reklama
reklama

Polska w remoncie: Gospodarka+ stała się faktem!

Polska w remoncie: Gospodarka+ stała się faktem!
Fot. P. Tracz KPRM via Flickr, CC 0
reklama

„O 11,1 procenta wzrosła produkcja przemysłowa. O 17,2 procent wzrosłą produkcja budowlana. O 5,2 procent wzrosło przeciętne wynagrodzenie” - wyliczała premier Beata Szydło.

Na dzisiejszej specjalnej konferencji prasowej premier Beata Szydło przedstawiła twarde fakty na dowód niebywałego wzrostu gospodarczego, jakiego jesteśmy świadkami w ostatnim czasie. Jak zauważyła premier, nawet liczba ofert pracy w urzędach była najwyższa od 20 lat. Dodała także:

„My postawiliśmy na gospodarkę. Ten kompleksowy projekt gospodarczy jest realizowany poprzez m.in. wprowadzenie Strategii Odpowiedzialnego Rozwoju. Przez ambitne projekty rozwojowe, ale również i przez projekty społeczne. Idea naszego programu gospodarczego polega na tym, że wszystkie projekty, również projekty prospołeczne, mają stanowić koło zamachowe polskiej gospodarki i tak stało się w przypadku programu 500 plus”

Jak podkreśliła, dane przedstawione przez GUS dowodzą, że gospodarka+ stała się faktem.

„Czyli ten projekt, który opiera się na prorozwojowym rozumieniu tego, co powinno być realizowane przez rząd, aby przedsiębiorcy, Polacy mieli lepsze warunki do pracy i funkcjonowania”

- mówiła premier.

dam/TVP.Info,Fronda.pl

21.04.2017, 13:35

Najnowsze artykuły:

 
 
facebook