Piłka: To nie kryzys imigracyjny, to muzułmańska inwazja na Europę! - zdjęcie
05.09.15, 17:11

Piłka: To nie kryzys imigracyjny, to muzułmańska inwazja na Europę!

33

 

Mamy do czynienia z muzułmańską inwazją na Europę. To nie jest kryzys imigracyjny. To jest agresja wymierzona przeciwko Chrześcijaństwu i przeciwko naszej cywilizacji. Dziś nie ma ona charakteru zbrojnego, tak jak w przeszłości, ale charakter pozornie pokojowej infiltracji, charakter zaludniania, dotychczas nieopanowanych przez islam terenów. Dzisiejsza sytuacja Europy przypomina upadek Cesarstwa Rzymskiego. Także wówczas, ten upadek rozpoczął się od "kryzysu imigracyjnego", gdy w noc sylwestrową 406 roku , granice Imperium rzymskiego na Renie przekroczyły watahy Wandalów, Swebów i Alamanów. I wówczas, władze Cesarstwa, zamiast bronić zbrojnie swych granic, zgodziły się na osiedlenie barbarzyńców na własnym terytorium. W efekcie , w ciągu dwóch pokoleń, Cesarstwo Zachodnie upadło. Dziś podobnie, władze Unii Europejskiej i służalczych jej rządów zamiast bronić naszego kontynentu, chowają głowę w piasek i udają, że mamy do czynienia tylko z przejściowym kryzysem. I zamiast w sposób zdecydowany przeciwstawić się tej inwazji, podejmują działania, które w rzeczywistości przyczyniają się tylko do jej eskalacji. Koncepcja podzielenia się imigrantami z państwami Europy środkowo-wschodniej, tylko zachęca muzułmanów do wzmożenia inwazji. W efekcie coraz więcej młodych muzułmańskich mężczyzn zmierza w kierunku naszego kontynentu. Jedynie Węgry i Hiszpania chcą bronić się przed tą inwazją. Natomiast przewodniczący UE Donald Tusk stał się symbolem kapitulacji przed tą inwazja. Także premier polskiego rządu Ewa Kopacz pragnie nas uszczęśliwić muzułmańską imigracją ze wszystkimi społecznymi, kryminalnymi i kulturowymi konsekwencjami tego faktu. Pani Kopacz zupełnie nie rozumie, czym jest ta imigracyjna inwazja i jakie niesie ze sobą konsekwencje. To jest także zagrożenie dla naszego kraju.

Dziś potrzebna jest obrona Europy przed muzułmańską inwazją. Dziś nie płyną statki z muzułmańskimi młodymi mężczyznami do Australii, ani do innych zamożnych krajów azjatyckich. Nie mówiąc już o bogatych krajach arabskich Zatoki Perskiej. Australia w sposób zdecydowany przeciwstawiła się tej imigracji i dziś żaden statek z muzułmanami nie dobija go granic tego państwa. Podobnie jasne stanowisko wobec jakiejkolwiek imigracji muzułmańskiej maja zamożne państwa azjatyckie. Natomiast państwa Zatoki Perskiej nie przyjmują imigrantów z prostego powodu. To są państwa muzułmańskie więc nie ma powodu do ich islamizacji. Europa, tak jak Węgry musi się bronić, aby przetrwać. Potrzebna jest zdecydowana obrona naszego kontynentu wszelkimi możliwymi środkami, nie wyłączając środków militarnych. Nie polityka przyjmowania imigrantów i ich rozprowadzania po różnych krajach, ale deportacja wszystkich nielegalnych imigrantów i zawracanie statków na morzu mogą tylko powtrzymać tą inwazję. A także przywrócenie kontroli na granicach państw w celu uniemożliwienia ich przekraczania przez imigrantów i ich wyłapywania w celu deportacji. Tylko zdecydowana polityka antyimigracyjna może powtrzymać tą inwazję.

Ale są to tylko działania konieczne, ale doraźne. Zasadniczą przyczyną słabości Europy jest jej kryzys duchowy, który przejawia się min. także w kryzysie rodziny i spadku urodzeń. Bez przezwyciężenia tego kryzysu, Europa w dłuższej perspektywie czasowej nie jest w stanie oprzeć się islamizacji. Chrześcijaństwo jest jedynym duchowym zasobem, który może odrodzić nasz kontynent. Bez odrodzenia religijnego i moralnego, Europa przestanie istnieć. Dlatego oprócz działań doraźnych powstrzymujących inwazję, są potrzebne działania mające na celu odrodzenie Chrześcijaństwa na naszym kontynencie i odrodzenie cywilizacji chrześcijańskiej. Bez takiego odrodzenia Europa zginie.

Marian Piłka

historyk, wiceprezes Prawicy Rzeczypospolitej

<<< MUSISZ TO PRZECZYTAĆ! JAK BÓG SZUKA CZŁOWIEKA i PO CO? >>>


<<< KONIECZNIE PRZECZYTAJ! O DUSZACH ZMARŁYCH KTÓRE SIĘ Z NAMI SPOTYKAJĄ! PO CO? >>>


Komentarze (33):

anonim2015.09.4 10:20
Wow. Pierwszy tekst na frondzie, z którym się zgadzam. Niesamowite
anonim2015.09.4 10:22
Oczywista oczywistość.
anonim2015.09.4 10:24
12 WRZEŚNIA DEMONSTRACJA !!
anonim2015.09.4 10:34
przerażające
anonim2015.09.4 10:35
solve et coagula i ordo ab chao, proste i codziennie w akcji najpierw zrobią nam jesień średniowiecza w Europie, a potem z chaosu wyłonią odpowiednio przygotowanego wybawcę i będziecie spijać mu miodek z dziubka, takie będzie miał recepty na wszystko...
anonim2015.09.4 10:42
c..d.. a potem zrobią taki zamordyzm, że ani zipniecie ale na wszystko się zgodzicie w imię bezpieczeństwa...
anonim2015.09.4 10:44
http://wirtualnapolonia.com/2015/04/24/gwalt-na-szwecji/
anonim2015.09.4 10:52
Szczerze mówiąc to ja nie wyobrażam sobie jak można jednocześnie być katolikiem i zamykać drzwi przed UCHODŹCAMI, ludźmi, którzy chcą ratować swoje życie i życie swoich dzieci, i z tego powodu są tak zdesperowani, że byliby w stanie mieszkać nawet w takiej Polsce, w bardzo skromnych warunkach. To jest danie schronienia ludziom, tak jak Święta Rodzina szukała schronienia. Ludzki odruch nie powinien być uwarunkowany chęcią chronienia tylko ludzi ze swojej grupy, katolików. Co z Biblią, co z przypowiescią o miłosiernym samarytaninie? Jak można mieć tak nieczułe serce wiedząc o tych martwych ciałach dzieci i ich rodziców pływających po morzu, albo uduszonych w ciężarówkach podczas próby ucieczki przed prześladowaniem...
anonim2015.09.4 10:57
@bell Czy dociera do Ciebie, że owi uchodźcy nie wybrali sobie Polski tylko są nasyłani przez kraje, które chcą "podzielić się problemem" (sic!)? Może jeszcze jaśniej. Nie pomagamy uchodźcom tylko naszym odwiecznym "przyjaciołom".
anonim2015.09.4 11:06
Polsce by się przydała świerza krew w postaci Syryjczyków. przyjmijmy uchodźców przynajmniej stworzą tu miejsca pracy, bo Polak nie potrafi! Polak wysyła swoje dzieci do Anglii na zmywak. szczególnie mile widziane byłyby rodziny z wyższym wykształceniem. ale Polak to nienawistne stworzenie co uważa się za lepszego i z pewnością nie przyjmie nikogo, bo nawet swoich nie przyjmuje. to ma być chrześcijaństwo? wstyd mi za tych cebulaków wypisujących na forach jak to nie cierpią obcych.
anonim2015.09.4 11:13
@bell Ktoś już napisał, że w przypowieści Samarytanin ów, wziął go na swoje bydle (dosłownie), zostawił poszkodowanego w gospodzie i zapłacił za jego leczenie...Nic nie wiemy o tym, że go zabrał do swojego domu. Abstrahując od tego, że jest to przypowieść alegoryczna. Nie bez przyczyny jest mowa o Jerychu - bardzo stromo w dół nad Morze Martwe, jakby człowiek ten się staczał w stronę zła...Samarytanin uosabia Chrystusa. Kiedy wróci dopłaci za opiekę, gdyby nie starczyło z tego co zostawił...Trzeba wnikliwie czytać Pismo Święte. Literalne pojmowanie przypowieści jest bez sensu, Na tym polegli heretycy - jest ich parę tysięcy odłamów...
anonim2015.09.4 11:14
Uchodźcy nie wybierają sobie żadnego kraju, ażeby do ostatnio żyć w luksusie. Przekraczają granice, tam gdzie się da, a żaden nie powie - jak w Polsce, takim biednym kraju, to nie, wolę wracać do siebie! - oni uciekają, bo chcą zachować życie, swoje i swoich dzieci. A my powinniśmy solidarnie się w pomoc włączyć, w jednym kraju wszyscy uchodźcy się nie po mieszczą. Jesteśmy częścią Unii Europejskiej, a co ważniejsze, powinien nas do tego sklaniać ludzki odruch, moralność i chrześcijańska miłość bliźniego, ażeby dać dom ludziom w potrzebie. Taka jest moja opinia, i tak mi mówi serce, uważam, że to jest sluszne i tak trzeba, żeby być przyzwoity człowiekiem.
anonim2015.09.4 11:43
@Piano To proste. W imię bezpieczeństwa dadzą emigrantom karty płatnicze - żeby nie mogli na przykład kupić broni - jednocześnie zdelegalizują gotówkę...Już w niektórych krajach transakcje gotówkowe powyżej 1 tysiąca euro są nielegalne. Taka operacja musi zostać odpowiednio przygotowana. Tym sposobem będą mieli PEŁNĄ! kontrolę nad społeczeństwem. Amen.
anonim2015.09.4 11:48
Trzeba zniszczyć państwo islamskie, nie ma innej drogi.
anonim2015.09.4 12:03
Powinny być natychmiast przywrócone poprzednie granice w Europie, by każdy kraj poczuł się sobą, gospodarzem u siebie i odpowiedzialnym za swoje sprawy. Wtedy powstrzyma się inwazje, która może zamienić się w katastrofę wielkiej wędrówki ludów, i zakończy się tym, czym starożytne. Po niektórych narodach nie zostało ani śladu, prócz archeologicznych skorup.
anonim2015.09.4 12:19
Atimeres problem w tym że państwowe własne rządy często działają na szkodę własnych obywateli a widać to coraz bardziej
anonim2015.09.4 12:23
Marekw no, to teraz inwazja prawdziwych zielonych ludzików (z zielonym sztandarem Koranu) a tak się baliśmy rosyjskich
anonim2015.09.4 12:37
@Piano Ja bym ruskich nie odkładał na półkę...Coś mi się widzi, że oni też w tym te swoje brudne bolszewickie paluchy maczają.
anonim2015.09.4 13:18
Marekw jeszcze nie wiem czy ruscy ...;) w Chinach podobno były jeszcze dwie eksplozje podobne do tej wTjanjin, ale cenzura kryje ruscy podobno śmigają nad Syrią a przy Egipcie odkryto ogromne złoża gazu... w światowym kociołku ostro się miesza ale bydełko NIC NIE WIE ciekawie..kto jeszcze wspomni o aferze NIK i Kwiatkowskiego?
anonim2015.09.4 13:23
Wreszcie pojawiają się artykuły jak ten , które nazywają prawdę po imieniu. Wreszcie zaczyna być coraz więcej racjonalnie patrzących na świat dziennikarzy, którzy mają odwagę piać o zagrożeniu islamem. Czytając chociażby komentarze pod tym artykułem dziwi mnie naiwność i głupota niektórych ludzi nieświadomych zagrożenia ze strony islamu. Po pierwsze chciałbym zauważyć że w obecnym świecie rządzi ten silniejszy np. USA wykorzystują gospodarczo świat, mogą drukować ile chcą swoich dolarów i inni je kupią, itd. Nikt im nic nie zrobi bo są najsilniejsi. Jakby Amerykanie stracili prymat nad światem to już o pozycję pierwszego mocarstwa walczą Chińczycy, którzy jak będą najsilniejsi to oni będą głównie wykorzystywać świat i drukować ile tylko będą chcieli yuanów. I wszyscy będą yuany kupować. Podobnie z muzułmanami. Zbiegiem czasu będą w coraz większych ilościach przybywać do Europy, aż staną się główną nacją w Europie. Gdy staną się główną nacją w Europie (włącznie z Polską) to zaczną się wojny religijne, zacznie się przymusowe przeciąganie na islam, zaczną się morderstwa na tych co nie chcą do islamu, zacznie się konfiskata mieszkań od tych co nie wyznają islamu. Tak dzieje się w państwach muzułmańskich np. Pakistanie. Islam to religia totalna i tam nie ma litości dla innych. Jak muzułmanie staną się najsilniejsi to kto im zabroni mordować nie muzułmanów np. w Polsce? Nikt. Pytanie a gdzie jest tego początek? Ano początek tego jest w byciu frajerem! Polacy bycia frajerami (nie mówię tu o wszystkich Polakach, bo są tacy co wiedzą co się dzieje w danym czasie) są doskonałym przykładem. Na przykład w czasach PRLu Polska była 10-tym krajem na świecie pod względem rozwoju przemysłu. Po roku 1989 zaczęto transformację w wyniku której polski przemysł padł. Obecnie młodzi Polacy i ich rodzice nie mają pracy – bo chociażby nie ma przemysłu i prawie nic się nie produkuje. W to miejsce Polacy jadą do Wielkiej Brytanii pracować na zmywaku lub do Włoch zmieniać pieluchy starym dziadkom. Polacy stali się przez to parobkami i najniższą kastą Europy. Niektórzy są traktowani jak śmiecie. A kto jest temu winny? Ci sami Polacy, którzy byli naiwni i popierali niszczenie polskich zakładów przemysłowych pod pozorem nieopłacalności. Ci którzy nie protestowali przeciwko temu. Ci którzy uważali Balcerowicza za twórcę cudu gospodarczego, który odniósł sukces i uratował polską gospodarkę przez niszczenie polskich zakładów. A czym pomysły Balcerowicza – profesora różniły się od pomysłów przysłowiowego zachlanego Waldka spod budki z piwem, któremu pada zakład naprawy butów lub czegoś podobnego bo jest głupi i go zamyka. Niczym. (Balcerowicz odniósł by sukces jakby sprawił, że wszystkie zakłady w Polsce dalej by produkowały). A jako że głupi będzie pochwalał i uzasadniał swoją głupotę to Polacy popierali zamykanie zakładów. A np. nie wiedzieli że można było szukać zbytu produktów na całym świecie, itd., (to złożony problem). A ci którzy rozumieli mechanizmy tej transformacji byli za głupi żeby się temu przeciwstawić. I tak większość Polaków jest naiwniakami oraz z winy własnej i rodziców cierpi biedę. Podobnie będzie z Muzułmanami w Polsce. Polacy okażą się frajerami i naiwniakami, którzy będą przyjmować coraz to więcej imigrantów. A ci po jakimś czasie, gdy staną się większością zaczną mordować za Allaha. Zaczną zabierać domy. A wtedy już nikt nie pomoże. I z własnej głupoty będą cierpieć i zdychać.
anonim2015.09.4 13:36
" Zemsta, kontrola, władza i nienawiść tworzą wspólnie największe zagrożenie dla przeżycia człowieka. Wszystkie wojny, które widzicie, mające miejsce na Bliskim Wschodzie i poza nim, zostały zaaranżowane. Nie są one dziełem przypadku. Zrozumcie, że powstania w tylu krajach jednocześnie nie dzieją się same z siebie. Wspomagane były przez złą grupę ze wszystkich rządów. Tych rządów, które kontrolują świat. Przywódcy na Bliskim Wschodzie są teraz usuwani, aby zrobić miejsce dla wyzwolicieli, którzy będą głosić sprawiedliwość i pokojowe środki, by pomóc Moim Dzieciom. Ale to jest nie ich zamiarem. Ich intencją jest kontrola Mojego ukochanego narodu, Żydów, którzy są teraz zagrożeni ze wszystkich stron." http://www.jesusbelovedsaviour.com/PL/?prim=1&lang=PL&find=bliski*wsch
anonim2015.09.4 15:58
marekwu Dla Ciebie nawet Jezus był Polakiem a nie Żydem... niedobrze się robi od takich "katolików" co to ręki do bliźniego nie wyciągną bo myślą ze całym ich wkładem w chrześcijaństwo jest wyzywanie homoseksualistów od pedałów a obywateli krajów zachodnich od lewaków...
anonim2015.09.4 17:31
@matiz To se rzygnij, a następnie odsłuchaj na YT prof. Marka Chodakiewicza - "O zachodnich obyczajach" https://www.youtube.com/watch?v=m-6MYcZvhy8 - 4 części. I wtedy wróć, aby przeprosić...Na razie wypad.
anonim2015.09.4 17:44
@ bell " Uchodźcy nie wybierają sobie żadnego kraju, ażeby do ostatnio żyć w luksusie. Przekraczają granice, tam gdzie się da, a żaden nie powie - jak w Polsce, takim biednym kraju, to nie, wolę wracać do siebie! - oni uciekają, bo chcą zachować życie, swoje i swoich dzieci. " Uchodźcy bardzo wyraźnie wskazują kraje, w których chcą się osiedlić. Wybierają Niemcy, Austrię, Wielką Brytanię i kraje skandynawskie. Myślisz, że dlaczego tysiące imigrantów chce się wydostać z dworca w Budapeszcie? Na Węgrzech ich życie jest nadal zagrożone? Albo dlaczego tysiące imigrantów szturmują eurotunel i próbują się przedostać z Francji do Wielkiej Brytanii? Francuzi także im zagrażają? Nie, imigranci wybierają te kraje, które są bogate i mają duży socjal. Imigranci w momencie postawienia stopy w Europie są już bezpieczni i nikt ich nie próbuje tutaj ich zabić. Decydują się jednak kontynuować podróż po Europie bo marzy im się spory zasiłek za nic nierobienie. Cóż, Turcja, Włochy, Grecja czy Węgry nie zapewnią im takich wygód jakie oczekują dostać np. w Niemczech. Trzeba się poważnie wziąć za przyczyny emigracji a nie hojnie obdarowywać imigrantów. Sami Niemcy się spodziewają w tym roku nawet 800 tys. imigrantów a co będzie w następnym roku? Kolejne 800 tys. czy już może milion imigrantów. Jak wszystkich tak chętnie będą wpuszczać to w dekadę Niemcom przybędzie 10% mieszkańców, którzy nie znają niemieckiego, o odmiennej kulturze i którzy nie mają najmniejszej szansy na podjęcie pracy. Za co będą żyli?
anonim2015.09.4 17:44
@ bell " Uchodźcy nie wybierają sobie żadnego kraju, ażeby do ostatnio żyć w luksusie. Przekraczają granice, tam gdzie się da, a żaden nie powie - jak w Polsce, takim biednym kraju, to nie, wolę wracać do siebie! - oni uciekają, bo chcą zachować życie, swoje i swoich dzieci. " Uchodźcy bardzo wyraźnie wskazują kraje, w których chcą się osiedlić. Wybierają Niemcy, Austrię, Wielką Brytanię i kraje skandynawskie. Myślisz, że dlaczego tysiące imigrantów chce się wydostać z dworca w Budapeszcie? Na Węgrzech ich życie jest nadal zagrożone? Albo dlaczego tysiące imigrantów szturmują eurotunel i próbują się przedostać z Francji do Wielkiej Brytanii? Francuzi także im zagrażają? Nie, imigranci wybierają te kraje, które są bogate i mają duży socjal. Imigranci w momencie postawienia stopy w Europie są już bezpieczni i nikt ich nie próbuje tutaj ich zabić. Decydują się jednak kontynuować podróż po Europie bo marzy im się spory zasiłek za nic nierobienie. Cóż, Turcja, Włochy, Grecja czy Węgry nie zapewnią im takich wygód jakie oczekują dostać np. w Niemczech. Trzeba się poważnie wziąć za przyczyny emigracji a nie hojnie obdarowywać imigrantów. Sami Niemcy się spodziewają w tym roku nawet 800 tys. imigrantów a co będzie w następnym roku? Kolejne 800 tys. czy już może milion imigrantów. Jak wszystkich tak chętnie będą wpuszczać to w dekadę Niemcom przybędzie 10% mieszkańców, którzy nie znają niemieckiego, o odmiennej kulturze i którzy nie mają najmniejszej szansy na podjęcie pracy. Za co będą żyli?
anonim2015.09.4 17:44
@ bell " Uchodźcy nie wybierają sobie żadnego kraju, ażeby do ostatnio żyć w luksusie. Przekraczają granice, tam gdzie się da, a żaden nie powie - jak w Polsce, takim biednym kraju, to nie, wolę wracać do siebie! - oni uciekają, bo chcą zachować życie, swoje i swoich dzieci. " Uchodźcy bardzo wyraźnie wskazują kraje, w których chcą się osiedlić. Wybierają Niemcy, Austrię, Wielką Brytanię i kraje skandynawskie. Myślisz, że dlaczego tysiące imigrantów chce się wydostać z dworca w Budapeszcie? Na Węgrzech ich życie jest nadal zagrożone? Albo dlaczego tysiące imigrantów szturmują eurotunel i próbują się przedostać z Francji do Wielkiej Brytanii? Francuzi także im zagrażają? Nie, imigranci wybierają te kraje, które są bogate i mają duży socjal. Imigranci w momencie postawienia stopy w Europie są już bezpieczni i nikt ich nie próbuje tutaj ich zabić. Decydują się jednak kontynuować podróż po Europie bo marzy im się spory zasiłek za nic nierobienie. Cóż, Turcja, Włochy, Grecja czy Węgry nie zapewnią im takich wygód jakie oczekują dostać np. w Niemczech. Trzeba się poważnie wziąć za przyczyny emigracji a nie hojnie obdarowywać imigrantów. Sami Niemcy się spodziewają w tym roku nawet 800 tys. imigrantów a co będzie w następnym roku? Kolejne 800 tys. czy już może milion imigrantów. Jak wszystkich tak chętnie będą wpuszczać to w dekadę Niemcom przybędzie 10% mieszkańców, którzy nie znają niemieckiego, o odmiennej kulturze i którzy nie mają najmniejszej szansy na podjęcie pracy. Za co będą żyli?
anonim2015.09.4 22:25
"Natomiast państwa Zatoki Perskiej nie przyjmują imigrantów z prostego powodu. To są państwa muzułmańskie więc nie ma powodu do ich islamizacji." Najgłupszy argument jaki w życiu słyszałem... Właściwie te dwa zdania podważają wiedzę autora na temat jaki pisze. W Syrii mieszka bardzo dużo wyznawców wszelakich odłamów Islamu... Druzowie, Alewici, Szyici, Sunnici przeróżnych szkół, Ismailici itp. itd. Większość z tych odłamów jest uznawana przez takie kraje jak Arabia Saudyjska itp. za sekty, bądź co najmniej heretyków i są w znacznym stopniu dyskryminowane, zwalczane itp. Szczególnie w krajach takich jak AS które promują wahabizm, najbardziej konserwatywna i surowa wersje islamu, traktują "muzułmańskich heretyków" gorzej niż innowierców. Naturalne jest, że nikt nie będzie uciekał w paszcze lwa... Zaś kraje MUZUŁMAŃSKIE takie jak Turcja, Egipt, Jordania, Liban, Irak i wiele pomniejszych krajów przyjęły NAJWIĘKSZĄ liczbę uchodźców. Jedynie te 5 krajów które wymieniłem przyjęło ponad 5mln Syryjczyków, zaś sama Turcja przeznaczyła 6mld$ na pomoc uchodźcom z Syrii. Dla porównania państwa europejskie przyjęły ledwie ponad 250tyś uchodźców... Sunnici (przeróżnych szkół) stanowili w Syrii w polotach 60% populacji... Mówienie tu o zamierzonej islamizacji Europy jest bzdurą wyssaną z palca i najzwyklejszą w świecie paranoją...
anonim2015.09.4 22:31
Ojj przepraszam, zapomniałem podać dość istotny fakt przy liczbach, mianowicie to, że dane są na stan z marca-kwietnia.
anonim2015.09.4 23:43
Całkowicie się zgadzam!!!
anonim2015.09.5 20:06
http://m.niezalezna.pl/70607-granica-z-austria-wstrzasajaca-relacja-polaka-z-autokaru-napadnietego-przez-imigrantow
anonim2015.09.5 23:35
@bell jak ci muzulmanski dzikus zgwalci corke a zonie poderznie gardlo w bialy dzien na ulicy przed twoim blokiem w imie allaha bo byla niewierna, wiec mu wolno, a dodatkowo za zabicie niewiernego z automatu idzie do nieba i w nagrode bedzie bzykac stado dziewic ktore tylko na niego czekaja. nadstawisz wtedy drugi policzek? nie nadstawisz, bo bedziesz tak zmiazdzony ta sytuacja ze jako czlowiek bedziesz wrakiem... wiec przestan tu pitolic ze trzeba pomagac ludziom itd... ludziom trzeba ale nie dzikim bestiom,bo one zamiast wdziecznosci za opieke po prostu cie pozra... tylko przyjecie chrzescijan gwarantuje bezpieczenstwo Polakow !!! muzulmanskich wyznawcow lucyfera wypier..lic na marsa, wszystkich bez wyjatku!!! zapomniales o jeszcze jednej rzeczy, z jakiej racji mamy im pomagac? nam ktos z bliskiego wschodu pomagal kiedy u nas byla wojna? gdzie wtedy byla ich milosc blizniego? ich milosc blizniego to tysiace scietych chrzescijanskich glow... to jest milosc w ich wydaniu.. a z jakiej racji mamy ich przyjmowac skoro dla Polakow w Polsce nie ma pracy?? nie ma mieszkan??? to ja i miliony innych musze sie wloczyc po swiecie za chlebem bo w kraju nie ma mozliwosci zeby wyzywic rodzine ale dla muzulmanow znajda sie mieszkania i darmowe pieniadze od Polskiego podatnika za pierdzenie w stolek??? zaden niemiec nie musi wyjezrzac ze swojego kraju za chlebem, bo chleba i pracy maja u siebie pod dostatkiem... taka jest roznica miedzy Polska a Niemcami... wiec nie pitol stary glodnych kawalkow tylko sie obudz, bo jak nie to za kilkanascie lat bedziemy mieli w kraju to co maja teraz brytyjczycy, francuzi,i niemcy tez.... dlatego tak chetnie podziela sie tym gownem w ktorym sie juz taplaja na calego...
anonim2015.09.9 10:08
http://gloria.tv/media/pUpdhTjPR9q Bo źle ubrana była...
anonim2015.09.9 16:53
"Nie chciałbym mieć za sąsiadów ani tych ze zdjęcia ani terlikowskich." Nie zdziw się bo może jesteśmy sąsiadami?