reklama
reklama

Muzułmański patrol atakuje w Londynie. Zobacz film!

Muzułmański patrol atakuje w Londynie. Zobacz film!
Na ulicach Londynu grasuje muzułmański patrol. Jego członkowie zabraniają picia alkoholu i nakazują kobietom, aby zasłoniły swoje ciała. Twierdzą, że są należą do samozwańczej straży obywatelskiej - informuje "Daily Mail".

"To muzułmański teren", "muzułmańskie prawo", "szariat" - to tylko nieliczne ze słów, które przewijają się na materiale wideo nakręconym komórką przez muzułmański patrol. Młode Brytyjki nazywają "dzikimi zwierzętami, które nie mają dla siebie szacunku". Zdezorientowanego mężczyznę zmuszają do wyrzucenia puszki piwa, przekonując go, że alkohol jest "zabronionym złem".

 

Na filmie widać także karetkę pogotowia i sanitariuszy udzielających pomocy rannemu rowerzyści. Zdaniem członka patrolu została ranna, bo piła zakazany alkohol.

 

Sprawą zajmuje się już londyńska policja. Co ciekawe, akcję potępia również szef Fundacji Ramadhan Muslim. Jego zdaniem, żyjących w Wielkiej Brytanii wyznawców islamu obowiązuje brytyjskie prawo, nie mogą więc nikogo zmuszać do przestrzegania reguł islamu.

 

AM/Sfora.pl/Daily Mail18.01.2013, 9:32 reklama

Komentarze (21):

MMF Sty 18, 2013, 10:49 rano

I to jest przykład do jakiego zła może prowadzić religia.

kacperk89 Sty 18, 2013, 11:03 rano

Polecam i zapraszam na stronę poświęconą problemowi:

https://www.facebook.com/stop.islamizacji.eu

Wjtk Sty 18, 2013, 11:05 rano

ZAWSZE, kiedy pojawi się jakiś film tego rodzaju o muzułmanach znikąd pojawiają się geniusze którzy próbują twierdzić że chrześcijaństwo niczym się nie różni co jest nie tylko zabawne ale przede wszystkim żenujące.
W tym filmie nie chodzi o sam fakt zakazywania konsumpcji alkoholu bo jakby sie przyjrzeć bliżej to ustawodawstwo krajów Skandynawskich w tym zakresie czy zakazy picia w miejscach publicznych reprezentują to samo podejście. Tutaj chodzi o to, że grupki fanatyków reprezentujących obcą Europejczykom kulturę próbują na ulicach europejskiego miasta wprowadzać swoje dzikie obyczaje kompletnie lekceważąc prawo gospodarza.

kruczek111 Sty 18, 2013, 11:07 rano

@MaciejT

Taaaaaak.... i jeszcze powiedź że hitler stalin mao i polpot byli alkoholikami... i całe zło to wina procentów

Alkohol jest mój drogi całkowicie niewinny. To człowiek powoduje zło (może czasem pod wpływem alkoholu) ale odpowiedzialność jest po stronie człowieka. Możemy zresztą zacząć wymieniać inne substancje które powodują zło... narkotyki, woda (tam gdzie jej brakuje) w średniowieczu sól ale także złoto, srebro, platyna i uran :)

Szarlej Sty 18, 2013, 11:15 rano

Zgodzę się z muzułmańskim patrolem co do tego, że młode Brytyjki bywają straszliwe.

Ale generalnie... Powinna się zebrać grupa ludzi nie-muzułmanów i powiedzieć grzecznie muzułmańskiemu patrolowi, żeby spier.... bo nie jest u siebie.

pokaż więcej komentarzy

Najnowsze artykuły:

Krysztopa: Dokonaliśmy na Bronisławie Komorowskim linczu. I gdyby było trzeba, zrobilibyśmy to ponownie

Krysztopa: Dokonaliśmy na Bronisławie Komorowskim linczu. I gdyby było trzeba, zrobilibyśmy to ponownie W sytuacji, kiedy tylko pojawiła się okazja pozbycia się zwornika tego toksycznego układu,w osobie Bronisława Komorowskiego,każdy złapał co miał pod ręką i ruszył do ciężkiej,często niespecjalnie czystej roboty „Lincz”, inaczej „samosąd”, to według Wikipedii wymierzenie lub wykonanie kary przez osobę nieuprawnioną. Z zasady, słowo to ma wydźwięk pejoratywny, poniekąd słusznie, monopol na przemoc, powinny mieć osoby „uprawnione”, wystarczy ...

USA: Kolejny stan znosi karę śmierci. 10 skazańców czekało na wyrok

USA: Kolejny stan znosi karę śmierci. 10 skazańców czekało na wyrok Kolejny stan w Stanach Zjednoczonych zniósł karę śmierci. Tym razem Nebraska. Decyzję podjął parlament stanowy, który przegłosował weto gubernatora Nebraski. 56 procent obywateli USA za karą śmierci. Nebraska jest kolejnym stanem USA, który zniósł karę śmierci. Zdecydował o tym parlament stanowy, który przegłosował wcześniejsze weto republikańskiego gubernatora Nebraski w tej sprawie. Gubernator Pete Ricketts zawetował ustawę znoszącą ...

Wielka Brytania: Jakie pytanie w referendum unijnym?

Wielka Brytania: Jakie pytanie w referendum unijnym? Już w 2017 roku w referendum unijnym Brytyjczycy będą odpowiadać „tak” lub „nie” na pytanie: „Czy Wielka Brytania powinna pozostać członkiem Unii Europejskiej?". Informację podał rząd w Londynie. Jak poinformowała kancelaria premiera Davida Camerona, pytanie w planowanym na 2017 rok referendum będzie brzmiało: „Czy Wielka Brytania powinna pozostać członkiem Unii Europejskiej?". Tym samym zwolennicy pozostania w UE będą ...

DZIŚ Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

DZIŚ Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kaplana, ma się stać inspiracją do wzmożonej modlitwy całego Kościoła za jego pasterzy, a jednocześnie ma przywoływać wzór Chrystusa-Kapłana Dekretem z 3 kwietnia 2013 roku Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski ogłosił zatwierdzenie przez Stolicę Apostolską wpisu do kalendarza diecezji polskich nowego święta Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Już od ...

Wzruszające zdjęcie! Co robią narzeczeni przed ślubem?

Wzruszające zdjęcie! Co robią narzeczeni przed ślubem? Wzruszające zdjęcie, które stało się hitem w sieci! Kilka minut pozostało do zawarcia małżeństwa, a para stoi obok siebie i trzyma się za ręce. Co robią narzeczeni przed ślubem? Modlą się. Fotografia przedstawia żołnierza marines Caleba Earwooda i jego narzeczoną - teraz już żonę – Maggie. Fotograf uchwycił narzeczonych w niesamowitym momencie, kilka minut przec ceremonią w Północnej Karolinie. Dwójka młodych ...

reklama

reklama

Najczęściej czytane

reklama

Najczęściej komentowane

reklama
reklama
facebook