reklama
reklama

Putin ma na Trumpa miażdżące haki? Jest szokujący raport

Putin ma na Trumpa miażdżące haki? Jest szokujący raport
reklama

Putin ma w garści Donalda Trumpa - przekonuje potal BuzzFeed. Chodzi o konkretne haki na nowego prezydenta USA. To między innymi perwersyjne nagranie Trumpa z rosyjskimi prostytutkami z 2013 roku oraz nagranie rozmowy prawnika Trumpa z wysłannikami Putina w Pradze.

Autorem raportu opublikowanego na BuzzFeed jest były oficer brytyjskiego wywiadu MI6. Rok temu jego usługi wynajęli przeciwnicy Trumpa w republikańskich prawyborach, a potem współpracownicy Hillary Clinton. Były oficer miał poszukać na Trumpa haków.

Opisujące sprawę amerykańskie media przekonują, że chociaż nie ujawnia się tożsamości byłego oficera MI6, to jest to człowiek zdecydowanie wiarygodny i doświadczony w sprawach rosyjskich. 

Wedłub oficera MI6 Rosjanie mieli od kilku lat rozpracywować Trumpa. Ten wiele im ułatwiał, bo wielokrotnie gościł w Moskwie. Prowadził tam między innymi finał konkursu Miss Universe, a także liczne negocjacje biznesowe. Rosjanie mieli wysyłać Trumpowi prostytutki. Zabawy, jakich się dopuszczali, były rzekomo wyjątkowo perwersyjne i wszystko ma być nagrane.

Na tym jednak nie koniec. W raporcie czytamy o wynikach rzekomych rozmów doradcy Trumpa z Rosjanami. Doradcy miano obiecać, że jeżeli Moskwa pomoże mu wygrać wybory przygotowując materiały szkodzące Clinton, to on z kolei ma znieść sankcje nałożone po konflikcie ukraińskim i de facto zaakceptować aneksję Krymu.

Cały raport w języku angielskim można przeczytać tutaj.

bbb

11.01.2017, 11:48

Najnowsze artykuły:

 
 
facebook