reklama
reklama

Macierewicz: Najwyższy czas, by NATO pomogło wyjaśnić katastrofę smoleńską

Macierewicz: Najwyższy czas, by NATO pomogło wyjaśnić katastrofę smoleńską
screenshot/YouTube
reklama

Najwyższy czas, by NATO włączyło się w wyjaśnianie katastrofy smoleńskiej - tę informację przekazał mediom na konferencji prasowej minister obrony narodowej Antoni Macierewicz.

Minister Macierewicz wziął udział w dwudniowym spotkaniu ministrów obrony NATO w kwaterze głównej Sojuszu. Powiedział, że na temat tragedii smoleńskiej rozmawiał z kluczowymi postaciami: naczelnym dowódcą sił NATO w Europie gen. Curtisem Scaparrottim i z ministrem obrony Wielkiej Brytanii Michaelem Fallonem.

Minister obrony narodowej oczekuje, że NATO przekaże wszelkie informacje jakie na temat katastrofy smoleńskiej posiada. Antoni Macierewicz wyraził jasno swoje oczekiwania wobec NATO w kwestii wyjaśnienia tragedii smoleńskiej. Minister powiedział:

"Wydaje się, iż najwyższy czas, żeby NATO włączyło się do wyjaśnienia tej sprawy, do wsparcia Komisji Badania Wypadków Lotniczych Lotnictwa Państwowego, która w tej materii działa, i uzyskałem taką zapowiedź, zarówno ze strony pana generała Scaparrottiego (...), jak i pana Michaela Fallona".

krp/PAP, Fronda.pl

16.02.2017, 17:10

Najnowsze artykuły:

 
 
facebook