Prof. Gut: Polska służba zdrowia wytrzyma 50 tys. zakażeń - zdjęcie
19.01.22, 14:45Fot. screenshot - TVP Info

Prof. Gut: Polska służba zdrowia wytrzyma 50 tys. zakażeń

64

- Zakażenia nie są zależne od szczepień, bo szczepionka nie chroni przed zakażeniem. Przed zakażeniem chronią nasze zachowania. Jeżeli stosujemy odpowiedni pakiet zachowań, unikamy zakażeń – powiedział w wywiadzie udzielonym portalowi wpolityce.pl wirusolog, prof. Włodzimierz Gut.

W dniu dzisiejszym odbyła się konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, który przestrzegał przez wzrostem zakażeń koronawirusem do poziomu 50 tys. dziennie w następnym tygodniu. O tą sprawę został zapytany prof. Gut. Padło pytanie, czy polska służba zdrowia takie obciążenie wytrzyma.

- Służba zdrowia, to jak pani widzi: do tej pory liczba łóżek zajętych spadała i liczba respiratorów też spadała, więc raczej tak – odpowiedział ekspert odnosząc się do obecnej sytuacji epidemicznej w naszym kraju.

Jak zauważył profesor „Ilość zgonów się ustabilizowała na pewnym poziomie”. Liczbę zachorowań określił natomiast jako „zaskakującą”.

- Ale jeżeli przyjmiemy, że jest to kumulacja soboty i niedzieli, która została przebadana – niekoniecznie – dodał.

Odnosząc się do związku szczepień z zakażeniami stwierdził, że szczepienia nie zapobiegają zakażeniom. - Jeżeli podajemy szczepionkę, przygotowujemy się na zakażenie, ale nie unikamy go – wyjaśnił.

Odnosząc się do możliwych prognoz rozwoju sytuacji epidemicznej, którą w dniu dzisiejszym minister Niedzielski określił jako „piatą falę”, prof. Gut stwierdził, że nie zajmuje się on „fusologią”.

- Zobaczymy w najbliższych dniach, czy będzie dalszy wzrost, czy po prostu będzie poniżej tej kumulacji – dodał.

 

mp/wpolityce.pl

Komentarze (64):

matis982022.01.21 8:58
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
rabin2022.01.20 14:50
ty Gut jesteś większym wirusem od tego niby covido-żyda19 i tobie podobne jełopy pseudolekarze-gówniarze.
Igor2022.01.20 9:18
Przestancie straszyc normalnych ludzi. Zacznijcie leczyc , a mie testowac na sile testometami , ktore nie sa wiarygodne, bo nawet maly katar, lekkie przeziebienie , lekka podniesiona temperature itd zakwalifikuja jako pozytywne i zapedza do izolatki, bez leczenia.Ile kosztuja te pseudotesty. Lepiej te pieniadze prezeznaczyc na leczenie, a nie porady. Bierzcie przyklad z Anglii, gdzie to bedzie zniesione, i bedzie znaczny spadek tej pseudo pandemii.
matis892022.01.19 21:14
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta i masonerii oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Szatanistyczny PIS wprowadza usługi, zapomogi dostępne tylko drogą cyfrową dążąc do cyfrowego zniewolenia Polaków, bezgotówkowego państwa Antychrysta i jego Znamienia Bestii.
matis892022.01.19 21:13
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Zwiędły chuj żydowski Skrzypek na dachu2022.01.19 20:59
Siedzi taki chüj żydowski od rana do rana i napierdala rzygi w klawiaturkę. Gówno ten chüj żydowski wie o USA bo NIBY SKĄD?! Gówno ten chüj żydowski wie o medycynie oprócz tego syfu, którym się faszeruje, aby nie zdechnąć. A ten zwiędły chüj żydowski, "sądzi" że może się "ukryć" pod setką pseudonimów. Ohydne stare żydzisko zabiera tlen ludziom młodym.
Chcesz wiedzieć kim jest Skrzypek?2022.01.19 20:59
Jest to sk urwysyn żyd nazwiskiem DANIEL PASSENT !!!
Chcesz wiedzieć kim jest Skrzypek?2022.01.19 20:58
Jest to sk urwysyn żyd nazwiskiem JERZY URBAN !!!
Chcesz wiedzieć kim jest Skrzypek?2022.01.19 20:58
To jest ŻYD sk urwysyn nazwiskiem JAN HARTMAN!!!
Chcesz wiedzieć kim jest Skrzypek?2022.01.19 20:57
Jest to prowokator k urwa żydowska nazwiskiem JAN HERTRICH-WOLEŃSKI !!!
Skrzypek na dachu2022.01.19 20:46
Zastrzyk Pfajzera nie jest szczepionka , tylko eksperymentalna biotoksyna mRNA retrowirusowa .
Skrzypek na dachu2022.01.19 20:36
Pani Magdalena Zietek Wielomska , z Pro Vita Bona , jest bardziej wiarygodna niz sprzedajne kowidowate dziwaki szalomikronowe .
Skrzypek na dachu2022.01.19 20:29
Pseudoplandemia szalomikronu tylko sie skonczy kiedy Rzad PiS przestanie wyplacac dodatki .
GP2022.01.19 20:12
Durniu, niech konowały zaczną wreszcie normalnie leczyć ludzi na sezonowe choroby przeziębieniowe, a w przypadku modnego wirusa - inwermektyna, hydrochlorochina, leczyć jak w Japonii, Indiach, Meksyku i Brazylii, a nie jak nakazują zbrodniarze z Ministerstwa Śmierci: "szczepionka", teleporada, paracetamol, respirator i trumna.
cam2022.01.20 7:45
Niestety nie mogą leczyć, bo szpitale są zablokowane na potrzeby leczenia antyszczepów.
sl_ko2022.01.19 20:07
Prof. Christian Perronne doradca ds. zdrowia Francji o sz...pionkach na "sanctus covidus" --> https://www.youtube.com/watch?v=PxvnqYejvQE
katolik2022.01.19 20:00
LUDZKOŚĆ WYSZCZEPIONA UMIERA I UMRZE W CZASIE> MASONI MORDUJĄ LUDZKOSC ! CHEMIA GENETYCZNA----- w ciele osób wyszczepinych namnazaja się stułbie( hydry) i do tego jest potrzebny grafen który jest podawany w chemii. ! Stułbie wnikają do wszystkich tkanek, niszczą je, powodujac raka, inne choroby , całkowicie niszczą odpornosć która człowiek ma, sa one zmodyfikowane genetycznie
mediana2022.01.19 19:28
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
Grylls2022.01.19 19:14
W Hongkongu eksterminują chomiki podejrzane o zakażenie Covid. To nie żart. Ciekawe czy zutylizują Mango i Papaję, bo przecież także dają pozytywny wynik testu na Covid... https://www.rp.pl/ochrona-zdrowia/art19300321-hongkong-zapowiedzial-masowy-uboj-chomikow-u-czesci-potwierdzono-covid-19
katolik2022.01.19 20:05
masoni robią pokazówę z byle czego aby na byle czym siać strach i go podtrzymywac TO KARALNE ZASTRASZANIE LUDZI.
Skrzypek na dachu2022.01.19 20:32
To jest psy-op mk ultra , aby przygotowac kowidobaranow do zgody na zabijania ludzi .
fryc2022.01.19 18:44
Gucie daj spokój z ta idiotyczna propaganda. Zakażenie to nie choroba. W społeczeństwi polskim 90% jest zakażonych opryszczką. I co gucie?
mediana2022.01.19 17:42
https://www.socialstyrelsen.se/statistik-och-data/statistik/statistik-om-covid-19/statistik-om-slutenvard-av-patienter-med-covid-19/ ---------------------------- W Szwecji mediana hospitalizacji wynosi 6 dni, OIOM 23. To chyba niezbyt duzo. Wczesniej w 1 fali na OIMie byla wyrazna nadreprezentacja imigrantow , niekoniecznie starszych (mediana 20 dni) a ogolny czas hospitalizacji wynosil 7 dni. Generalnie 2 lata CONSTANS .... W Polsce mediana jest wyzsza, a ludzie podobno coraz szybciej umieraja co ma zwiazek z systematycznym spadkiem zdrowia ogolnego na skutek strategiii PISu - zamykac, gnebic, przesladowac.upadlac gnoic... bezapelacyjnie do samego konca, swojego lub ludka ciemnego
katolik2022.01.19 17:29
LUDZKOŚĆ WYSZCZEPIONA UMIERA I UMRZE W CZASIE> MASONI MORDUJĄ LUDZKOSC ! CHEMIA GENETYCZNA----- w ciele osób wyszczeponych namnazaja się stułbie( hydry) i do tego jest potrzebny grafen który jest podawany w chemii. ! Stułbie wnikają do wszystkich tkanek- człowiek staje się żywym trupem, siedliskiem robactwa ! GUT TY ZBOCZONY PSYCHOLU NAZISTOWSKI MORDUJESZ LUDZI POLAKÓW CHEMIĄ !!!!
Krakus2022.01.19 18:06
katolik - i ty się zwyrolu śmiesz nazywać "katolikiem"? Nie dość, że kłamiesz, nie dość, że wierzysz w jakieś brednie o sekcie masonów, to jescze obrażasz ludzi i to jest katolickie wg ciebie? To jak typowy katol - wraca z kościoła (a jakże) - wyciaga flaszkę, a po obiedzie po pijaku leję żonę i dzieci. Jakie to "bolzgie" ....
Grylls2022.01.19 19:22
św. Maksymilian Kolbe raczej był katolikiem i zwalczał sektę masonów. Także wielu Papieży w oficjalnych dokumentach wypowiadało się przeciwko masonerii (np. Klemens XII, Benedykt XIV, Klemens XIII, Pius VI, Pius VII, Leon XII, Pius VIII, Grzegorz XVI, Pius IX, Leon XIII, Pius X, Benedykt XV, Pius XI irp.). Loże masońskie oficjalnie działają w wielu krajach.
katolik2022.01.19 20:01
przez całe lata masoni układali plan dla ludzkosci i Koscioła--- teraz zaatakowal i ludzkość jako obcy !
katolik2022.01.19 20:03
dokładnie jak mówisz
Kowalski Anatol2022.01.19 17:22
Prof. Gut jak widać zmienia narrację. Niedawno stwierdził, że pandemia się skończy wtedy gdy ustanie zapotrzebowanie na szczepionki [ w domyśle nigdy bo szczepionki dla producentów to żyła złota], teraz twierdzi , że szczepionka nie chroni przed zakażeniem - choć rok temu i on i jego kolesie zapewniali że szczepionki to nawet przed łupieżem chronią zaszczepionego . Coś zaczyna chyba docierać do profesorskiej głowy - 13 innych z Rady Medycznej już się ewakuowało pod pierwszym lepszym pretekstem . Jeszcze tylko ten z kinolem obwisłym i mięsistym coś bredzi o milionach zakażonych i o tym , że niewyeliksirowanych to trzeba by pod ścianę postawić i długą serią względnie uruchomić chwilowo nieczynny obóz w Oświęcimiu [ o ile pobratymcy się zgodzą ]. Tak cze siak coś w narracji prof. Guta się zmienia co oznacza , że nie jest ortodoksem - względnie , że wie , że nie należy przeginać pały bo można tą pałą oberwać.
Anonim2022.01.19 16:43
Polski Związek Przedsiębiorców Pogrzebowych dziękuje rządowi za dotychczasowe działania w kwestii pandemii i oczekuje utrzymania dotychczasowej polityki, która tak wspaniale przysłużyła się naszej branży. Brawo PiS!!!
Krakus2022.01.19 18:08
Kłamiesz, jak zwykle debilu niedouczony lub ruski trollu: https://businessinsider.com.pl/finanse/koronawirus-w-polsce-sytuacja-branzy-pogrzebowej-w-czasie-pandemii/td9pz9n https://www.rp.pl/biznes/art403601-firmy-pogrzebowe-nie-dorobia-sie-na-koronawirusie
duch azorka2022.01.19 16:41
W 1990 roku rozwiązano służbę weterynaryjną to i z służbą zdrowia trzeba to zrobić .Skoro co miesiąc musimy łożyć horendalny characz to lepiej tą kasę mieć przy orderach i jak zajdzie potrzeba być dla lekarza podmiotem a nie przedmiotem .
Marek2022.01.19 16:08
służba zdrowia juz dawno padła
katolik2022.01.19 16:07
SSPIS NAZISCI MORDUJA POLAKÓW CHEMIA jak chcą zmusić tych wszystkich Polaków którzy wiedzą ze masoni uknuli mord !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
katolik2022.01.19 16:06
kaczyński ten morderca chce wymordować wszystkich Polaków a sam chce żyć?
Anonim2022.01.19 16:04
Bardzo trudno jest wybrać spośród aparatczyków PiS największego wroga Polaków. Podobnie jak za czasów nazistów aparatczycy NSDAP wzajemnie się wspierali w swoich działaniach "grali w orkiestrze" "gotowali w kuchni" w skrajnych nielicznych przypadkach "tylko wypełniali rozkazy" tak samo wśród członków i sympatyków PiS. Ich działania to tragedia dla Polaków, ale takiego głównego wroga trudno wybrać, przynajmniej dla mnie.
gracz2022.01.19 15:57
Zawsze się mówiło "głupi jak Gu .". Sorry, miało być but.
katolik2022.01.19 15:54
wyszczepieni słyszycie waszego oprawcę starego naziśtę GUTA-- nie po to sie szczepiliście aby się nie zarazić ale aby się zarazić wirusem przyjmując chemię genetyczną, śmiertelnie śmieszne
Anonim2022.01.19 15:50
Duch dr. Mengele unosi się w gabinetach zbrodniarzy pisowskich. I doradza...
GP2022.01.19 15:30
Durniu, niech konowały zaczną wreszcie normalnie leczyć ludzi na sezonowe choroby przeziębieniowe, a w przypadku modnego wirusa - inwermektyna, hydrochlorochina, leczyć jak w Japonii, Indiach, Meksyku i Brazylii, a nie jak nakazują zbrodniarze z Ministerstwa Śmierci: "szczepionka", teleporada, paracetamol, respirator i trumna.
Anonim2022.01.19 15:40
Masz rację! Pisowcy mordują Polaków. Nawet za okupacji Niemcy nie zabraniali udzielania pomocy medycznej! Nawet Hitler był lepszy niż Kaczyński i jego wspólnicy! Może dlatego że Hitler nie był żydem?!
Anonim2022.01.19 16:30
Babka mi mowila ze za Hitlera w naszym miescie wszystko normalnie funkcjonowalo. Jeszcze przed wojna bylo wiele niemieckich fabryk co mialo pozniej znaczenie. A PISdziece zabraniali nawet chodzic do pracy. Wyszlo przy tej "pandemii" z ludzi cale zlo ... Antychrysta Szumowskiego calowali po nogach, zrobili go MESJASZEM a w lyzce wody utopiliby za jazde rowerem. KK wyhodowal szwadrony satanistow bo bylo widac, ze najradykalniejszy byl pobozny pisowski elektorat..
Anonim2022.01.19 17:32
Dużo lepiej by nam było być obywatelami Niemiec! Pisowcy zniszczyli Polskę.
Krakus2022.01.19 18:09
Ale głosowałeś na... PiS :P
Anonim2022.01.19 19:10
Nie. Nigdy.
Krakus2022.01.19 15:29
Więcej niż 50 000 w Polsce nie bedzie wykrywane z jednego powodu - w Polsce nie prowadzi sie więcej niż 100 000 testów dziennie
Skrzypek na dachu2022.01.19 20:44
Testy sa falszywe , a testy na zdrowych ludziach to szczyt glupoty .
Krakus2022.01.19 21:14
Uwielbiam takich jak ty wsiowych głupków z wykształceniem zawodowym, którzy sie lepiej znaja na medycynie, wirusologii czy patologii niż lekarze i naukowcy z całego, często skonfliktowanego swiata. Więc naukowcy z USA i Rosji, Chin i Japonii, Izraela i Iranu, Anglii, RPA, Brazylii, Indii i całłego cywilizowanego swiata są w błędzie albo w zmowie, za to ty, "skrzypek na dachu" wiesz dobrze, że wirusa nie ma, a ludzie umierają ponadnormatywnie na... grypę? Zapalenie napletka? :) Hej, "skrzypek na dachu", może należy ci się Nobel? Albo zostań prezydentem, byle nie Polski, jednego debila już mamy... Nawet sąd to potwierdził... :P
HF2022.01.19 15:28
Pod sąd tych morderców z Ministerstwa Śmierci i ich doradców, osądzić przykładnie za zbrodnię ludobójstwa, za przedwczesną śmierć ponad 200 tys. osób spowodowaną całkowitą dezorganizacją służby zdrowia, odwołaniem zaplanowanych operacji i zabiegów, wprowadzeniem zbrodniczego systemu "leczenia" sezonowych chorób przeziębieniowych za pomocą infolinii i dobijania ciężko chorych za pomocą respiratorów.
lol2022.01.19 15:30
Dopóki rządzi Tusk nic nie da się zrobić.
Cóż za mądrość rabina2022.01.19 15:27
Koszer doktor góral ze Wzgórz Golan instruuje podległych tubylców.
profyyyy kyyyyler jaGut2022.01.19 15:25
.. POPOzwulta mi go osobiscie ... POPOszczypac .... z happyendem .... schalom pejsaty kaczor donald
robaczek2022.01.19 15:22
KTO DA WIECEJ ???? .................... trza zapewnic pisdeuszy ze wszystko OK ;] ;] ;]
Anonim2022.01.19 15:20
wytrzymamy 50tys ale przy 1 fali nie wytrzymyalismy nawet 3000. Bylem w kwietniu 2020 w szpitalu z prywatna wizytą... Pusciutenko i cisza jak makiem zasial... Sku pisowkie tylko nakrasc sie chcieli..
Anonim2022.01.19 15:14
Wszystkie restrykcje wprowadzone w Anglii w związku z pojawieniem się wariantu koronawirusa Omikron – czyli certyfikaty covidowe, obowiązek noszenia maseczek i zalecenie pracy z domu – zostaną zniesione od 27 stycznia – ogłosił w środę brytyjski premier Boris Johnson.
Anonim2022.01.19 15:10
Damy radę!
Anonim2022.01.19 15:08
Polski Związek Przedsiębiorców Pogrzebowych dziękuje rządowi za dotychczasowe działania w kwestii pandemii i oczekuje utrzymania dotychczasowej polityki, która tak wspaniale przysłużyła się naszej branży. Brawo PiS!!!
Skrzypek na dachu2022.01.19 15:07
Zastrzyk Pfajzera nie jest szczepionka tylko eksperymentalna biotoksyna mRNA retrowirusowa .
Sama liczba zakażeń jest BEZ ZNACZENIA2022.01.19 15:07
...dla wydolności służby zdrowia. Znaczenie ma jedynie LICZBA CHORYCH z POWAŻNYMI OBJAWAMI. Przy "omikronie" liczba hospitalizacji na 1000 zakażeń jest KILKAKROTNIE mniejsza niż przy poprzednich mutacjach. Więc nie 50 tys. zakażeń ale 150 tys. zakażeń dziennie.
Skrzypek na dachu2022.01.19 15:06
Pseudoplandemia to sciema . Dosc tego klamstwa , jaszczyrki spowrotem na pustynie Newgew .
sdf2022.01.19 15:02
Wreszcie głos rozsądku. Długo czekaliśmy na to, Panie Profesorze!
rebeliant2022.01.19 14:59
Gut do k u r w y nędzy - a kiedy zaczniecie kłaść medialny nacisk na odstawienie alkoholu, odwrócenie proporcji picia kawy lub herbaty tak, aby pić więcej ziół - rumianku, pokrzywy, szałwii - a raz dziennie dobrej jakości herbatę lub kawę. Kiedy zaczniecie podpowiadać, że trzeba iść do domu spać, a nie balować i pić energetyki z alkoholem ? Niewykonalne ?
Krakus2022.01.19 18:11
Szałwia, rumianek i pokrzywa plus dobry sen = najlepsze lekarstwo na Covid! konrad - Nobla ci lub na prezydenta! Na pewno jesteś mądrzejszy od Dudusia :P (no, może na nartach nie umiesz tak jeździć, ale NARÓD ci to wybaczy :P)
konrad2022.01.19 14:58
Zaiste powiadam Wam chorowałem w marcu na szczycie trzeciej fali i aż dwa razy rodzinny osłuchał mnie słuchawką telefoniczną .Wielką moc ma nasza służba podarowana nam przez towarzysza Stalina gdyby tylko ktoś u nas miał taki dar jej dyscyplinowania.