reklama
reklama

Oto co o Rosjanach mówił gen. Patton. Ależ aktualne!

Oto co o Rosjanach mówił gen. Patton. Ależ aktualne!
fot. Domena Publiczna
reklama

Legendarny generał amerykański okresu II wojny światowej niewątpliwie miał nosa jeśli chodzi o Rosjan. Warto dziś przypomnieć co o Rosji myślał gen. Patton - to takie aktualne! 

Gen. George Patton: "Problem w zrozumieniu Rosjanina jest taki, że nie bierzemy pod uwagę faktu że on nie jest Europejczykiem, ale Azjatą i dlatego myśli pokrętnie. My nie możemy zrozumieć Rosjanina bardziej niż Chińczyka czy Japończyka i od kiedy mam z nimi do czynienia, nie miałem żadnego szczególnego pożądania zrozumienia ich poza obliczeniami jak dużo ołowiu lub stali trzeba zużyć, aby ich zabić. W dodatku, poza innymi cechami charakterystycznymi dla Azjatów, Rosjanie nie mają szacunku dla ludzkiego życia i są sukinsynami, barbarzyńcami i pijakami". 

"Dzisiaj powinniśmy powiedzieć Rosjanom, że mają iść w cholerę, zamiast ich słuchać, kiedy nam mówią, że mamy się cofnąć. To my powinniśmy im mówić, że jeśli im się nie podoba, niech idą w piz..u, i wydać im wojnę (...) Niestety niektórzy z naszych przywódców są po prostu cholernymi durniami i nie mają pojęcia o hostorii Rosji". 

Czy dziś nie myślimy podobnie?

ds

12.02.2017, 19:02

Najnowsze artykuły:

 
 
facebook