci i rodziny niesie za sobą jej wdrażanie. Następnie kursanci dowiedzą się jak dyskutować z agresywnymi wyznawcami genderyzmu, jakimi argumentami naukowymi operować i gdzie zwracać się, aby blokować wdrażanie niemoralnych treści w przedszkolach i szkołach.

Aby zapisać się na kurs należy wypełnić formularz na stronie www.globalizacja.org, lub wysłać zgłoszenie na e-mail: instytut@globalizacja.org. Wszelkich informacji udziela Marek Waniewski z gliwickiego klubu Fronda.pl, pod nr tel. 605 999 055.

Portal Fronda.pl patronuje tej inicjatywie.

NIE BĄDŹ BIERNY W WALCE Z IDEOLOGIĄ GENDER. POLUB PROFIL "STRAŻ PRZECIW GENDER"

oprac. SM

4.02.2014, 10:10

Komentarze ():

KEFAS1277 Lut 4, 2014, 10:19 rano

Ogromne brawa za ta inicjatywe NORMALNYCH LUDZI! Jednak obawiam sie, ze zadne argumenty do dżenderowcow nigdy nie przemowia. Oni pojda juz utarta i wydeptana droga lenina: Po trupach do celu.

KEFAS1277 Lut 4, 2014, 10:21 rano

Arbiter czy ty jestes taki glupi z natury, czy moze sie od kogos zaraziles???!

Wrog_Z_Papieru Lut 4, 2014, 11:03 rano

Ciekawe jak to jest- wiedzieć że historia zapamięta was jako grupę oszołomów na równi z tymi co: palili czarownice, bronili niewolnictwa, upierali się że ziemia jest płaska, twierdzili że matematyka to zbereźna nauka itd. Będziecie właśnie tą częścią historii, ludzie będą się w przyszłości zastanawiać jak można było być tak głupim i pozbawionym empatii. Moje gratulacje :)

Wojo Lut 4, 2014, 11:54 rano

Wróg_z_Papieru,

"Ciekawe jak to jest- wiedzieć że historia zapamięta was jako grupę oszołomów na równi z tymi co: palili czarownice, bronili niewolnictwa, upierali się że ziemia jest płaska, twierdzili że matematyka to zbereźna nauka itd. "

budzisz u mnie ogromne współczucie, bo nie wiesz, że nie historia, tylko "historia" pisana przez lewackich propagandystów z esbekami z FiM włącznie. Zresztą nie piszesz własnych przemyśleń, opartych na sprawdzonej w źródłach wiedzy tylko cytujesz tych, którzy wlali Ci do głowy te brednie.

Uire Lut 4, 2014, 11:58 rano

Te sam ks. prof. Tadeusz Guz, któremu udowodniono zmyślanie, manipulację i niedouczenie? Zrobiono to tutaj:

http://kompromitacje.blogspot.com/2014/01/tadeusz-guz-zmysla-cytaty.html

Udowodniono, warto zaznaczyć porządnie i w oparciu o dowody.

Zaiste, wybitni znawcy będą za te dziewięć dyszek oświecać lud.

pokaż więcej komentarzy

Najnowsze artykuły:

 
 
facebook