Rodziny protestują, media milczą! - zdjęcie
30.08.15, 18:11

Rodziny protestują, media milczą!

12

Kilka tysięcy rodzin z dziećmi przyjechało z całej Polski do Warszawy, aby zaprotestować przeciw rządowej deprawacji najmłodszych, przygotowywanej przez Ministerstwo Edukacji.

 

Demonstracja pod hasłem „Stop deprawacji w edukacji” zgromadziła kilkanaście tysięcy osób, które autokarami przyjechały z całego kraju. Są członkowie wspólnot, stowarzyszeń katolickich oraz po prostu rodzice zatroskani o przyszłość swoich dzieci.

 

Rodziny niepokoją plany zamiany planowane przez MEN dotyczące zastąpienia przedmiotu „Wychowanie do życia w rodzinie”, lekcjami wychowania seksualnego. Program wychowania seksualnego ma być konsultowany ze środowiskami LGBTQ i zawierać bulwersujące treści zachęcające przedszkolaków do masturbacji, wyboru płci czy swobodnego życia erotycznego.

 

Świadomi spustoszenia, które dokonało się przez ostatnie lata na Zachodzie, rodzice postanowili protestować, aby zapobiec demoralizacji najmłodszych za pieniądze podatników. W demonstracji biorą udział aktywiści m.in. z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji i ze Szwajcarii, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami z tych krajów.

 

W Wielkiej Brytanii, gdzie i tak funkcjonuje bardzo liberalne prawo obyczajowe, udało się przeforsować obywatelski projekt blokujący najbardziej szkodliwe moralnie treści. Dlatego nigdy nie należy się poddawać, tylko organizować się i działać – przekonywali liderzy z tego kraju.

 

– Cała demonstracja została spacyfikowana organizacyjnie. Zamiast przemarszu przez centrum miasta, zbierania podpisów pod petycjami i angażowania osób postronnych, zepchnięto nas na Mariensztat, poza Trakt Królewski, gdzie znalazły się sami zaangażowani – relacjonuje Adam Regiewicz, który przyjechał na demonstrację do Warszawy wraz ze wspólnotą neokatechumenalną z Gliwic.

 

Symptomatyczne, że media głównego nurtu postanowiły solidarnie przemilczeć ten niezwykle ważny protest rodziców, co było zresztą do przewidzenia. Wiadomości głównych stacji telewizyjnych: TVP, TVN, Polsatu zajmowały przez cały dzień problemy turystów wracających z wakacji, mecz piłkarski między dziennikarzami czy nawet parada równości z Nepalu.

 

Ważne wydarzenie dla przyszłości Polski zostało zignorowane ze względów politycznych. Świadczy to o tym, jak dalece redakcje są zależne od bieżącej polityki. Wolność mediów w naszym kraju to wciąż fikcja. Dominuje robota na zlecenie i cenzura światopoglądowa. Jeśli chcemy żyć w wolnym kraju radykalne zmiany muszą dotyczyć nie tylko polityki ale i mediów. Na dzień dzisiejszy Polacy wciąż nie są informowani, lecz manipulowani.

 

Tomasz Teluk

Komentarze (12):

anonim2015.08.30 17:08
Małymi kroczkami z pomocą bożą zniszczymy deprawatorów.
anonim2015.08.30 19:14
Trudno to zliczyć, bo część osób poszła na plac Zamkowy, część znalazła się na Mariensztacie, a część utknęła w uliczkach prowadzących na Mariensztat, bo taki był tłok.
anonim2015.08.30 19:15
Pan Teluk jak zwykle kłamie, lub nie oglada mediów. Informacja o demonstracji była w Panoramie TVP.
anonim2015.08.30 19:38
ale pasuje wam jak ksiądz gwałci wasze dzieci, nie?
anonim2015.08.30 20:41
@racjonalista Czyli jednak przyznajesz, że seksedukacja gwałci nasze dzieci.
anonim2015.08.30 21:23
Rumcajs-owa niech się nie opiera na telewizorze, bo się przewróci. Trzeba było pofatygować się na Mariensztat a potem wypowiadać się na temat ilości demonstrantów, a nie oceniać na postawie relacji pana dziennikarza. Ja byłem. Plac był wypełniony w całości, do tego były pozajmowane boczne uliczki - na pewno kilka tysięcy osób. Plac nie był nabity gęsto, ale nie było dużych dziur. racjonalista2015 - cholernie nie spodobało misie, jak jakikolwiek zboczek próbował by się dobrać do moich dzieci. Bez względu na to kim jest - artysta, ksiądz czy poseł do europarlamentu - wytrzebiam bezkrwawo dwoma kamieniami. A księdza dodatkowo z pozostałymi parafianami kąpię w smole i obsypuję pierzem.
anonim2015.08.31 1:34
@Dawid mówiłem o księżach a nie seks edukacji, seks edukacja jest potrzebna, bo rodzice nie są na tyle odważni aby porozmawiać z dzieckiem o seksie.... chyba że cofnąłeś się do średniowiecza że dziecko przynosi dziecko w kapuście...
anonim2015.08.31 17:38
Kluziki z PO i wasze kupione reklamami merdia - wara od naszych dzieci.
anonim2015.08.31 19:36
racjonalista2015 uważaj co piszesz w śród księży jest niewielki odłam tych co zabłądzili za obrazę możesz dostać racjonalną karę życzę nawrócenia
anonim2015.08.31 19:40
chris - bredzisz jak nawiedzony. Ludzie pojechali z własnej woli w obronie tego co najważniejsze mimo że dziś jest dzień pracy .życzę Ci nawrocenia
anonim2015.08.31 19:54
Była nawet relacja o wiele mniejszej manifestacji zwolenników JOWów, która przemaszerowała traktem królewskim, przeciwników zwyrodnialców nie tylko zaś zepchnięto, ale i przemilczano.
anonim2015.08.31 19:59
" media głównego nurtu postanowiły solidarnie przemilczeć ten niezwykle ważny protest rodziców" Dlatego parę tygodni temu pisałem, że jeżeli PiS chce naprawdę zreformować państwo i zlikwidować upadek moralny narodu powinien w całości przejąć TV państwową i lansować tam katolicko-narodowe treści, bez oglądania się na reakcje Zachodu, czy zasrańców z gazety Michnika. Wtedy zresztą pan Duda dowiódłby, iż Polska jest tym strasznie suwerennym państwem, o jakim bredził ostatnio.