Pięta dla Fronda.pl: "Obóz komunistyczno-genderowy systematycznie zbliża się do miejsca spoczynku" - zdjęcie
26.08.15, 20:27Stanisław Pięta (fot. Facebook)

Pięta dla Fronda.pl: "Obóz komunistyczno-genderowy systematycznie zbliża się do miejsca spoczynku"

14

- Obóz zbudowany na porozumieniu części safandułowatej opozycji z gen. Kiszczakiem widzi, że III RP się kończy. To stąd, jak myślę panika i zacietrzewienie - mówi Stanisław Pięta, poseł PiS.

Andrzej Duda stał się celem nr 1 dla mainstreamowych mediów. Wczoraj Waldemar Kuczyński radził na Twitterze, żeby nie wsiadać z nim do samolotu, bo może będzie mgła.  Czy to tak już będzie? Czy Andrzej Duda musi się przywyczajać do działania w warunkach wrogości mediów?

Myślę, że to nie jest żadne zaskoczenie dla prezydenta Adrzeja Dudy. Andrzej Duda najpierw był lekceważony i wyśmiewany, a prezydent Komorowski pytał, kto to jest. Potem, gdy okazało się, że stanowi bardzo poważne zagrożenie dla obozu lewicowo-liberalnego, ataki nasilały się. Kiedy wygrał wybory, to po pewnym wstrząsie obóz lewicowy, postkomunistyczny, genderowy, szuka jakiegoś sposobu zdeprecjonowania prezydenta. Prezydent jest atakowany w sposób niezwykle perfidny. To oczywiste, że poseł zgodnie z ustawą korzysta z bezpłatnych przejazdów, a jemu czyni się zarzut, że wykorzystywał przejazdy do załatwiania jakichś prywatnych spraw. To naprawdę na niczym nie oparte zarzuty. Inny atak przprowadzają politycy PO, którzy uważają, że prezydent Andrzej Duda powinien znać swoje miejsce w szeregu i nie domagać się zwiększenia roli Polski w polityce zagranicznej. Oni są przywyczajeni do stania w kącie i prowadzenia polityki na kolanach, dlatego wszelka samodzielnośc i ambicja jest uznawana przez nich za coś niestosownego. To są wszystko chwyty, które nie przysporzą atakującym żadnych punktów. Oni czują, że ich okręt tonie i sądzą, ze jeśli będą atakować i opluwać Andrzeja Dudę, to będzie to miało jakiś wpływ na wynik wyborów parlamentarnych. Bardzo się mylą. Wypowiedzi pana Kuczyńskiego, takiego twitterowgo skrzata są śmieszne. On może nie zdaje sobie z tego sprawy, ale jest Bennym Hillem Twittera. Nie ma co brać tego poważnie. Cały obóz zbudowany na porozumieniu części safandułowatej opozycji z gen. Kiszczakiem widzi, że III RP się kończy, a Polacy odzyskują swoją podmiotowośći nie będą się godzić na pełnienie roli obywateli drugiej i trzeciej kategorii. Polacy nie będą tolerowac sytuacji, w której olbrzymia większość narodu jest przedmiotem gier postkomunistycznej i liberalnej oligarchii, która pozwala na panoszenie się w kraju zagranicznych banków i koncernów. To już nie przejdzie i stąd, jak myślę panika i zacietrzewienie, o których mówimy. Obóz komunistyczno-genderowy systematycznie zbliża się do miejsca spoczynku.

Druga strona odpowiada, że Bronisław Komorowski przed wyborami też był ostro atakowany. Czy to, jak jest traktowany Andrzej Duda różni się od traktowania Bronisława Komorowskiego?

Ostro atakowany? Proszę przypomnieć sobie zachowania i wypowiedzi prezydenta Bronisława Komorowskiego. To nie były żadne ostre ataki, tylko normalna reakcja społeczna na jego wystąpienia. Przypomnimy sobie jego wybryki w japońskim parlamencie, kiedy  wskakiwał na podest, albo panią Kacik, która mu podpowiadała zza pleców, jak się zachować. Człowiek, który nie potrafi zachowywać się naturalnie w takich okolicznościach powininen na serio zastanowić się nad sensem swojej publicznej aktywności. Inny przykład - rada udzielona młodemu człowiekowi, żeby jego siostra zmieniła pracę i wzięła kredyt. To świadczy o takim oderwaniu od rzeczywistości, że trudno się spodziewać, by podobne  zachowania i wypowiedzi były chwalone. Prezydentura Komorowskiego to był marsz od kompromitacji do kompromitacji. Na początku kadencji - zapraszanie gen. Jaruzelskiego do Pałacu Prezydenckiego, inicjatywa budowy pomnika bolszewikom pod Ossowem, wizyta w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego gen. Nikołaja Patruszewa z Federalnej Służby Bezpieczeństwa. Koniec -  udział w uroczystości ku czci płk. Clausa von Stauffenberga, człowieka, który z pogardą mówił o Polakach jako motłochu, który trzeba trzymać pod batem. A do tego doszukiwanie się związku między zamachem na Hitlera a wybuchem Powstania Warszawskiego. Jeśli takie słowa padają z ust prezydenta RP, w dodatku historyka z wykształcenia, to można tylko załamać ręce. Krótko mówiąc, krytyka Bronisława Komorowskiego była w pełni uzasadniona. Natomiast to, co słyszmy pod adresem prezydenta Andrzeja Dudy jest naciągane, kręcone, wymyślone. Wstydziliby się takie głupstwa opowiadać. Jeżeli PO chce w ten sposób prezentować swoją polityczną narrację, to oznacza, że jej potencjał, energia i pomysłowość jest już naprawdę na wyczerpaniu.

not. KJ

Komentarze (14):

anonim2015.08.26 15:32
oooooo Stasiu się uaktywnił na Frondzie.... czyżby dostał dalekie miejsce na liście PiS?
anonim2015.08.26 15:56
@11 tysięcy No to musisz wtarabaniać więcej fasolki po bretońsku, golonki po bawarsku i bigosu po polsku...Po pierwsze znakomicie wpiszesz się w unijny internacjonalizm, w ścisłym tego słowa znaczeniu, po drugie już życzę dobrych wiatrów...Plus obowiązkowy zimny Lech jako zwornik lemingozy.
anonim2015.08.26 16:16
Myślę, że poważne zmiany następują na całym świecie. Multi-kulti się sypie, antyimigrancka retoryka weszła do mainstreamu, co jesz cze 5-10 lat temu było domeną tylko najbardziej ponurych "faszystów", USA podbija radykał Trump i wygląda to na większe " przesilenie", które może zmarginalizować czerwonych w wymiarze globalnym.
anonim2015.08.26 16:18
@11 tysięcy Dobry jesteś...Szacun. To kto teraz stoi tam, gdzie stało ZOMO?
anonim2015.08.26 16:19
@JakiśCzłowiek Iskra z Polski? Jestem za!
anonim2015.08.26 16:25
Mojej starej wczoraj strzeliło jakieś gender do głowy i musiałem jej zrobić herbatę na szczęście zaraz jej przeszło i kubek umyła już sama ;)
anonim2015.08.26 16:51
"udział w uroczystości ku czci płk. Clausa von Stauffenberga, człowieka, który z pogardą mówił o Polakach jako motłochu, który trzeba trzymać pod batem" A co mowil o Polakach wasz idol - Pilsudski? Poczytaj sobie, redaktorze...
anonim2015.08.26 18:13
@bardd "A co mowil o Polakach wasz idol - Pilsudski? Poczytaj sobie, redaktorze..." ale Piłsudski nigdy nie przyłożyl ręki do tworzenia oddziałów likwidujących PW - ciekawe czy wiesz kogo mam na myśli
anonim2015.08.26 18:17
@11tysięcy " A kto chce zakazywać marszów równości czy manify?" a kto chcial zakazac manify? "Kto chce likwidować nieprzychylne sobie media?" ci z Republiki co zapraszają posłów SLD, Wołk-Łaniewską i dziennikarzy krytyki politycznej? "Kto chce zakazać poruszania w szkołach pewnych tematów?" zabrzmiało to tajemniczo - jakie to są te tematy "Kto chce fałszować historie, by o jednych wolno było mówić tylko dobrze, a o innych tylko źle?" no wlaśnie - o nazistach się mówi źle - a Stalina się juz nie docenia "Kto chce stawiać wszędzie pomniki "ojców narodu" i tworzyć kult jednostki?" to w Polsce są wyznawcy Przewodniczącego Mao? :D "Znając odpowiedzi na te pytania, będziesz wiedział, kto stoi tam gdzie stało zomo." za ZOMO stała komuna, cos się zmieniło?
anonim2015.08.26 19:27
@11tysięcy "Przeciwko manifie protestował poseł Pięta i poseł Pawłowicz. Marszu Równości zakazał L. Kaczyński." o marszu równości to wiadomo, a co do manify to tylko pojedyncze słowa pojedynczych osób - Marszu Niepodleglosci by też parę osób zakazało - czy to też bolszewizm by był? "A co zwolennicy PiS chcieliby zrobić z GW?" poza odcięciem (albo przynajmniej ograniczeniem) od pępowiny połączonej z publicznymi środkami na ogłoszenia itd - NIC przecież nikt nie zakaże wydawania gazet i czasopism PiS rządził 2 lata ale jakoś NIE i FiM spokojnie wychodziły - o tym nie łąska była wspomniec? "W szkole nie wolno mówić o istnieniu homoseksualistów, związków partnerskich. W szkole nie można prowadzić pozalekcyjnych zajęć Yogi." widzisz, jesli już mamy rozmawiać, to przygotuj się do rozmowy, a nie siej mi tu bolszewickiej jakby nie bylo propagandy piszesz ze nie mozna - zostawiając na marginesie zasadnosc tych słów - przecież 8 lat rządzi PO - czy to tez bolszewickie czasy? "O Polakach w czasie IIWŚ można mówić tylko dobrze, o Żydach i Rosjanach tylko źle." sugerujesz, że PO to partia antysemicka?!! to jakies przegięcie swoją drogą uczy się dzieci o Jedwabnem - cos sie w tym zakresie zmieniło? "Są wyznawcy Kaczyńskich i Dudy. Pomniki też powstają na masową skale." stawiaja pomniki Dudy? :D coraz bardziej mnie rozbawiasz - w jakim miescie stoi ów pomnik, pojadę - moze zloże kwiaty, moze napluje - tylko wskaż mi miejscówkę "Tak, teraz komuna stoi za PiS-em." ale żeby to wskazać, wpierw musisz to wykazać - ja nie widzę żadnego tutaj iunctim - jeśli w ogóle wiesz co oznacza to słowo
anonim2015.08.26 19:38
"W szkole nie wolno mówić o istnieniu homoseksualistów, związków partnerskich. W szkole nie można prowadzić pozalekcyjnych zajęć Yogi." Zachciało się waćpan "hollenderskich" albo "angielskich" standartów(Notabene:Najwięcej niechcianych ciąż w UE mimo agresywnej seksedukacji!)? Droga otwarta, granic nie ma, dożucę może złotówkę na bilecik;)
anonim2015.08.26 19:47
@11tysięcy "Hutnik. Sorry, ale nie będę tłumaczył ci jak dwulatkowi sensu moich wypowiedzi." sił ci starczyło ledwie na 2 rundy nie jest sztuką oskarżać kogos o bolszewizm, trudniej jest takie tezy bronić - o czym sie sam przekonałeś :D
anonim2015.08.28 0:06
"widzi, że III RP się kończy" Znowu? To teraz co będzie? 3 1/2 RP już była, to może 3 1/4?
anonim2015.08.28 11:12
Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wygry­wasz.