reklama

Pola i Nastassja Kinski: nasz ojciec był pedofilem!

Pola i Nastassja Kinski: nasz ojciec był pedofilem!
Córki zmarłego ponad 20 lat temu niemieckiego aktora Klausa Kinskiego, Pola i Nastassja, oskarżają ojca o molestowanie seksualne i tyranizowanie całej rodziny. "Cieszę się, że ojciec już nie żyje" - powiedziała Nastassja Kinski dziennikowi "Bild am Sonntag".

W autobiograficznej książce "Dziecięce usta", która trafi do niemieckich księgarń w poniedziałek, Pola Kinski pisze, że ojciec molestował ją od piątego roku życia, a po raz pierwszy zgwałcił, gdy miała dziewięć lat. Sławny aktor zarzucał córkę drogimi prezentami, nakazując jej milczenie.

 

"Bild am Sonntag" opublikował w niedzielę fragment książki zawierający opis drastycznych scen.

 

Dopiero jako 19-letnia dziewczyna Pola zdobyła się na odwagę, by opowiedzieć o wszystkim matce. W tym też czasie Kinski zaprzestał molestowania. 60-letnia kobieta mieszka obecnie z mężem i trójką dzieci w Ludwigshafen.

 

Przyrodnia siostra Poli, Nastassja, wyznała, że ją także ojciec próbował molestować. "Całował mnie w policzek, ale ja źle się z tym czułam. Bałam się go. Instynktownie czułam, że nie jest to tylko czułe ojcowskie objęcie, lecz coś więcej" - powiedziała.

Nastassja Kinski opisuje na łamach "Bild am Sonntag" atmosferę strachu panującą w domu. "Nie był ojcem. 99 procent czasu panicznie się go bałam. Był nieobliczalny, terroryzował całą rodzinę" - czytamy w wywiadzie. 51-letnia dziś aktorka znana jest z wyreżyserowanego w 1979 roku przez Romana Polańskiego filmu "Tess".

 

Klaus Kinski uważany był nawet po śmierci za geniusza sceny i filmu – komentuje skandal dziennik "Frankfurter Allgemeine Zeitung". "Książka córki Poli opowiada inną historię: historię pedofila" - pisze komentator, zauważając, że nie ma żadnych powodów, by wątpić w prawdziwość wersji podanej przez córkę.

 

Pola pochodzi z pierwszego małżeństwa aktora z Gislint Kuehlbeck, Nastassja z drugiego związku z Ruth Brigitte Tocki. Aktor miał jeszcze syna z trzeciego małżeństwa.

 

Klaus Kinski (właściwie Mikołaj Nakszyński) pochodził z Sopotu. Wystąpił ponad 100 filmach i sztukach teatralnych, grając najczęściej role demonicznych złoczyńców, szaleńców i ekscentryków m.in. w filmach "Doktor Żywago" (drugoplanowa rola anarchisty Kostojeda), "Nosferatu-wampir", "Fitzcarraldo" czy "Aquirre, gniew boży". Aktor zmarł w 1991 roku w San Francisco.

 

"Klaus Kinski powinien był trafić do więzienia. To by nam pozwoliło rozpocząć kilkadziesiąt lat wcześniej publiczną dyskusję o seksualnym wykorzystywaniu dzieci" - czytamy w komentarzu opublikowanym na łamach "Frankfurter Allgemeine Zeitung".

 

Pedofila i jej bakcyl gości bardzo często w tzw. świecie celebrytów. To przestrzeń, można powiedzieć, opętana, pełna wszelkich diabelskich pokus. Ostatnie ujawnione awery pedofilskie z Savile czy Polańskim w rolach głównych mogą świadczyć o tym, że wielcy celebryci tego świata w dużym stopniu gwałacą wszelkie dobro i godność człowieka.

 

sm/(PAP)

13.01.2013, 19:40 reklama

Komentarze (13):

Artur Lesnodorski Sty 13, 2013, 7:45 po południu

To było nietrudne do przewidzenia, zważywszy na obyczaje obowiązujące w europchełskim filmowym połświatku. Większym problemem jest prawne przyzwolenie na sodomię i adopcję dzieci.

Redakcja Fronda.pl Sty 13, 2013, 7:47 po południu

To prawda Arturze,
To jest już wielka wojna cywilizacyjna, która albo skończy się zwycięstwem życia albo śmierci/zła.

Artur Lesnodorski Sty 13, 2013, 7:58 po południu

Był b. popularny jako aktor, jakieś 30 lat temu. Ale na odległość sprawial wrażenie dewianta, przynajmniej tak mi podpowiadała intuicja. Bardzo przykre, że to się potwierdziło. Rodzina powinna jego urnę wystrzelić w kosmos.

Skonczyczlewakami Sty 13, 2013, 8:05 po południu

Zawsze ostrożnie trzeba podchodzić do oskarżeń po 30 latach i po śmierci rzekomego kata.

nod Sty 13, 2013, 8:46 po południu

Jeszcze Polska nie zginęła! Kochani Rodacy! Nadchodzi dla nas czas wielkich zmian. Z Polski wyjdzie Iskra, niosąca światło innym narodom. Nareszcie Polska odzyska swój dawny blask! Musimy wziąć nasze sprawy w nasze ręce. Do dzieła!
Polecam film i stronę www. Przesyłajcie linki dalej.
http://www.youtube.com/watch?v=Gsf9GwAhseI
http://www.swietlistedusze.pl

pokaż więcej komentarzy

Najnowsze artykuły:

Abp Tomasi: zachód milczy, bo w Iraku chodzi o „religię”?

Abp Tomasi: zachód milczy, bo w Iraku chodzi o „religię”? Abp Silvano Tomasi uważa za możliwe, że Zachód podejmuje tak mało działań w sprawie prześladowań w północnym Iraku, bo… chodzi tu o mniejszości religijne. A słowo „religia” to słowo problematyczne... W wywiadzie dla francuskiego tygodnika Famille Chretienne abp Tomasi powiedział, że wola powstrzymania dżihadystów w Iraku nie wydaje się oczywista. „Można się więc zastanawiać, czy ta obojętność, lub niechęć na ...

Ks. Piotr Kieniewicz dla Fronda.pl o rekolekcjach o. Bashobory w Licheniu: Ci, którzy nie wierzą, a oczekują cyrku, pomylili adres

Ks. Piotr Kieniewicz dla Fronda.pl o rekolekcjach o. Bashobory w Licheniu: Ci, którzy nie wierzą, a oczekują cyrku, pomylili adres "Ci, którzy przyjeżdżają na spotkania z o. Johnem, oczekując niezwykłości, najprawdopodobniej będą rozczarowani. Ci, którzy nie wierzą, a oczekują cyrku, pomylili adres. To nie jest to miejsce". Portal Fronda.pl: O. John Bashobora rozpoczął pobyt w Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej, gdzie w sobotę, 23 sierpnia, poprowadzi całodniowe rekolekcje zatytułowane "Słowo stało się ciałem". Tymczasem przez cały tydzień charyzmatyczny ...

“Ewangelia na Twitterze”?

“Ewangelia na Twitterze”? Pozytywnym faktem jest, że osobom utrzymującym kontakty przez portale społecznościowe, nie wystarcza samo funkcjonowanie w wirtualnym świecie. Coraz większą popularnością cieszą się np. Tweetupy Niemal każde dzieło ludzkiego umysłu i rąk, potencjalnie zawiera różne możliwości wykorzystania. Może być użyte jako narzędzie służące dobru jednostki oraz społeczeństwa, ale także źle użyte, jako narzędzie moralnego, a ...

„Lekcja równości” według Małgorzaty Fuszary

„Lekcja równości” według Małgorzaty Fuszary Przedstawicielka rządu ds. równego traktowania kieruje do nauczycieli podręcznik o nazwie „Lekcja równości”. Przestawia on homoseksualistów jako środowisko „normalne i powszechnie znane”. Przedstawicielka rządu ds. równego traktowania chce, aby nauczyciele zapraszali do szkół edukatorów homoseksualnych lub transseksualnych, którzy będą opowiadać uczniom o dewiacyjnych stylach życia. Mają się przy tym jak najczęściej odnosić ...

"Zdymisjonowanie Niewierowicza to duża strata dla Polski i Litwy"

"Zdymisjonowanie Niewierowicza wiąże się z dużą stratą – nie tylko dla środowisk polskich, ale w ogóle dla Litwy, bo jest to niewątpliwie fachowiec" – mówi Piotr Maciążek, ekspert serwisu Defence.24.pl Minister Niewierowicz zanim ponownie przyjął do swojego resortu panią Renatę Cytacką, był w pełni świadom tego, że może się to zakończyć jego dymisją. Czynniki rządowe ostrzegały go przed tym. Nie ...

Merkel po stronie Putina przeciwko Europie Wschodniej

Merkel po stronie Putina przeciwko Europie Wschodniej Kanclerz Angela Merkel zapewniła Litwę, Łotwę i Estonię o solidarności państw NATO. Poszła jednak na rękę Władimirowi Putinowi i opowiedziała się przeciwko utworzeniu w Europie Wschodniej baz Sojuszu. „Absolutnie rozumiem zaniepokojenie ludności w Łotwie, ale także w pozostałych państwach bałtyckich oraz w Polsce (...) Chcę podkreślić, że artykuł 5 Traktatu Północnoatlantyckiego nakładający na kraje NATO obowiązek zapewnienia wzajemnego ...

facebook