To przerażające. Posłowie którzy zagłosowali za rządowym projektem o in vitro, zagłosowali za kazirodztwem, za zabijaniem człowieka, za tym, by dzieci były wychowywane nie przez normalne rodziny, ale przez pary homoseksualne.
Oto lista tych posłów, którzy zgłosowali za rządowym projektem in vitro:
POSŁOWIE PO
1. | Achinger Elżbieta | 2. | Arkit Tadeusz | 3. | Arłukowicz Bartosz |
4. | Arndt Paweł | 5. | Augustyn Urszula | 6. | Aziewicz Tadeusz |
7. | Biernat Andrzej | 8. | Blanik Leszek | 9. | Bobowska Joanna |
10. | Borowczak Jerzy | 11. | Brejza Krzysztof | 12. | Brzezinka Jacek |
13. | Bublewicz Beata | 14. | Budka Borys | 15. | Bukiewicz Bożenna |
16. | Butryn Renata | 17. | Charłampowicz Jarosław | 18. | Chmielewski Stanisław |
19. | Cichoń Janusz | 20. | Ciemniak Grażyna | 21. | Cieśliński Piotr |
22. | Czaplicka Barbara | 23. | Czechyra Czesław | 24. | Czernow Zofia |
25. | Czerwiński Andrzej | 26. | Czeszejko-Sochacka Ewa | 27. | Dąbrowska Alicja |
28. | Drozd Ewa | 29. | Dunin Artur | 30. | Durka Zenon |
31. | Dzięcioł Janusz | 32. | Dzikowski Waldy | 33. | Fedorowicz Jerzy |
34. | Fiedler Arkady | 35. | Gadowski Krzysztof | 36. | Gałażewski Andrzej |
37. | Gapińska Elżbieta | 38. | Gawłowski Stanisław | 39. | Gądek Lidia |
40. | Gąsior-Marek Magdalena | 41. | Gelert Elżbieta | 42. | Gierada Artur |
43. | Gluza Czesław | 44. | Głogowski Tomasz | 45. | Grabarczyk Cezary |
46. | Grupiński Rafał | 47. | Guzowska Iwona | 48. | Halicki Andrzej |
49. | Hall Katarzyna | 50. | Hanajczyk Agnieszka | 51. | Henczyca Bożena |
52. | Hok Marek | 53. | Hoppe Teresa | 54. | Huskowski Stanisław |
55. | Jagła Robert | 56. | Janik Renata | 57. | Janyska Maria Małgorzata |
58. | Jarmuziewicz Tadeusz | 59. | Jaros Michał | 60. | Jastrzębski Leszek |
61. | Kaczor Roman | 62. | Kamińska Bożena | 63. | Kania Andrzej |
64. | Karpiński Grzegorz | 65. | Karpiński Włodzimierz | 66. | Kidawa-Błońska Małgorzata |
67. | Kierwiński Marcin | 68. | Kluzik-Rostkowska Joanna | 69. | Kłosin Krystyna |
70. | Kochan Magdalena | 71. | Kolenda-Łabuś Brygida | 72. | Kołacz-Leszczyńska Agnieszka |
73. | Kołodziej Ewa | 74. | Konwiński Zbigniew | 75. | Kopacz Ewa |
76. | Kopaczewska Domicela | 77. | Korzeniowski Leszek | 78. | Kosecki Roman Jacek |
79. | Kowalski Sławomir | 80. | Kozaczyński Jacek | 81. | Kozdroń Jerzy |
82. | Kozłowska Iwona | 83. | Krajewska Ligia | 84. | Kropiwnicki Robert |
85. | Królikowska-Kińska Elżbieta | 86. | Krysztofiak Przemysław | 87. | Krząkała Marek |
88. | Kulas Jan | 89. | Kulesza Tomasz | 90. | Lamczyk Stanisław |
91. | Lassota Józef | 92. | Lenz Tomasz | 93. | Leszczyna Izabela |
94. | Litwiński Arkadiusz | 95. | Łapiński Marek | 96. | Ławrynowicz Zofia |
97. | Maciaszek Robert | 98. | Małecka-Libera Beata | 99. | Marczułajtis-Walczak Jagna |
100. | Matusik-Lipiec Katarzyna | 101. | Mężydło Antoni | 102. | Miller Rajmund |
103. | Młyńczak Aldona | 104. | Mroczek Czesław | 105. | Mrzygłocka Izabela Katarzyna |
106. | Mucha Joanna | 107. | Munyama Killion | 108. | Naguszewski Tadeusz |
109. | Nemś Anna | 110. | Neumann Sławomir | 111. | Niedziela Dorota |
112. | Niemczyk Małgorzata | 113. | Niesiołowski Stefan | 114. | Nowak Tomasz Piotr |
115. | Nykiel Mirosława | 116. | Okła-Drewnowicz Marzena | 117. | Okrągły Janina |
118. | Olechowska Alicja | 119. | Olszewski Paweł | 120. | Orzechowski Andrzej |
121. | Orzechowski Maciej | 122. | Oświęcimski Konstanty | 123. | Pacelt Zbigniew |
124. | Pahl Witold | 125. | Papke Paweł | 126. | Pępek Małgorzata |
127. | Piechota Sławomir Jan | 128. | Pierzchała Elżbieta Apolonia | 129. | Pietraszewska Danuta |
130. | Pietrzczyk Lucjan Marek | 131. | Pięta Jarosław | 132. | Piotrowska Teresa |
133. | Plocke Kazimierz | 134. | Pomaska Agnieszka | 135. | Poręba Marek |
136. | Raczkowski Damian | 137. | Radziszewska Elżbieta | 138. | Raniewicz Grzegorz |
139. | Raś Ireneusz | 140. | Rozpondek Halina | 141. | Rusinowska Beata |
142. | Rutkowska Dorota | 143. | Rutnicki Jakub | 144. | Rząsa Marek |
145. | Rzymełka Jan | 146. | Schetyna Grzegorz | 147. | Sibińska Krystyna |
148. | Siedlaczek Henryk | 149. | Sikorski Radosław | 150. | Skowrońska Krystyna |
151. | Sławiak Bożena | 152. | Sługocki Waldemar | 153. | Sosna Aleksander |
154. | Stachowicz Katarzyna | 155. | Stuligrosz Michał | 156. | Suchowiejko Wiesław |
157. | Suski Paweł | 158. | Sycz Miron | 159. | Szczerba Michał |
160. | Sztolcman Grzegorz | 161. | Szumilas Krystyna | 162. | Szydłowska Bożena |
163. | Szymański Tomasz | 164. | Śledzińska-Katarasińska Iwona | 165. | Święcicki Marcin |
166. | Świło Teresa | 167. | Tomański Piotr | 168. | Tomaszak-Zesiuk Irena |
169. | Tomaszewski Jan | 170. | Tomczyk Cezary | 171. | Tomczykiewicz Tomasz |
172. | Trybuś-Cieślar Aleksandra | 173. | Tusk Łukasz | 174. | Tyszkiewicz Robert |
175. | Van der Coghen Piotr | 176. | Vincent-Rostowski Jan | 177. | Wardzała Robert |
178. | Wielichowska Monika | 179. | Witczak Mariusz | 180. | Wojnarowski Norbert |
181. | Wolak Ewa | 182. | Woźniak Małgorzata | 183. | Wójcik Marek |
184. | Zakrzewska Jadwiga | 185. | Zaremba Renata | 186. | Zawadzki Ryszard |
187. | Zieliński Maciej | 188. | Ziemniak Wojciech | 189. | Żmijan Stanisław |
190. | Żmuda-Trzebiatowska Ewa |
POSŁOWIE PSL
1. | Bodio Bartłomiej | 2. | Bramora Artur | 3. | Bury Jan |
4. | Dębski Artur | 5. | Dziadzio Dariusz Cezar | 6. | Garczewski Romuald |
7. | Godson John Abraham | 8. | Kmiecik Henryk | 9. | Makowski Tomasz |
10. | Nawrocka Elżbieta | 11. | Pacholski Michał Tomasz | 12. | Pasławska Urszula |
13. | Piechociński Janusz | 14. | Racki Józef | 15. | Sajak Paweł |
16. |
Szymiec-Raczyńska Halina |
POSŁOWIE SLD
1. | Ajchler Romuald | 2. | Aleksandrzak Leszek | 3. | Balt Marek |
4. | Banaszak Maciej | 5. | Bańkowska Anna | 6. | Cedzyński Jan |
7. | Chmielowski Piotr | 8. | Czerniak Jacek | 9. | Elsner Wincenty |
10. | Garbowski Tomasz | 11. | Górczyński Artur | 12. | Iwiński Tadeusz |
13. | Joński Dariusz | 14. | Kamiński Tomasz | 15. | Kępiński Adam |
16. | Klepacz Witold | 17. | Kłosowski Krzysztof | 18. | Miller Leszek |
19. | Napieralski Grzegorz | 20. | Niedbała Marek | 21. | Olejniczak Cezary |
22. | Ostrowski Artur | 23. | Prządka Stanisława | 24. | Sekuła-Szmajdzińska Małgorzata |
25. | Stolarski Marek | 26. | Tomaszewski Tadeusz | 27. | Wenderlich Jerzy |
28. | Wontor Bogusław | 29. | Wziątek Stanisław | 30. | Zaborowski Zbyszek |
31. | Zbrzyzny Ryszard |
POSŁOWIE NIEZALEŻNI
1. | Galla Ryszard | 2. | Gibała Łukasz | 3. | Grodzka Anna |
4. | Gromadzki Jarosław | 5. | Kalisz Ryszard | 6. | Kopyciński Sławomir |
7. | Kotliński Roman | 8. | Krupa Łukasz | 9. | Najder Jacek |
10. | Nowicka Wanda | 11. | Penkalski Wojciech | 12. | Poznański Marek |
13. | Rozenek Andrzej | 14. | Ryfiński Armand Kamil |
POSŁOWIE RUCHU PALIKOTA
1. | Bauć Piotr Paweł | 2. | Borkowski Jerzy | 3. | Kabaciński Michał |
4. | Kwiatkowski Jacek | 5. | Lewandowski Andrzej | 6. | Mroczek Maciej |
7. | Palikot Janusz | 8. | Popiołek Zofia | 9. | Rybakowicz Adam |
Fronda.pl