Kolejne miasto nie chce gender! Piaseczno przyjmuje uchwałę - zdjęcie
02.02.14, 13:13Dzieci (fot. Sxc.hu)

Kolejne miasto nie chce gender! Piaseczno przyjmuje uchwałę

5

Radni Powiatu Piaseczyńskiego podkreślają w przyjętej uchwale konieczność poszanowania wolności człowieka. Sprzeciwiają się także wszelkiej dyskryminacji, także ze względu na płeć. Jednocześnie dostrzegają różne zagrożenia związane z promowaniem ideologii gender, zwłaszcza „dla młodego pokolenia, niszczącej integralność płci i rodzinę, obcej naszej kulturze, tradycji i normom społecznym”.

Radni z Piaseczne protestują przeciwko uzależnianiu przyznawania środków unijnych od promowania ideologii gender. Nie podoba im się także narzucanie unijnych rozwiązań zastrzeżonych dla wewnętrznej polityki państw członkowskich. Radni z Piaseczna sprzeciwiają się odbieraniu rodzicom prawa do wychowywania dzieci zgodnie z najważniejszymi wartościami, jakie wyznają, co jest sprzeczne z Konstytucją.

Radny Jerzy Leniec jest zaniepokojony tym, że pod płaszczykiem walki o równouprawnienia, w placówkach oświatowych dochodzi do deprawacji dzieci. Podkreśla, że w jeden tylko dzień udało mu się zebrać 600 podpisów poparcia.

Jak podaje serwis Gosc.pl, za przyjęciem uchwały głosowało 16 radnych koalicji PiS oraz komitetów Nasza Gmina-Nasz Powiat i „Centrum”. Jeden radny wstrzymał się od głosu. Czterech radnych PO odmówiło udziału w głosowaniu. Jeden z samorządowców przed głosowaniem wyszedł z sali, i wrócił po przyjęciu rezolucji. Pozostałych czterech radnych było nieobecnych.

Przypomnijmy, że podobną uchwałę przeciwko promocji ideologii gender przyjęli radni z Ostrołęki. Pisaliśmy o tym na Fronda.pl TUTAJ.

Beb/Warszawa.gosc.pl

Komentarze (5):

anonim2014.02.2 13:57
No i pewnie OK - Największy Ideologiczny Wróg spacyfikowany, kolejny wiatrak zdobyty, polski Don Kichot nie zajmuje się Ralnymi Problemami - super. No a tak a'propos Realnych Problemów Marku22 - dasz jakiś godny przykład? Może rosnąca ilość zgodnów wśród Polaków na skutek rozkładu Służby Zdrowia? Ups - sorry - zapomniałem, że przecież poszła cała dycha do puszki WOŚP i temat, Drogi Sanczo Panso, już został przecież DEFINITYWNIE ROZWIĄZANY!
anonim2014.02.2 14:04
Niepokojące jest to że radni PO w ważnym glosowaniu lokalnym, stchórzyli ze względów politycznych.
anonim2014.02.2 14:08
http://chomikuj.pl/nbogdanus/*23+INNE+CIEKAWE+E-BOOKI Raport Regnerusa wywołał prawdziwą panikę lobby homoseksualnego, ponieważ uzyskane przez amerykańskiego naukowca wyniki okazały się sprzeczne z dotychczasowymi ustaleniami dotyczącym homoseksualnego rodzicielstwa, promowanymi przez Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne. Wstęp do wersji polskiej przygotował dr Andrzej Margasiński, który pisze: "Muszą szokować kwestie związane z doświadczeniami seksualnymi: 31% dzieci wychowywanych przez matki lesbijki i 25 % wychowywanych przez ojca geja podało, że byli przez rodziców zmuszani do seksu wbrew swej woli. Największe wrażenie robią jednak dane o tożsamości seksualnej badanych - 61% respondentów wychowywanych przez matki - lesbijki, a 71% przez ojców – gejów określa siebie jako „ całkowicie heteroseksualnych”, innymi słowy w przypadku matek - lesbijek blisko 40%, a przypadku ojców - gejów blisko 30% wychowywanych przez nich dzieci to homo- lub biseksualiści. A jeszcze inaczej: średnio co trzecie dziecko wychowywane przez pary homoseksualne wyrosło na homo- lub biseksualistę ".
anonim2014.02.2 16:36
Nie wiem czy wiecie ale Waszych artykułów nie mogę udostępnić na Facebook po kliknięciu "Udostępnij" . Tylko przez skopiowanie. Wszyscy tak mają czy tylko mnie się to nie udaje?
anonim2014.02.2 21:54
Tak się Marku 22 składa, że znam pewny sposób na rozwiązanie problemów o których wspomniałeś. Sposób błogosławiony w swych skutkach. Mam tutaj na myśli Krucjatę Różańcową za Ojczyznę http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/. To teraz jesteśmy tak samo mądrzy. Poprzednio zabrałem głos, ponieważ umniejszałeś sukces radnych z Piaseczna poprzez banalizowanie ideologii gender. Radnym z piaseczna należą się wielkie brawa i uznanie, że dusząc problem w zarodku zadziałali w dobrze pojętym interesie społecznym, a nie zakłamanej poprawności politycznej atakującej Świat tym razem ideologią gender (poprzednio był to czysty marksizm-leninizm). STOP GENDER!