reklama
reklama

Muzułmanka: Handel kobietami i gwałty? Jak najbardziej!

Muzułmanka: Handel kobietami i gwałty? Jak najbardziej!
fot. Twitter
reklama Autorka pisząca dla propagandowego pisma Państwa Islamskiego, „Dabiq”, tłumaczy, że można gwałcić porwane kobiety, bo… to nie gwałt, a inspiracja czynami „proroka” Mahometa!

Autorka artykułu - Umm Sumayyah al-Muhajira – będąca podobno żoną bojownika Państwa Islamskiego, który wziął sobie do domu zdobyczną niewolnicę, tłumaczy, że muzułmanie mogą gwałcić porywane kobiety. Seks z takimi kobietami nie jest tak naprawdę gwałtem, bo nauka Mahometa stanowi inaczej. Co więcej porywanie kobiet na wojnie to dobry proceder, wynikający z nauczania Mahometa, które zawiera „wiele boskiej mądrości i religijnych dobrodziejstw”.

Autorka wyjaśnia też, że bardzo dobre są targi niewolnic, na których dżihadyści mogą sobie kupować kobiety. Przy tej okazji kobieta poucza, że gdyby na targ trafiła żona prezydenta USA, Michelle Obama, to nie warto byłoby za nią płacić więcej niż 1/3 dinara.

Kobieta wspomina też o przykładzie ze swojego domu. Jej mąż podczas działań wojennych uprowadził bowiem jazydkę i przyprowadził ją jako niewolnicę do domu. Autorka przekonuje, że bardzo się z tego cieszyła i przyjęła ją „z radością”. Bo przecież, jak wyjaśnia, niewolnikami zostają tylko ci, których „opuściła łaska Allaha” i którzy nie są już mu potrzebni.

Autorka stwierdza też, że kalifat będzie kontynuował wojenne podboje. Zapewnia, że islamiści nigdy nie posuną się do korzystania z metod dyplomatycznych i demokratycznych. Swoje państwo ustanowili „mieczami czerwonymi od krwi” i będą robić to dalej. 

pac/the independent

24.05.2015, 13:47

Komentarze (11):

Sebinus Maj 24, 2015, 12:58 po południu

Podludzie

agnieszka10 Maj 24, 2015, 1:04 po południu

Do cywilizacji brakuje im kilkaset lat....

Franciszek Maj 24, 2015, 1:21 po południu

działają jak komuniści

wiesiekadam Maj 24, 2015, 1:28 po południu

nie rozumiem po co Fronda cytuje otumanionych i upośledzonych ludzi????
czy ktoś mi to wytłumaczy

Sebinus Maj 24, 2015, 1:32 po południu

wiesiekadam
Żebyś nie miał złudzeń co do tych troglodytów jak Klara oporna uczennica.
O ile frondowi redaktorzy by apelowali o modlitwę za nich,to większość użytkowników mówi jednym głosem : napalmem i bombami kasetowymi ich!

pokaż więcej komentarzy

Najnowsze artykuły:

 
 
facebook