Lisicki: Polityka segregacyjna odstręczy od PiS zwolenników - zdjęcie
20.01.22, 14:00Fot. Screenshot YouTube Republika TV

Lisicki: Polityka segregacyjna odstręczy od PiS zwolenników

86

Polityka segregacyjna odstręczy od PiS-u część zwolenników – uważa naczelny tygodnika „Do Rzeczy” Paweł Lisicki.

„Nie rozumiem, czemu się uparli żeby wywoływać dalszą panikę i psychozę. Nie rozumiem też, co miałoby im to dać politycznie?” – zastanawiał się Lisicki na antenie Radia WNET.

„Sytuacja, w której rząd dopuszcza, żeby jego przedstawiciele opowiadali publicznie takie rzeczy jak np. prof. Horban i straszyli nieustanie Polaków, to jest uderzenie w interes publiczny” – powiedział naczelny „Do Rzeczy”.

Paweł Lisicki zauważył też, iż „głównym problem polega na tym, że z biegiem czasu zmienia się definicji osoby w pełni zaszczepionej”.

 

ren/Radio WNET, dorzeczy.pl

Komentarze (86):

Jacuś2022.01.21 6:54
Brawo panie red. Lisicki, wreszcie jeden z normalnie myślących. Popieram.
"FRONDO"! Czy naprawdę nie widzisz?!2022.01.21 1:21
... Nie widzisz, jak ten człowiek psuje Wam, Jako Portalowi reputację? Przecież nazywacie się Portalem Poświęconym! A tymczasem on bluźni na Boga, na nasz Kościół i Polaków! Jak tak dalej będzie, to niedługo tu na Portal, przysłowiowy "pies z kulawą nogą" nie zajrzy! Czy o to Wam chodzi?
Lechu, kogo masz na myśli?2022.01.21 9:47
Najbardziej "reputację" (coś, czego fronda nie ma) psują wszelkiej maści debile typu Jawny, 696969, matis 89. No i oczywiście en masse religijne idiotyzymy
matis892022.01.20 23:15
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta i masonerii oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Szatanistyczny PIS wprowadza usługi, zapomogi dostępne tylko drogą cyfrową dążąc do cyfrowego zniewolenia Polaków, bezgotówkowego państwa Antychrysta i jego Znamienia Bestii.
alzara_2022.01.20 22:03
Wszystkie państwa mają problem co robić z pandemią. Niemcy nie płacą wynagrodzenia osobie, która jest na kwarantannie i nie jest zaszczepiona 3 dawką. Austria uchwaliła obowiązek szczepień. Podziałów dokonują sami obywatele, a nie rząd. Zaszczepieni domagają się ochrony, pracodawcy nie chcą, żeby chorujący rozwalali im firmy. Rząd musi miarkować w każdą stronę, a nie tylko w stronę antyszczepionkowców. Dobrze, że nie izolują dzieci, bo to jest już problem rodzin , a nie państwa. Babcia wie, że wnuk może przynieść. Prawdopodobnie obecne ferie przyczynią się do odporności stadnej i od marca będzie się wygaszać, ale ileś nierozsądnych umrze- niestety. Bądźmy jednak ostrożni i nie obrażajmy się na maski. Jeszcze trochę.
katolicka deratyzacja Polski2022.01.20 18:11
Mason Lisicki zatrudnia w Do Rzeczy takich zacietych wrogow Polski jak Wildstein,Ziemkiewicz ,Warzecha i Zychowicz.
rbaczek2022.01.20 16:19
czyli ................................. WALIĆ ZDROWIE POLAKÓW .................................. slupki poparcia ważniejsze .................................................. nawet nie ukrywaja ze o to chodzi. .................... CYRK NIEUDACZNIKÓW
Anonim2022.01.20 17:23
DOKLADNIE, czarno na bialym jest napisane --- te mendy z tych samych powodow robili wczesniej fundamentalistyczne lockdowny bo popierajacy ich wyborcy maja diabla za skora i wrzeszczeli o najdrastyczniejsze restrykcje. Kto chcial normalnie to byl "lewakiem".
Anonim2022.01.20 17:31
* normalnie zyc
matis892022.01.20 16:12
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta i masonerii oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Szatanistyczny PIS wprowadza usługi, zapomogi dostępne tylko drogą cyfrową dążąc do cyfrowego zniewolenia Polaków, bezgotówkowego państwa Antychrysta i jego Znamienia Bestii.
matis892022.01.20 17:07
𝐅𝐀𝐊𝐓𝐘 => 𝐀𝐁𝐒𝐎𝐋𝐔𝐓𝐍𝐀 większość hospitalizacji w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 ... /// ~99% trupów 𝐊𝐎𝐋𝐂𝐇𝐎𝐙𝐍𝐈𝐊𝐎𝐖 w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 = > (dzis prawie 100 zaszczepionych 𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐘𝐓𝐔𝐓𝐄𝐊 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐡𝐥𝐨 𝐧𝐚 𝐒𝐘𝐅 - 𝐊𝐈𝐋𝐀 ...). A wam 𝐓𝐎𝐖. 𝐋𝐔𝐊𝐀𝐒𝐙𝐄𝐍𝐊𝐀 to 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 usuwając swoje 𝐖𝐄𝐍𝐄𝐑𝐘𝐂𝐙𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐎𝐑𝐄 𝐊Ö𝐑𝐖𝐘 z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda 𝐋𝐄𝐍𝐈𝐍𝐀 !!! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 𝐅𝐀𝐊𝐓𝐘 => 𝐀𝐁𝐒𝐎𝐋𝐔𝐓𝐍𝐀 większość hospitalizacji w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 ... /// ~99% trupów 𝐊𝐎𝐋𝐂𝐇𝐎𝐙𝐍𝐈𝐊𝐎𝐖 w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 = > (dzis prawie 100 zaszczepionych 𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐘𝐓𝐔𝐓𝐄𝐊 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐡𝐥𝐨 𝐧𝐚 𝐒𝐘𝐅 - 𝐊𝐈𝐋𝐀 ...). A wam 𝐓𝐎𝐖. 𝐋𝐔𝐊𝐀𝐒𝐙𝐄𝐍𝐊𝐀 to 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 usuwając swoje 𝐖𝐄𝐍𝐄𝐑𝐘𝐂𝐙𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐎𝐑𝐄 𝐊Ö𝐑𝐖𝐘 z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda 𝐋𝐄𝐍𝐈𝐍𝐀 !!! ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 𝐅𝐀𝐊𝐓𝐘 => 𝐀𝐁𝐒𝐎𝐋𝐔𝐓𝐍𝐀 większość hospitalizacji w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 ... /// ~99% trupów 𝐊𝐎𝐋𝐂𝐇𝐎𝐙𝐍𝐈𝐊𝐎𝐖 w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 = > (dzis prawie 100 zaszczepionych 𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐘𝐓𝐔𝐓𝐄𝐊 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐡𝐥𝐨 𝐧𝐚 𝐒𝐘𝐅 - 𝐊𝐈𝐋𝐀 ...). A wam 𝐓𝐎𝐖. 𝐋𝐔𝐊𝐀𝐒𝐙𝐄𝐍𝐊𝐀 to 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 usuwając swoje 𝐖𝐄𝐍𝐄𝐑𝐘𝐂𝐙𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐎𝐑𝐄 𝐊Ö𝐑𝐖𝐘 z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda 𝐋𝐄𝐍𝐈𝐍𝐀 !!! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 𝐅𝐀𝐊𝐓𝐘 => 𝐀𝐁𝐒𝐎𝐋𝐔𝐓𝐍𝐀 większość hospitalizacji w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 ... /// ~99% trupów 𝐊𝐎𝐋𝐂𝐇𝐎𝐙𝐍𝐈𝐊𝐎𝐖 w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 = > (dzis prawie 100 zaszczepionych 𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐘𝐓𝐔𝐓𝐄𝐊 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐡𝐥𝐨 𝐧𝐚 𝐒𝐘𝐅 - 𝐊𝐈𝐋𝐀 ...). A wam 𝐓𝐎𝐖. 𝐋𝐔𝐊𝐀𝐒𝐙𝐄𝐍𝐊𝐀 to 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 usuwając swoje 𝐖𝐄𝐍𝐄𝐑𝐘𝐂𝐙𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐎𝐑𝐄 𝐊Ö𝐑𝐖𝐘 z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda 𝐋𝐄𝐍𝐈𝐍𝐀 !!! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 𝐅𝐀𝐊𝐓𝐘 => 𝐀𝐁𝐒𝐎𝐋𝐔𝐓𝐍𝐀 większość hospitalizacji w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 ... /// ~99% trupów 𝐊𝐎𝐋𝐂𝐇𝐎𝐙𝐍𝐈𝐊𝐎𝐖 w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 = > (dzis prawie 100 zaszczepionych 𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐘𝐓𝐔𝐓𝐄𝐊 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐡𝐥𝐨 𝐧𝐚 𝐒𝐘𝐅 - 𝐊𝐈𝐋𝐀 ...). A wam 𝐓𝐎𝐖. 𝐋𝐔𝐊𝐀𝐒𝐙𝐄𝐍𝐊𝐀 to 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 usuwając swoje 𝐖𝐄𝐍𝐄𝐑𝐘𝐂𝐙𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐎𝐑𝐄 𝐊Ö𝐑𝐖𝐘 z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda 𝐋𝐄𝐍𝐈𝐍𝐀 !!!
matis892022.01.20 19:18
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI partii POPIS----: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892022.01.20 19:41
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892022.01.20 23:13
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI partii POPIS----: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892022.01.20 16:11
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892022.01.20 17:07
𝐅𝐀𝐊𝐓𝐘 => 𝐀𝐁𝐒𝐎𝐋𝐔𝐓𝐍𝐀 większość hospitalizacji w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 ... /// ~99% trupów 𝐊𝐎𝐋𝐂𝐇𝐎𝐙𝐍𝐈𝐊𝐎𝐖 w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 = > (dzis prawie 100 zaszczepionych 𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐘𝐓𝐔𝐓𝐄𝐊 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐡𝐥𝐨 𝐧𝐚 𝐒𝐘𝐅 - 𝐊𝐈𝐋𝐀 ...). A wam 𝐓𝐎𝐖. 𝐋𝐔𝐊𝐀𝐒𝐙𝐄𝐍𝐊𝐀 to 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 usuwając swoje 𝐖𝐄𝐍𝐄𝐑𝐘𝐂𝐙𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐎𝐑𝐄 𝐊Ö𝐑𝐖𝐘 z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda 𝐋𝐄𝐍𝐈𝐍𝐀 !!! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 𝐅𝐀𝐊𝐓𝐘 => 𝐀𝐁𝐒𝐎𝐋𝐔𝐓𝐍𝐀 większość hospitalizacji w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 ... /// ~99% trupów 𝐊𝐎𝐋𝐂𝐇𝐎𝐙𝐍𝐈𝐊𝐎𝐖 w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 = > (dzis prawie 100 zaszczepionych 𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐘𝐓𝐔𝐓𝐄𝐊 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐡𝐥𝐨 𝐧𝐚 𝐒𝐘𝐅 - 𝐊𝐈𝐋𝐀 ...). A wam 𝐓𝐎𝐖. 𝐋𝐔𝐊𝐀𝐒𝐙𝐄𝐍𝐊𝐀 to 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 usuwając swoje 𝐖𝐄𝐍𝐄𝐑𝐘𝐂𝐙𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐎𝐑𝐄 𝐊Ö𝐑𝐖𝐘 z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda 𝐋𝐄𝐍𝐈𝐍𝐀 !!! ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 𝐅𝐀𝐊𝐓𝐘 => 𝐀𝐁𝐒𝐎𝐋𝐔𝐓𝐍𝐀 większość hospitalizacji w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 ... /// ~99% trupów 𝐊𝐎𝐋𝐂𝐇𝐎𝐙𝐍𝐈𝐊𝐎𝐖 w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 = > (dzis prawie 100 zaszczepionych 𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐘𝐓𝐔𝐓𝐄𝐊 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐡𝐥𝐨 𝐧𝐚 𝐒𝐘𝐅 - 𝐊𝐈𝐋𝐀 ...). A wam 𝐓𝐎𝐖. 𝐋𝐔𝐊𝐀𝐒𝐙𝐄𝐍𝐊𝐀 to 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 usuwając swoje 𝐖𝐄𝐍𝐄𝐑𝐘𝐂𝐙𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐎𝐑𝐄 𝐊Ö𝐑𝐖𝐘 z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda 𝐋𝐄𝐍𝐈𝐍𝐀 !!! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 𝐅𝐀𝐊𝐓𝐘 => 𝐀𝐁𝐒𝐎𝐋𝐔𝐓𝐍𝐀 większość hospitalizacji w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 ... /// ~99% trupów 𝐊𝐎𝐋𝐂𝐇𝐎𝐙𝐍𝐈𝐊𝐎𝐖 w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 = > (dzis prawie 100 zaszczepionych 𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐘𝐓𝐔𝐓𝐄𝐊 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐡𝐥𝐨 𝐧𝐚 𝐒𝐘𝐅 - 𝐊𝐈𝐋𝐀 ...). A wam 𝐓𝐎𝐖. 𝐋𝐔𝐊𝐀𝐒𝐙𝐄𝐍𝐊𝐀 to 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 usuwając swoje 𝐖𝐄𝐍𝐄𝐑𝐘𝐂𝐙𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐎𝐑𝐄 𝐊Ö𝐑𝐖𝐘 z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda 𝐋𝐄𝐍𝐈𝐍𝐀 !!! ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 𝐅𝐀𝐊𝐓𝐘 => 𝐀𝐁𝐒𝐎𝐋𝐔𝐓𝐍𝐀 większość hospitalizacji w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 ... /// ~99% trupów 𝐊𝐎𝐋𝐂𝐇𝐎𝐙𝐍𝐈𝐊𝐎𝐖 w całej 𝐁𝐈𝐀𝐋𝐎𝐑𝐔𝐒𝐈 to 𝐙𝐀𝐒𝐙𝐂𝐙𝐄𝐏𝐈𝐄𝐍𝐈 𝐒𝐏𝐔𝐓𝐍𝐈𝐊𝐈𝐄𝐌 𝐕 = > (dzis prawie 100 zaszczepionych 𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐘𝐓𝐔𝐓𝐄𝐊 𝐳𝐝𝐞𝐜𝐡𝐥𝐨 𝐧𝐚 𝐒𝐘𝐅 - 𝐊𝐈𝐋𝐀 ...). A wam 𝐓𝐎𝐖. 𝐋𝐔𝐊𝐀𝐒𝐙𝐄𝐍𝐊𝐀 to 𝐁𝐎𝐋𝐒𝐙𝐎𝐉𝐄 𝐒𝐏𝐀𝐒𝐈𝐁𝐀 usuwając swoje 𝐖𝐄𝐍𝐄𝐑𝐘𝐂𝐙𝐍𝐈𝐄 𝐂𝐇𝐎𝐑𝐄 𝐊Ö𝐑𝐖𝐘 z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda 𝐋𝐄𝐍𝐈𝐍𝐀 !!!
matis892022.01.20 23:14
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI partii POPIS----: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
PO=Syf=Głodne Dzieci=Mafia złodziejska=Emigracja2022.01.20 15:56
Zachwycajcie się 100.000 zmarłych Polaków. Wy Murzyni szczujący za pieniądze na portalach. Wy Lokaje Wnuczka z Wehrmachtu i miłośnicy Lempart Jugend.
Anonim2022.01.20 17:05
nie wypieraj sie ze popierales lockdown,, ty parszywcu nazistowski, 30 tys kary za pojscie do lasu zrobiliscie ... wy PISiory na zawsze bedzie tylko zlodziejami i faszystami
PIS=Lockdown=Dług TERROR Drożyna2022.01.20 17:08
zabacz ty sprzedajna .... pisowska jakie sa puste szpitale , WINA TUSKA co nie? https://kilkafaktow.netlify.app/wpisy/drastyczny-spadek-liczby-hospitalizacji/
PIS=Lockdown=Dług TERROR Drożyna2022.01.20 15:42
Wszyscy zachwycają się polskim modelem walki z wirusem. Prezydent Biden zamierza przeforsować przez senat poprawkę do konstytucji, która trwale pozamyka lasy i przychodnie lekarskie. https://www.fronda.pl/a/tylko-u-nas-komunikat-z-frontu-11-wiele-mowiace-statystyki-usa-polska-francja-i-inne-kraje,143291.html
Imbecylizm!2022.01.20 16:18
Nie masz pojęcia ludziku CO TO ZNACZY "przeforsować" poprawkę do konstytucji w USA. Tylko część ziemi w tym lasów jest federalna. Większość jest w rękach prywatnych i stanowych. Pi erdolisz głupoty i zapewne w nie wierzysz!
PIS=Lockdown=Dług TERROR Drożyna2022.01.20 17:17
Slyszalem. Lasy w USA sprywatyzowal Tusk. Podobnie jak rekoma Morawieckiego pospisal fit for 55 https://biznesalert.pl/tusk-fit-for-55-to-troche-ryzykowny-project-rzad-musi-chronic-ludzi-zyjacych-z-wegla-wideo/
obrzezany2022.01.20 17:33
spi erdalaj skrzypek - "mr. knox"!
man.of.Stagira2022.01.20 15:13
A gdy pracownik zachoruje u Pracodawcy w biurze bo ten go nie poinformował, że jego kolega zagraża jego życiu i zdrowiu i ... UMRZE? // WYPŁACISZ Redaktorku odszkodowanie Rodzinie zmarłego, jego bliskim za szkodę wyrządzoną przez PRACODAWCĘ? Uh? ... "redaktorku" ... // Takich Durni ze stajni Murzyna z Berlina mamy tutaj pod dostatkiem (w Polsce). Zabobonni jak murzyni. Sami Prusacy.
Anonim2022.01.20 15:29
udajesz madrego a wiosna 2020 popierales lockdowny i broniles ich jeszcze dlugimi miesiacami. Wyszedles na idiote i zdrajce
obrzezany anonimie2022.01.20 17:19
spi erdalaj skrzypek - "mr. knox"!
żydku żydku2022.01.20 15:43
Pracownik w pracy się nie zarazi, jak wszyscy pracownicy przestrzegają kilku fundamentalnych zasad. Od moich pracowników, na długo przed Covidem wymagałem szczepień na grypę, za które płaciłem, robiłem im u lekarza wizyty, etc. Płaciłem też za szczepienia ich rodzin, na ich życzenie. Do szczepień NIE zmuszałem, jestem temu przeciwny, ale taki BYŁ i JEST i BĘDZIE warunek u mnie zatrudnienia. Podobnie jest dzisiaj, a wszystko to ma na celu, aby zabezpieczyć firmę, w tym przypadku moją przed ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PRAWNĄ. Że zaniedbałem warunki pracy. Ty żydku nie masz o tym pojęcia, bo byłeś całe życie na czyjeś liście płacy i GÓWNO cię to obchodziło.
Stały czytelnik2022.01.20 16:16
Jeśli rzeczywiście prowadzisz firmę, weź lepszego prawnika. Czemu miałbyś ponosić odpowiedzialność prawną, gdy któryś pracownik zarazi się grypą? Nie jest w stanie wykazać, że zaraził się w pracy, tym bardziej nie jest w stanie wykazać, na czym miałaby tu polegać twoja wina. Nie słuchaj propagandy, nie uprawiaj propagandy i myśl głową, a nie emocjami.
Czytelniku,2022.01.20 16:50
nie masz najmniejszego pojęcia o odpowiedzialności za pracownika. Obecnie pracownik może cię skarżyć o miliony jak w srraczu się pośliźnie. A na to czekają różne sępy typu Giertych. Nie pouczaj mnie, co mam a czego nie mam brać. Załóż firmę zatrudnij ludzi - wtedy pogadamy jak wylądujesz w sądzie oskarżony, że posadziłeś tłustą panią Agnieszkę na krzesło a krzesło się rozleciało a jedna "noga" jej weszła w du pę. Myślisz, że przesadzam?
Stały czytelnik2022.01.20 22:28
Jak się poślizgnie w toalecie, to niewątpliwie w pracy. Jak się złamie krzesło, to niewątpliwie w pracy. A jak udowodni, że grypą zaraził się w pracy i to na dodatek z winy pracodawcy? Nie siej propagandy, myśl głową, nie emocjami. Facet nie może być takim rozhisteryzowanym panikarzem, trzymaj fason.
Stały czytelnik2022.01.20 16:16
A skąd wiadomo, że zachorował w biurze?
To NIE MA KURWA znaczenia gdzie!2022.01.20 17:16
Ty masz firmę i pieniądze i to ty lądujesz w sądzie!
Stały czytelnik2022.01.20 22:25
Ma znaczenie, gdzie się zaraził i czy się uda wykazać winę pracodawcy. Weź lepszego prawnika, który ci wytłumaczy co nieco o tzw. adekwatnym związku przyczynowym. Nie, nie jesteś winien, że pracownik zachorował na grypę.
katolicka deratyzacja Polski2022.01.20 14:53
Przyznaje sie , ze jestem osoba o niskiej inteligencji , chora psychicznie , ze sklonnosciami pedofilskimi (nawet na wibratorze mam zdjecie dziecka sasiadki) , bez podstawowej wiedzy o swiecie , jestem skrajnie oglupiona nienawiscia , zwykla kürwa , prostaczka , prymitywną zydowa .
katolicka deratyzacja Polski2022.01.20 16:36
I w uzupełnieniu - jestem oczywiście katolikiem. Wymieniłem podstawowe cechy mojego religijnego zboczenia.
katolcka deratyzacja Polsk2022.01.20 18:08
Bede dodawal od dzisiaj kod weryfikacyjny : Putin i Lukaszenko to lesbijki !
Chcesz wiedzieć kim jest Skrzypek?2022.01.20 14:52
Jest to sk urwysyn żyd nazwiskiem JERZY URBAN !!!
Chcesz wiedzieć kim jest Skrzypek?2022.01.20 14:51
Jest to prowokator k urwa żydowska nazwiskiem JAN HERTRICH-WOLEŃSKI !!!
Chcesz wiedzieć kim jest Skrzypek?2022.01.20 14:51
To jest ŻYD sk urwysyn nazwiskiem JAN HARTMAN!!!
Chcesz wiedzieć kim jest Skrzypek?2022.01.20 14:50
Jest to sk urwysyn żyd nazwiskiem DANIEL PASSENT !!!
Anonim2022.01.20 14:47
popieram wszystko co doprowadzi do upadku pislamu.
Adeptus2022.01.20 15:01
Czyli popierasz foliarstwo i antyszczepionkizm, byleby zaszkodzić PiS? Cóż, typowy przykład antypisowskiego hejtera - im gorzej, tym lepiej, niechby świat miał się zawalić, byle na złość PiS! Mój blog: adeptusrpg.wordpress.com
katolicka deratyzacja Polski2022.01.20 14:43
Pawel Lisicki to mason wysokiego stopnia wtajemniczenia
Skrzypek na dachu2022.01.20 14:40
Brawo Pan Lisicki . Pan kierownik Reuters i Pan kierownik Pfajzera to jedna i ta sama osoba . Szalomikronhomikron to wielka nudna medialna sciema .
Chcesz wiedzieć kim jest Skrzypek?2022.01.20 14:38
Jest to sk urwysyn żyd nazwiskiem DANIEL PASSENT !!!
Chcesz wiedzieć kim jest Skrzypek?2022.01.20 14:37
To jest ŻYD sk urwysyn nazwiskiem JAN HARTMAN!!!
Chcesz wiedzieć kim jest Skrzypek?2022.01.20 14:35
Jest to prowokator k urwa żydowska nazwiskiem JAN HERTRICH-WOLEŃSKI !!!
Chcesz wiedzieć kim jest Skrzypek?2022.01.20 14:35
Jest to sk urwysyn żyd nazwiskiem JERZY URBAN !!!
Skrzypek na dachu2022.01.20 14:40
Pudlo .
Krakus2022.01.20 14:33
To wina Tuska!
Skrzypek na dachu2022.01.20 14:47
Pani Minister Zdrowia Ewa Kopacz miala racje w 2009 , ze szczepionka nie dziala i jest niebezpieczna i przedroga .
Skrzypek na dachu2022.01.20 14:31
PiS jest najwyrazniej na uslugach bezboznych globalistow i slucha rozkazy Pana Klausa Schwaba .
katolicka deratyzacja Polski2022.01.20 14:44
I mowi to Zydo-masoneria z Konfederacji Chasydzkiej !
ak2022.01.20 14:31
A "polski ład" to strzał prosto w łeb.
anonim2022.01.20 14:45
albo jaja
katolicka deratyzacja Polski2022.01.20 14:45
Polski Lad to walka z Komuna
katolicka deratyzacja Polski2022.01.20 16:38
Polski Ład to wyraz nienawiści faszystowskiej PiS do Polaków.
Skrzypek na dachu2022.01.20 14:29
Brawo Pan Lisicki , dosc tego klamstwa o smiesznym nudnym szalomikronie . Maseczki to glupota .
Igor2022.01.20 14:25
mamy jeszcze coś takiego jak Konstytucja czy Phizer ją zniósł?
Agnieszka2022.01.20 14:17
Już raz krety strzeliły im w kolano, bo mieli poparcie na wsi w czasie wyborów 80% a po uporze w forsowaniu "piątki dla zwierząt" i wywaleniu Ardanowskiego, żeby go zastąpić smarkaczem niszczącym polskie rolnictwo, to mają na wsi max 30% poparcia. A gówniarzeria, która w kilka dni tego dokonała wciąż kręci Kaczyńskim jak pacynką, mając jak ten Moskwa stanowiska, z których mają do niego najlepszy dostęp. Teraz kolejne kreciory uparły się uwalić resztę poparcia, gdy już rządy zachodnich państw i nawet zaszczepieni w Polsce się budzą, odkrywając że ich okłamano. Ale ja już w nosie mam PiS- - to łajdaki, o których nie ma co się już się martwić. Tylko ludzi i Polski żal
Nie udawaj że myślisz "Agnieszko"2022.01.20 14:48
jw.
Skrzypek na dachu2022.01.20 14:13
Brawo Pan Lisicki , bo pseudoplandemia jest tylko wielka medialna sciema i klamstwo Reutersa i Pfajzera .
Skrzypek na dachu2022.01.20 14:11
Juz na calym swiecie sypie sie pseudoplandemiczna medialna sciema , a szalomikron jest nudna i smieszna odmiana tego klamstwa . Tylko dziwaki wierza w kowid , bo kowid to diwok po hebrajsku .
Olej2022.01.20 14:10
Pan prezes bądź jego ,,doradzające'' mu otoczenie po wielokroć dokonali wyboru osób, które można by wymieniać, a które są całkowitą kompromitacją. Jeżeli obecnie niezauważalne są wyczyny ministra zdrowia i jego pomocników to co jest w ogóle zauważalne, co dzieje się w służbie zdrowia ? Ja mam wątpliwości czy pan minister od zdrowia jest osobą podległą temu rządowi, czy też podlega zupełnie innemu gremium, zasiadającemu daleko poza Polską.
Olej2022.01.20 14:49
Czy ty człowieku w ogóle wiesz o czym mówisz ? Czyżby niezaszczepieni byli nosicielami virusa covid ? Wręcz odwrotnie, niezaszczepieni są narażeni na głupków nie zabezpieczających swoich gęb, przekonanych, że są bezpieczni i nikogo również nie zarażają. Tymczasem obecna sytuacja jest owocem zaszczepionych, którzy w całej swej masie nie stosują zabezpieczeń, biorą udział w imprezach masowych. Wirus nie znika wraz z zaszczepieniem. I nie niezaszczepieni są jego nosicielami i roznosicielami. Dane podawane oficjalnie są zafałszowane, nie podają statystyki zgonów w ogóle w Polsce, z powodów innych niż covid. Nie wiemy jak te proporcje prawdziwie wyglądają. Nie znamy statystyki umieralności dziennej Polaków przed pandemią. Teraz jest wygodnie wrzucać wszystko do jednego wora, włącznie z efektami zaniedbań i braku leczenia ludzi. Typowa propaganda w której wszystko jest poza jednym - logiką następstw. Jeżeli ja jestem zdrowy i nie zaszczepiony, zasłaniam twarz, izoluję się od otoczenia które jest zaszczepione, to dlaczego ja choruję w zetknięciu się z zaszczepionymi ? Z mojej strony im nic nie grozi, gdyż oni mają w sobie tę zarazę i ją zwalczają. To ja umrę nie oni. Zatem dlaczego w szpitalach umierają również zaszczepieni, dlaczego nie podaje się danych i liczb dotyczących powikłań ? Dlaczego ludzie nie są ankietowani przed szczepieniem o stanie ich organizmu, przebytych, lub istniejących chorobach ? Wali się ten preparat jak leci, jak bydłu. Kto padnie ten po prostu statystycznie nie miał szczęścia. Kogo to obchodzi, że gdzieś ktoś jest już kaleką.
man.of.Stagira2022.01.20 14:07
A gdy pracownik zachoruje u Pracodawcy w biurze bo ten go nie poinformował, że jego kolega zagraża jego życiu i zdrowiu i ... UMRZE? // WYPŁACISZ Redaktorku odszkodowanie Rodzinie zmarłego, jego bliskim za szkodę wyrządzoną przez PRACODAWCĘ? Uh? ... "redaktorku" ... // Takich Durni ze stajni Murzyna Berlina mamy tutaj pod dostatkiem (w Polsce). Zabobonni jak murzyni. Sami Prusacy.
Anonim2022.01.20 14:23
Chodzi o cos innego. Przez pacjentow covidowych cierpia pacjenci niecovidowi. Lekarzy z intensywanej terapii tez szlag trafia ze wiekszosc to nieszczepieni, choc sa mniejszoscia w populacji, szczegolnie we wlasnych grupach wiekowych. Nawet dawno temu przyjeta 1 dawka obniza hospitalizacje o 3 razy.
Agnieszka2022.01.20 14:23
Doucz się, że zaszczepieni też zakażają się, zarażają innych, chorują i umierają, ale zwykle nie są testowani tak chętnie jak niezaszczepieni, więc to zatrudnianie zaszczepionych jest większym zagrożeniem dla otoczenia niż zatrudnianie niezaszczepionych, których chcecie dyskryminować za to, że na eksperyment iść nie chcą. Swoją drogą firmy ubezpieczeniowe nie chcą od tego eksperymentu ubezpieczać a we Francji odmawiają wypłat z polisy rodzinie zmarłych, bo twierdzą, że jak zgodzili się na pójście na ten eksperyment medyczny to tak samo jak w przypadku dokonania samobójstwa wypłaty są wykluczone.
Skrzypek na dachu2022.01.20 14:36
Kazdy zdrowy czlowiek kto ma odpornosc na 100% i jest niezaszczepiony to napewno nikogo niczym nie zaraza , a klamstwa kowidosciemy Reutersa i Pfajzera tego naukowego faktu nie zmieni .
man.of.Stagira2022.01.20 14:45
Nie pieprz bez sensu. "Niewiasto".
Olej2022.01.20 14:54
I jeszcze tytułem dowodu w tezie; ......- Izrael, jedyny kraj na świecie zaszczepiony poczwórnie szczepionką (również korzystający z mandatów za maskę i paszportów Covid), właśnie pobił światowy rekord pod względem codziennych przypadków Covid – pisze w mediach społecznościowych dr Eli David. Jak wynika z publikowanych w Izraelu danych, tak wysokiej liczby dobowych zakażeń koronawirusem w tym kraju jeszcze nie było od początku pandemii. Izrael wyprzedził w tym względzie nawet Australię.
Olej2022.01.20 15:02
Czy ty człowieku w ogóle wiesz o czym mówisz ? Czyżby niezaszczepieni byli nosicielami virusa covid ? Wręcz odwrotnie, niezaszczepieni są narażeni na głupków nie zabezpieczających swoich gęb, przekonanych, że są bezpieczni i nikogo również nie zarażają. Tymczasem obecna sytuacja jest owocem zaszczepionych, którzy w całej swej masie nie stosują zabezpieczeń, biorą udział w imprezach masowych. Wirus nie znika wraz z zaszczepieniem. I nie niezaszczepieni są jego nosicielami i roznosicielami. Dane podawane oficjalnie są zafałszowane, nie podają statystyki zgonów w ogóle w Polsce, z powodów innych niż covid. Nie wiemy jak te proporcje prawdziwie wyglądają. Nie znamy statystyki umieralności dziennej Polaków przed pandemią. Teraz jest wygodnie wrzucać wszystko do jednego wora, włącznie z efektami zaniedbań i braku leczenia ludzi. Typowa propaganda w której wszystko jest poza jednym - logiką następstw. Jeżeli ja jestem zdrowy i nie zaszczepiony, zasłaniam twarz, izoluję się od otoczenia które jest zaszczepione, to dlaczego ja choruję w zetknięciu się z zaszczepionymi ? Z mojej strony im nic nie grozi, gdyż oni mają w sobie tę zarazę i ją zwalczają. To ja umrę nie oni. Zatem dlaczego w szpitalach umierają również zaszczepieni, dlaczego nie podaje się danych i liczb dotyczących powikłań ? Dlaczego ludzie nie są ankietowani przed szczepieniem o stanie ich organizmu, przebytych, lub istniejących chorobach ? Wali się ten preparat jak leci, jak bydłu. Kto padnie ten po prostu statystycznie nie miał szczęścia. Kogo to obchodzi, że gdzieś ktoś jest już kaleką.
Anonim2022.01.20 14:02
Chodzi o pieniądze, szantaż, ale czy nie lepiej, jak Orban, pożyczyć od Rosji?
Chcesz wiedzieć kim jest Skrzypek?2022.01.20 13:59
Jest to prowokator k urwa żydowska nazwiskiem JAN HERTRICH-WOLEŃSKI !!!
Skrzypek na dachu2022.01.20 14:13
Pudlo .
Chcesz wiedzieć kim jest Skrzypek?2022.01.20 13:59
Jest to sk urwysyn żyd nazwiskiem JERZY URBAN !!!
Skrzypek na dachu2022.01.20 14:14
Pudlo .
Chcesz wiedzieć kim jest Skrzypek?2022.01.20 13:58
To jest ŻYD sk urwysyn nazwiskiem JAN HARTMAN!!!
Skrzypek na dachu2022.01.20 14:16
Rozsmieszasz , znowu pudlo .
YORK2022.01.20 13:55
LISICKI JESTEŚ GŁUPCEM .
Skrzypek na dachu2022.01.20 14:26
PiS narzuca zamordyzm sanitarnoepidemiologiczny kiedy inne kraje przestaja doplacac do pseudoplandemicznego cyrku . Anglicy juz przyznali ze maseczki to glupota , zastrzyki nie dzialaja , wirus nie jest nikomu grozny i wszystkie restrykcje i ograniczenia ida do kosza bo smieszny wariant szalomikron to nic innego niz zwykly katar .
katolicka deratyzacja Polski2022.01.20 14:46
Konfederacja to Zydomasoneria chasydzka
Anonim2022.01.20 13:47
I tym pisdzielce martiwli sie od poczatku - ze takie a nie inne dzialania odstrasza im wyborcow. Na zyczenie motlochu, zelaznego elektoratu czyli scierwa co ich popiera do grobowej dechy, od poczatku robili najgorsze, najbardziej ponizajace ludzi i naglupsze restrykcje... Motloch dalej rzadzi bo w sprawie szczepien (jedyne co w ogole dziala na wirusa) nie zrobiono nic, Certyfikaty sa bez sensu ale wcale nieglupi pomysl SLD by karac za nieszczepienie 500zl mandatem. Dla porownania hitlerowska wladza z PISu za pojscie do pracy czy lasu walila grzywny 30 tys.... https://forsal.pl/artykuly/1466819,kary-do-30-tys-zl-za-wejscie-do-lasu-policja-pomaga-strazy-lesnej-w-kontrolach.html
Skrzypek na dachu2022.01.20 13:45
Niedzielskiego i Horbana do wiezienia . Szalomikron to medialna sciema .
katolicka deratyzacja Polski2022.01.20 14:47
Konfederacja wykonuje wiernie polecenia Putina.