Polska wygrywa z Bośnią i Hercegowiną, ale kibice wściekli: ,,Oglądanie polskiej piłki to męczarnia!'' - zdjęcie
08.09.20, 10:35Screenshot Youtube - Łączy nas piłka

Polska wygrywa z Bośnią i Hercegowiną, ale kibice wściekli: ,,Oglądanie polskiej piłki to męczarnia!''

5

Panie Zbigniewie, oglądanie polskiej piłki to męczarnia” – komentuje wpis Zbigniewa Bońka jeden z internautów, który pojawił się w trakcie wczorajszego meczu w ramach Ligi Narodów z Bośnią i Hercegowiną, który Polakom ostatecznie udało się wygrać. Tak naprawdę jednak niewiele brakowało, a mielibyśmy kolejną katastrofę.

Na grę polskiej kadry od momentu przejęcia jej przez Jerzego Brzęczka narzekają w zasadzie wszyscy kibice. Coraz częściej też krytykuje się samego prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. Polacy – co tu dużo mówić – grają słabo. Dawno już zapomnieliśmy o formie, jaką prezentowali za Adama Nawałki. Dziennikarz Marcin Makowski skomentował wczorajsze spotkanie:

Gra polskiej reprezentacji wygląda teraz tak, że obok sztucznego szumu kibiców, telewizje powinny rozpatrzyć puszczanie nagranych wcześniej piłkarzy. Bo tych, którzy grają na żywo nie da się oglądać”.

Każdy kto oglądał wczorajsze spotkanie wie, jak wiele w tym prawdy. Pojawiają się jeszcze ostrzejsze oceny:

Przykre jest to, że wszystko co wypracował trener Nawałka zostało zaprzepaszczone. Wracamy do ery poprzedników. Na grę Biało-czerwonych patrzy się aktualnie jak na mecze Wisły. Raz na jakiś czas coś się wygra”.

W innym komentarzy zaapelowano do samego Bońka:

Miej Pan honor. Najpierw odejście selekcjonera, później Pana odejście, a następnie bardzo bardzo duże zmiany w całym PZPNie. Tak to powinno wygladac. Niestety”.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze (5):

Monika2021.06.10 0:05
Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika
Alice2020.11.13 1:48
❤Dziewczyny na seks w Twoim mieście ❤ Link - jne1.info/44690/4you4ever2
Ono2020.11.4 6:18
Boniek nie wyznaje pislamu to wróg!
Konrad Józef Turzyński2020.10.4 17:23
Kogo to obchodzi, że dla kogoś oglądanie tego jest męczarnią? Oglądał chyba na własne życzenie, nieprawdaż?
bezlitosny internauta2020.09.8 17:53
Skąd pochodzi nagranie, które opublikowała Beata Mazurek? Sprawie przyjrzał się portal TVN weryfikujący wiadomości, Konkret24. Z jego ustaleń wynika, że filmik miał zostać nagrany nad jeziorem Glinki niedaleko Włodawy w województwie lubelskim. O śmierci setek ryb w tym zbiorniku wodnym pisał w lipcu 2020 roku Dziennik Wschodni. Cała Polska skupiła się awarii Czajki w Warszawie. W PiS grzmią o katastrofie, na Rafale Trzaskowskim nie zostawiają suchej nitki, atakuje go też prezes Wód Polskich. W Świdnicy na Dolnym Śląsku to jednak Wody Polskie nie mają najlepszej opinii wśród mieszkańców i lokalnych władz. Tu słychać, że decyzja o obniżeniu wody w zalewie doprowadziła do lokalnej katastrofy ekologicznej. https://natemat.pl/319185,wody-polskie-i-zalew-w-swidnicy-mieszkancy-to-katastrofa-ekologiczna