Prof. Krasnodębski: Wołanie o ingerencję z zewnątrz źle się skończy nie dla rządu, czy PiS, tylko dla POLSKI! - zdjęcie
18.03.16, 13:23

Prof. Krasnodębski: Wołanie o ingerencję z zewnątrz źle się skończy nie dla rządu, czy PiS, tylko dla POLSKI!

5

- Niestety przykład Ryszarda Cyby pokazuje, że sianie nienawiści – kiedyś pod hasłem polityki miłości, dziś obrony rzekomej zagrożonej demokracji – może źle się skończyć. A nawoływanie do ingerencji z zewnątrz jeszcze gorzej. Nie dla rządu, nie dla ‪#‎PiS‬-u - dla Polski - pisze na Facebooku prof. Zdzisław Krasnodębski, komentując dzisiejszą sytuację w Polsce.

"‪#‎Rząd‬ cieszy się poparciem większości społeczeństwa, realizuje swój program wyborczy. Polacy doceniają zwłaszcza jego działania w dziedzinie polityki rodzinnej i społecznej. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że niektórzy politycy, przegrani w ostatnich wyborach, nie głosili wszem i wobec, a zwłaszcza w Berlinie i Brukseli, że w Polsce zapanowała dyktatura, że zaprowadzony został stan wojenny, sporządzane są listy proskrypcyjne, i zbliża się czas krwawej rozprawy z opozycją. Można by się śmiać z tego absurdu.

Niestety przykład Ryszarda Cyby pokazuje, że sianie nienawiści – kiedyś pod hasłem polityki miłości, dziś obrony rzekomej zagrożonej demokracji – może źle się skończyć. A nawoływanie do ingerencji z zewnątrz jeszcze gorzej. Nie dla rządu, nie dla ‪#‎PiS‬-u - dla Polski" - czytamy.

Nic dodać, nic ująć. Opozycja zapomina, że nawołując do ingerencji z zewnątrz nie szkodzi tylko Prawu i Sprawiedliwości, lecz przede wszystkim, Polsce. 

kz/Facebook/prof. Zdzisław Krasnodębski

Komentarze (5):

anonim2016.03.18 13:35
TAK, zaszkodzą tylko Polsce i ja i jeszcze paru Polaków - miliony - im tego nie zapomnimy i przede wszystkim będziemy ich rozliczać sami własnoręcznie i własnonożnie
anonim2016.03.18 14:12
żądza władzy nie prowadzi gdzie indziej jak do piekielnej otchłani por Iz 14,12-1; Ap 12,3 nn i ect. tzn jak Lucyfer nie zasiadł na tronie Króla Nieba i Ziemi "Słowa Wcielonego" Jezusa Chrystusa tylko został stoncony w Noc bez gwiazd w otchłań ciemności i grozy i płomieni ognia kary, tak i ci którzy go naśladują ,w jego głupocie tak samo skończą
anonim2016.03.18 14:48
Wszystko dozwolone, żeby zatrzymać szkodliwy dla Polski PiS :-D
anonim2016.03.18 17:27
@Walret: wszystko dozwolone by zatrzymać PO? i co wojna domowa, rozbiór Polski żeby zaspokoić waszą potrzebę zniszczenia i rozprzedania państwa?
anonim2016.03.20 9:01
@Justine: nie, ale mam nadzieję, że ta cała awantura doprowadzi do umocnienia się struktur regionalnych tak, aby żaden buraczany desant z Wiejskiej nie mógł mieć absolutnej władzy. Poza tym. PiS złamał konstytucję i zasadę trójpodziału. Skoro tak można, to dlaczego nie zmienić ustroju Polski na federację? Niech każdy region ma możliwość wyboru takich władz, jakie uważa za właściwe.