reklama
reklama

Mocny apel egzorcystów w sprawie koncertu Madonny

Mocny apel egzorcystów w sprawie koncertu Madonny
Do wielkiej modlitwy wzywają w związku z mającym się odbyć w Warszawie koncertem Madonny kapłani egzorcyści ks. Andrzej Grefkowicz, o. Robert Więcek SJ i ks. Paweł Pająk. Kapłani dokonują w swoim apelu dokładnej analizy treści koncertu.

Poniżej publikujemy całą treść apelu.PROŚBA:


 
 DO OSÓB KOCHAJĄCYCH BOGA I MODLĄCYCH SIĘ WYTRWALE I CIERPLIWIE!


Po obejrzeniu fragmentów koncertu jesteśmy przekonani, że jest on ANTYCHRZEŚCIJAŃSKI. Podstawowym celem jest kpienie z Boga i chrześcijan. W szerokim zakresie to ANTYEWANGELIZACJA całego świata. W ramach MDNA Tour jest 88 koncertów w ostępach 2-3 dniowych i robi to w pół roku. Człowiek o własnych siłach nie jest w stanie tego zrobić. Towarzyszą jej najdrożsi na świecie specjaliści od psycho-manipulacji. Nie doszukujemy się wszędzie i we wszystkim złego ducha, jednak ten koncert jest potężną dawkę trucizny uderzającą w podświadomość za pomocą częstotliwości, ukrytego symbolizmu i obrazów.
 

Mamy bezczeszczenie chrześcijaństwa. Obraz katedry średniowiecznej (=Kościoła), która zostaje sprofanowana przez całkowitą zmianę jej przeznaczanie. Ten koncert to antyliturgia.
 

 

 Jesteśmy świadkami profanacji Krzyża. Brama (w jej centrum krzyż) rozpada się w drobny mak (to ma obrazować zwycięstwo złego nad Kościołem). Profanacja Najświętszego Sakramentu i wyśmiewanie się z najważniejszych tajemnic wiary: Wcielenie, Narodzenie i Śmierć Pana.
 

 

 Wszystko odbywa się w „obecności” demonów, które wchodzą do „katedry” po zniszczeniu bramy. Gra świateł (czerwień i czerń), muzyka i taniec ociekający motywami pogańskimi kultami (np. prostytucja sakralna). Krzyże noszone przez uczestników (różańce zawieszone na szyi) to kolejny element parodiowania.


 Cześć oddawana jest „czarnej postaci” (Madonna), a w momencie kulminacyjnym czci następuje „wybuch”, w którym następuje zniszczenie „katedry”. Sekwencja obrazów wskazuje na powrót do pierwotnego chaosu. Madonna oddaje się w ręce zła symbolizowanego przez odrażające postaci, przed którymi nie broni się wcale, nie okazuje lęku i poddaje się temu, co z nią robią.
 

 

W trakcie koncertu zmienia się sceneria i przedstawiane się „współczesne trendy”.  Postacie ukazujące: homoseksualizm, transseksualizm, transwestytyzm. Te postacie oddają cześć osobie w czerni. Mamy też wyraźną parodię „worship” (modlitwy uwielbienia) – gospel. Z normalnych modlitwach uczestnicy są ubrani na biało, tutaj tylko w czarnych z wkomponowanym krzyżem.


 To nie Madonna jest w centrum. Wszystko zwrócone jest ku „czemuś” innemu. 
 

Tytuł albumu MDNA można traktować jako: jej imię, następnie jako „DNA Madonny”. Jest też nawiązanie do MDMA (ecstazy) – narkotyku dostarczającego „euforyczne odczucie miłości”. Myślę, że wnioski każdy wysnuwa sam.


 Taki „koncert” ma odbyć się na ziemi polskiej 1 sierpnia. Jeśli się odbędzie to będzie to zbezczeszczenie (na) ziemi polskiej. Nie dzielimy się tymi refleksjami, by robić reklamę, ale BY WEZWAĆ DO MODLITWY! Wierzymy, że Jezus zwyciężył!


Dlatego zapraszamy do MODLITWY UWIELBIENIA, BY ODPOWIEDZIĄ NA PRZEKLEŃSTWO BYŁO BŁOGOSŁAWIEŃSTWO.  Uwielbiajmy naszego Pana i Zbawiciela w naszych sercach, wspólnotach, kaplicach, kościołach. Niech będzie nas najmniej 65 tysięcy modlących się (pojemność Stadionu Narodowego).


 Znakiem jedności naszej modlitwy niech będzie NOWENNA, KTÓRA ROZPOCZNIE SIĘ 22 LIPCA. Skorzystajmy z tego, co daje nam Pan w Kościele (do wyboru): koronka, adoracja, różaniec, Msza św. Możemy modlić się indywidualnie lub we wspólnocie.
 

 

 INTENCJA: aby nie doszło do koncertu, a jeżeli do niego dojdzie, to by Pan Bóg go przerwał – np. awaria prądu zawsze jest możliwa. Ostatecznie Pan Bóg może zrobić z naszą modlitwą co uzna za stosowne, ale prosić możemy.

 

Ks. Andrzej Grefkowicz\

o. Robert Więcek SJ

ks. Paweł Pająk

27.07.2012, 8:02 reklama

Komentarze (42):

Maja Lip 27, 2012, 8:28 rano

Przyłaczam się do modlitwy--- do kontrataku.

Zalogowany_uzytkownik Lip 27, 2012, 8:54 rano

Może nie będę z zapartym tchem obserwował (nie interesuje mnie ani Madonna, ani modlitwa), ale z przyjemnością sprawdzę czy się Wam powiodło. Mamy w końcu w Polsce tradycję skutecznych modłów, posłowie modlili się kiedyś o deszcz i mieliśmy nawet powódź.

Maja Lip 27, 2012, 9:04 rano

Panie @Szatan (co za nick :P )--- niewiara w Złego , nie uchroni cię przed nim /// cały sukces szatana polega głównie na tym , że ludzie nie wierzą w niego, w istnienie Zła osobowego ( dzieje sie to na płaszczyźnie duchowej, w zwiazku z tym że ludzie coraz bardziej stają sie materialistami-  tego nie widzą , nie pojmują)

blumkwist Lip 27, 2012, 9:19 rano

Blumkwist napisał: Mamy prawo oczekiwać żeby na naszej ziemi nie był bezczeszczony Bóg, tak jak mamy prawo żądać żeby na naszej ziemi nie odbywały się seanse nienawiści wobec kogokolwiek. Na stadionie odbędzie się jakaś satanistyczna ceremonia....mamy prawo tego nie chcieć!

BERTO Lip 27, 2012, 9:23 rano

Przyłączam się całym sercem do modlitwy!!!!

pokaż więcej komentarzy

Najnowsze artykuły:

Wyniki wyborów dopiero trzy dni później? "Polska się nie zawali"

Wyniki wyborów dopiero trzy dni później? PKW zapewnia, że sytuacja z wyborów samorządowych nie powtórzy się. Jednakże niektóre wypowiedzi członków komisji mogą wywoływać co najmniej zdziwienie, a na pewno powinny skłonić obywateli do większej uwagi. Wiceszef Komisji, Wiesław Kozielewicz, nie wykluczył, że wyniki pierwszej tury wyborców prezydenckich, które odbędą się w niedzielę 10 maja, mogą zostać ogłoszone dopiero w środę, a nie – jak przypadku ...

Oto bezmiar apostazji! W Holandii zamkną 1000 kościołów

Oto bezmiar apostazji! W Holandii zamkną 1000 kościołów W Holandii zamkniętych zostanie 1000 kościołów. Tak wielka jest skala apostazji, że nikt już po prostu do nich nie chodzi. Za upadek wiary odpowiada tamtejszy Kościół - i sam się do tego przyznaje. Oznacza to, że holenderscy katolicy muszą przygotować się na przyszłość bez kościołów. Kardynał Willem Eijk, arcybiskup Utrcehtu i przewodniczący tamtejszego episkopatu zapowiedział, że wkrótce właśnie 1000 kościołów trzeba będzie zamknąć. ...

PILNE: Prof. Pawłowicz pyta KRS o „niezawisłość sędziowską”

PILNE: Prof. Pawłowicz pyta KRS o „niezawisłość  sędziowską” Osobiście jednak mimo mego 40- letniego stażu w obszarze prawa, nadal nie rozumiem orzeczeń wielu sędziów, którzy przed oburzeniem opinii publicznej chronią się za „sędziowską niezawisłością” Zgodnie z art. 186 Konstytucji RP, Krajowa Rada Sądownictwa „stoi na straży niezależności sądów i niezawisłości sędziów”. Po skrajnie niezrozumiałym i surowym wyroku sędziego Wojciecha Łączewskiego na byłe kierownictwo CBA, ...

Nasze władze trzeba ekskomunikować. Po nazwiskach!

Nasze władze trzeba ekskomunikować. Po nazwiskach! Nasze władze trzeba głośno i wyraźnie, po imieniu, ekskomunikować. Jeżeli Kościół będzie dalej tak ostrożny w potępianiu liberałów z Platformy, to znowu przegramy wybory - z katastrofalnym skutkiem. Tydzień czy dwa temu Jarosław Kaczyński komentując dotychczasową kampanię prezydencką zauważył, że Andrzej Duda podoba się Polakom. Ma tylko jedną „wadę”: jest kandydatem Prawa i Sprawiedliwości. Można podejść do tego ...

Czy Bóg jest jak król Julian? Dlaczego nas stworzył?

Czy Bóg jest jak król Julian? Dlaczego nas stworzył? Siedzący na tronie znajdującym się na podeście, patrzący surowym wzrokiem i czekający na uwielbienie swojej osoby niczym jeden z bohaterów „Pingwinów z Madagaskaru” – Król Julian. I mówi „wielbcie mnie”? Pamiętam niezbyt udane przygotowania do bierzmowania i regułki z katechizmu dla bierzmowanych, których musieliśmy nauczyć się na pamięć. Odpowiedź na pytanie „Dlaczego Pan Bóg stworzył człowieka?” brzmiała: „Pan Bóg stworzył ...

14-letni islamista chciał mordować "niewiernych" w Australii

14-letni islamista chciał mordować 14-letni zaledwie muzułmanin z Wielkiej Brytanii planował wraz z grupą starszych odeń chłopców krwawą masakrę w Australii. Został już aresztowany. Oto, co ekstremistyczny islam robi z umysłami dzieci!... Australijska policja zatrzymała kolejnego terrorystę, który wraz z aresztowanymi wcześniej muzułmanami planował dokonanie masakry w rocznicę jednej z bitew I wojny światowej. Tym razem to zaledwie 14-letni chłopiec, obywatel Wielkiej ...

Oto młot na herezję wrogów małżeństwa!

Oto młot na herezję wrogów małżeństwa! „Pozostać w prawdzie Chrystusa. Małżeństwo i Komunia w Kościele katolickim" jasno przestrzega: Ci, którzy chcą dopuścić rozwodników w nowych związkach do Komunii Św. przeczą nauczaniu Jezusa Wszyscy zaniepokojeni dyskusją wokół dopuszczenia rozwodników w nowych związkach do Komunii powinni przeczytać książkę, która jest prawdziwym młotem na tę liberalną herezję. „Pozostać w prawdzie Chrystusa. Małżeństwo i Komunia w ...

"Katolicy", którzy nie lubią abp. Cordileone, popierają morderców dzieci

Grupa "katolików" prosiła papieża Franciszka o odwołanie z urzędu abp. Salvatore'a Cordileone, który jasno broni katolickiej Tradycji. Okazuje się, że ludzie ci wspierają finansowo zwolenników zabijania dzieci. Fronda.pl informowała niedawno, że grupa liberalnych „katolików” poprosiła Ojca Świętego Franciszka o odebranie urzędu arcybiskupiego Salvatore’owi Cordileone, który odważnie broni życia i Tradycji (czytaj więcej TUTAJ). Liberałom w Kościele przeszkadzało, ...

Pietrzak: Antysystemowców zabawa w demokrację

Pietrzak: Antysystemowców zabawa w demokrację - Bardzo się cieszę, że są ludzie, którym chce się mówić o Polsce w sposób, który odbiega od linii jedynie rządzącej partii. Natomiast nie wyobrażam sobie, żeby któryś z nich był prezydentem – mówi satyryk. Janusz Korwin-Mikke, Paweł Kukiz, Grzegorz Braun i Marian Kowalski – czterech antysystemowych kandydatów na prezydenta. Co oni wnoszą na polską scenę polityczną? Wnoszą świadomość, ze mamy resztki demokracji i że ...

reklama

reklama

Najczęściej czytane

reklama

Najczęściej komentowane

reklama
reklama
facebook