PO Kluzik-Rostowskiej, Fuszarze i Kopacz - nadejdzie Druga Japonia! ZOBACZ! - zdjęcie
26.08.15, 13:15Kluzik, Kopacz i Fuszara

PO Kluzik-Rostowskiej, Fuszarze i Kopacz - nadejdzie Druga Japonia! ZOBACZ!

11

Ten filmik stanowi doskonałą metaforę obecnej sytuacji politycznej i społecznej. Ewa Kopacz wraz z Paniami Fuszarą, Kluzik-Rostowską, Kidawą-Błońską, z zapleczem feministyczno-lewicowym w postaci Środy, Szczuki i innych, przez 7 lat rządów, traktowało polskie dzieci jak g...Nie tylko dręcząc je i ich rodziców propagandą lewicową, genderową, ale poprzez traktowanie naszych najmłodszych obywateli, jak "niedorozwinięte". Prof. Vetulani - jako rzecznik ideologii  pani Kopacz - powiedział ostatnio, że „Sześciolatki niezdolne do rozpoczęcia nauki są albo niedorozwinięte, albo chore, albo leniwe, albo głupio chowane. Współczujmy rodzicom”.

Im dłużej tolerowana będzie dewiacyjna polityka anty-rodzinna rządu PO, tym polskie dzieci będą naprawdę zjeżdżały do szamba!

tag/mod

Komentarze (11):

anonim2015.08.26 13:19
Wkurzeni niewyobrażalną skalą ataku na prezydenta Dudę zapraszamy do redagowania, obserwowania i polubienia strony broniącej prezydenta. Nie pozwólmy na powtórkę z chamstwa, jakie spotkało Lecha Kaczyńskiego: https://www.facebook.com/pages/Bronimy-Prezydenta-Andrzeja-Dud%C4%99-przed-medialn%C4%85-nagonk%C4%85/766970303415101
anonim2015.08.26 13:34
Fronda traktuje swoich czytelnikow jak kretynow, a wszystkich majacych odmienne poglady jak zbrodniarzy. Nie wiem cze 6ciolatki w szkolach to super pomysl, ale w wielu krajach obowiazek szkolny zaczyna sie od 5go roku zycia (i sa to kraje daleko lepiej od nas rozwiniete). Poza tym dzis przez przypadek zoabczylam ten artykul, oczy dalej przecieram ze zdziwienia, jak to mozliwe ze PL jest tak wysoko w rankingach https://uk.style.yahoo.com/post/127548821239/a-list-of-the-top-20-countries-to-raise-a-family Nie twierdze, ze jest u nas tak super dobrze i trzeba osiasc na laurach, nawet nie twierdze, ze ten ranking ma jakikolwiek sens, ale moze jednak nie twierdzmy ze jest u nas tak strasznie zle i ze trzeba co najmniej rewolucji, zeby sie polepszylo. Mimo wszystko powinnismy sie troche jedank cieszyc z tego, co mamy (poki to mamy...).
anonim2015.08.26 13:58
[email protected] katoprawica traktowała Komorowskiego jak g... To nie dziw sie teraz ze normalni ludzie bedą traktować Dudę w ten sam sposób
anonim2015.08.26 14:18
Nawet najzdolniejsze dzieci nie mamy prawa pozbawiać dzieciństwa, bo jest to najpiękniejszy okres ich życia, a także rodziców i dziadków.
anonim2015.08.26 14:24
To zobaczcie; http://gloria.tv/media/UKh18ygn46D
anonim2015.08.26 14:31
;]
anonim2015.08.26 14:49
@Hrabia.Monte.Christo Jak gó…o to Komorowski traktował każdego obywatela w naszym kraju, i z lewej, i z prawej, i ze środka, panie hrabio z Koziej Wólki.
anonim2015.08.26 15:01
[email protected] za to maliniak uwarza tylko pisowcow resztę ma gdzieś chcesz przykład pytania referendalne tylko takie jak chciał pis
anonim2015.08.26 15:04
Uwaza
anonim2015.08.26 15:17
I jak zawsze, banda mikrocefali szerzy na frondaforum obrzydliwe, zbrodnicze pomysły. Jakim dnem moralnym i intelektualnym antytalentem trzeba być, żeby bezczelnie i arogancko ustalać, w jakim wieku MUSZĄ iść do szkoły (na pranie mózgów). Każde dziecko jest inne, i każde ma swój optymalny czas. Jakoś banda szumowin lewackich, swołoczy totalitarnej, w tym temacie przestaje drzeć ryja jak to każdy ma prawo do czegośtam. Tu już 'wolność wyboru' nie ma zastosowania. Durnie oczywiście będą się powoływać na przykład innych europaństw, jakby nie było oczywiste że tam też zarządza hołota lewacka podobna jak w Polsce, i tam też porywa się dzieci do szkół jak najwcześniej nie dla ich 'dobra' tylko aby skuteczniej je krzywdzić i okaleczać. Tam też polityczni bandyci, miot gejów Lenina z Hitlerem, będą kłamać, oszukiwać i 'naukowo udowadniać', jak to mają rację i że ich metoda hodowli pogłowia ludzkiego daje najlepsze wyniki.
anonim2015.08.26 16:32
@hrabia MonteChristo Dlaczego nie podoba ci się wypowiedź hoborsuk. Co uważasz że katoprawica nie miała racji- zastanów się i powiedz czy liberalni katolicy zbawią się? przecież nie przestrzegają Prawa Bożego i Ewangelii - skoro ustanawiają nowe prawa niezgodne z Prawem Bożym - czy myślisz że Bóg ich nie rozliczy z tego i powie dobre dziecko, czy raczej powie precz z przed Mojego Oblicza. A wtedy co? płacz i zgrzytanie zębami w piekle! tak bo Bóg nie pozwoli nikomu naigrywać się z Siebie. czy to będzie Bp, czy kapłan, czy Premier Prezydent Poseł Senator Burmistrz Wojewoda Starosta ect. Jak powiedział pan nasz Jezus Chrystus ani jedna jota z tego co jest napisane w Piśmie św nie przeminie -tyko musi byś wypełnione przez ludzi, + jak powiedział nie cudzołóż a ty będziesz cudzołożył, to co myślisz, że minie cię kara jaka spada na cudzołożników. Ludzie mogą sobie ustanawiać nowe prawa Bezbożne prawo i co z tego, jak i tak będą rozliczeni wg Prawa i Ewangelii i biada tym głupim prawodawcom przez których potępi się choćby jedna dusza!!!