reklama
reklama

Portal Fronda.pl odnośnie tekstu Stanisława Michalkiewicza

Portal Fronda.pl odnośnie tekstu Stanisława Michalkiewicza
reklama Tekst Stanisława Michalkiewicza, przedrukowany z portalu Prawy.pl, nie powinien znaleźć się na naszych stronach (...) Wszystkich oburzonych i zaskoczonych jeszcze raz przepraszam!
Tekst Stanisława Michalkiewicza, przedrukowany z portalu Prawy.pl, nie powinien znaleźć się na naszych stronach. Jego opublikowanie i przytoczenie skandalicznych słów o czasowo zamkniętych obozach koncentracyjnych było poważnym błędem, za który przepraszam. Gdy tylko dotarła do mnie informacja o tym tekście natychmiast podjąłem decyzję o jego usunięciu.
 
Zapewniam, że tego typu poglądy nigdy nie były bliskie portalowi poświęconemu, i że w przyszłości nie będą na nim prezentowane. Nie będziemy już także przedrukowywac tekstów redaktora.
 
Wszystkich oburzonych i zaskoczonych jeszcze raz przepraszam.
 
Tomasz P. Terlikowski
16.01.2014, 17:01

Komentarze (120):

Majestic Sty 16, 2014, 5:08 po południu

przepraszajcie za prawdę widocznie wam też brakuje odwagi aby powiedzieć w ogóle coś krytycznego dotyczącego żyda skoro pokornie przyjmujecie oszczerstwa ateistów jak i żydów to się później nie dziwicie że POLAKAMI pomiatają i na Kościół naskakują!

leaf427 Sty 16, 2014, 5:20 po południu

za co przepraszacie?
za prawdę?
z tymi czasowo zamkniętymi obozami to chodziło Michalkiewiczowi o to , że niedługo mogą zapełnić się niepokornymi wobec polit-poprawności Polakami.
Tak panie Terlikowski. Za krytykę gejostwa i "prawa do wyboru" też będzie można tam trafić. Wprawdzie gazować nikogo nie będą ale kilka lat za drutami w obozie resocjalizacyjnym z wyrokiem za " mowę nienawiści" złamie każdego niepokornego.

brzęczyszczykiewicz Sty 16, 2014, 5:21 po południu

???? Jakieś dziwne ta decyzja o usunięciu artykułu. Jaki wnioski Pan wyciągną w zw. z czasowo zamkniętymi obozami? Może na wszelki wypadek niech Pan do ambasady izraelskiej pobiegnie przeprosić? Bo mniemam, że odczytał Pan słowa red. Michalkiewicza jako myślozbrodnię.

Iskaral Krost Sty 16, 2014, 5:25 po południu

Słuszna decyzja. Czy redaktor, który umieścił tekst Michalkiewicza na Frondzie został ukarany?

pokaż więcej komentarzy

Najnowsze artykuły:

 
 
facebook