Lewicowi działacze prowadzą zbiórkę na wykupienie krowy - "ofiary transfobii”. Hodowca: Jestem przerażony debilizmem ludzi - zdjęcie
21.01.22, 13:46Fot. Pixabay

Lewicowi działacze prowadzą zbiórkę na wykupienie krowy - "ofiary transfobii”. Hodowca: Jestem przerażony debilizmem ludzi

114

Działacze spod znaku LGBT i skrajnej lewicy prowadzą zbiórkę pieniędzy na wykupienie z rąk hodowcy krowy, która ich zdaniem czuje się bykiem.

Jak czytamy w opisie zrzutki historia warmińskiej krowy-„transwestytki” to „historia transfobii tak głębokiej, że przekracza granice gatunkowe”.

Lewicowcy postanowili uratować i wykupić krowę – „transwestytkę” z rąk rolnika „transfoba”, który nie jest zadowolony z faktu, że jałówka nie daje mleka.

„Okazało się, że w Polsce idiotów nie brakuje, którzy wpłacają pieniądze na takie cele, jak odkupienie bezpłodnej krowy, czy bezpłodnej jałówki” – ocenił w rozmowie z portalem Świat Rolnika prezes zarządu Polskiego Związku Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego, Jacek Zarzecki.

„To jest naturalna sytuacja, do której dochodzi, jeżeli mamy ciążę bliźniaczą. Wtedy ciele płci żeńskiej jest bezpłodne. Drogi rodne nie są do końca wykształcone. Nauka zna ten przypadek pod nazwą „frymartynizm”. Przypadki niepłodności jałówek zostały zauważone dawno, bo już w czasach Imperium Rzymskiego. Zjawisko to wyjaśnili już na początku XX w. naukowcy” – tłumaczy Zarzecki dodając, że w przyrodzie nie występuje takie zjawisko jak „transseksualizm”.

Prezes Hodowców powiedział też, że jest „przerażony debilizmem ludzi” a warmiński rolnik będący właścicielem bezpłodnej jałówki „dobrze zarobił na tym, że ktoś jest debilem”.

 

ren/swiatrolnika.info

Komentarze (114):

Henry2022.01.22 11:37
Wielcy tego świata, New Age,LGBT ideologii, zarazy po świecie miotają, marność nad marnościami! Tu krowę dorwały, zastępy Lempart szukając w biologii potwierdzenia ich wynaturzeń, chcą z niej zrobić bożyszcze, marność nad marnościami! Złożą się do puszek, wszystkie marginalne zboki i jełopy, by krowę wykupić, pomnik postawić, a hodowca każe, po głowie im się walić! Ludzkość chcą sprowadzić, do wymagań marginesu,ulicy, Schwabby,Gatse,Sorosy, namiestnicy ,polscy czynownicy, ochoczo z nimi grają, w deprawacji świata POmagają! Wy za tym stoicie, waszymi żądzami z nas kpicie! Ludzkość sprowadzicie , jak w obozach do numerów, będziecie dzieci płodzić, dla biznesu w fabrycznej rurze, wbrew biologii,ludzkiej naturze! Dzieci z POczęcia naturalnego, będą bez certyfikatu, nie dostaną się na uczelnię, nie wyjadą na wycieczkę z kraju! Drobnymi kroczkami, rozszerzamy morderstwa nienarodzonych, jak czynownik Macron w ostatnim czasie , występuje o możność, wydłużenia okresu poczętych likwidowania! Do czego dąży homoseksualny raj, do życia koncesjonowanego dla bogatych?! Mamy wam zawierzać nasze sprawy? Wasz program to upadek Europy, to marność nad marnościami!!! Wyrzynać będą dzieci nienarodzone, jak zbrodniarze wojenni, by ziściły się marzenia zdegenerowanego, hedonistycznego,lumpen świata!
Anonim2022.01.22 10:12
Halo, prawiczki, a czy wiecie, że prezesem najbardziej homofobicznej partii w Polsce jest notoryczny pederasta? 😁😁😁
TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2022.01.22 10:27
Ciekawe. Skąd Wiesz??? Tez jesteś PEDERASTOM??? To dobrze się ukrywa ten FURER , KACZOR DONALD - DONALDINIO, ....
Piotr Nowak 🖐🏻😁😁😁 teraz Anonim🌈🌈🌈2022.01.22 17:24
Tak i się tego nie wstydzę. Każdy ma swoja przyjemność, zabronisz? Wiem dużo a nawet sprzedał bym matkę bo glosuje na PiS.
Dariusz2022.01.22 10:03
Ja również mam krowę,która twierdzi ,że jest LPGQWRST+cos tam,coś tam.Czekam na ofertę wykupu.Ratujcie ją z rąk homofoba!
matis892022.01.21 23:42
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta i masonerii oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Szatanistyczny PIS wprowadza usługi, zapomogi dostępne tylko drogą cyfrową dążąc do cyfrowego zniewolenia Polaków, bezgotówkowego państwa Antychrysta i jego Znamienia Bestii.
matis892022.01.21 23:41
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
Taka prawda2022.01.21 20:57
Co robi wieśniak w mieście ? zapędził się :)
Anna2022.01.21 20:53
jakoś kozy zagłodzone przez Trzaskowskiego ich nie obeszły , tylko padły , Ta zanieczyszczona najbardziej w Europie Nasza Wisła przez odchody z Czajki też ich nie interesuje , Zadyma ich interesuje i robienie szoł, Leczenie na głowę powinni mieć zlecone jako przymusowe przez Sąd
Teofila Zdziebko (w podróży)2022.01.21 21:15
Jeżeli chodzi o Czajkę to powodem awarii były wady konstrukcyjne projektu zatwierdzonego przez Lecha Kaczyńskiego.
CHŁODNYM OKIEM EUROPEJCZYKA2022.01.21 21:54
Lech Kaczyński nie żyje od dwunastu lat. Prezydentem Warszawy był w latach 2002 - 2005. To jakieś 20 lat temu. I przez te dwadzieścia lat nikt z "totalnych" geniuszy nic nie usprawnił, nie skorygował błędów? Wychodzi więc, że Warszawą od dwóch dekad rządzą "totalni" ale idioci
Nie rozpędzaj się…2022.01.21 22:17
Czy ktoś, kto użytkuje obiekt odebrany i zatwierdzony do użytku przed laty ma przeglądać i sprawdzać od podstaw projekty i plany? 𝗡𝗶𝗲. Zakłada, że zrobili to jego poprzednicy. Kaczyński i jego urzędnicy nie wykryli feleru i zemściło się to po latach, gdy L Kaczyński już popija tequilę w siódmym niebie.
💯2022.01.21 22:27
Nie jestem z Warszawy i nawet tam nie bywam od kilkunastu lat. Ale coś mi świta, że były uwagi krytyczne co do planów i konstrukcji zatwierdzonej przez urzędników prezydenta Warszawy Lecha Kaczyńskiego, ale nie zostały wzięte pod uwagę.
Ala2022.01.21 23:30
Nie powtarzaj feików, bo L. Kaczyński był odpowiedzialny za strategię, a nie szczegółowy projekt. Błędny był projekt, nie strategia. To jest projekt pani bufetowej
Sorry, Mallory2022.01.21 23:56
Nie byłaś w wojsku ani w dużej firmie. Za błąd żołnierza odpowiada dowódca, a za błąd pracownika dyrektor. Gdym pracował w firmie jako najemnik nie mogłem wysłać żadnej korespondencji bez parafki dyrektora. ————————————————————————————————————————————————————— Więc nie mów mi bzdur, że to 𝗳𝗲𝗷𝗸.
Murwa kać2022.01.21 23:58
Strategia była do 𝗱𝘂𝗽𝘆, bo trzeba było wybudować oczyszczalnię na drugim brzegu, a nie pompować ścieki pod Wisłą.
🖐🏻😁😁😁 Anonim2022.01.22 18:02
mów mi wuju
TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2022.01.22 10:08
Pani TEOFILU, wymyśliła Pani to w drodze z MAGLA??? A tak na poważne. WROGOM POLSKI i POLSKOŚCI, WROGOM NARODU POLSKIEGO, WROGOM PRAWDZIWYCH POLAKÓW, i tej ALZHEIMEROWEJ, przypomnę kim był PREZYDENT NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZPOSPOLITEJ LECH KACZYŃSKI był równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, był jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, był jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI. Był jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA, "BARTEK", "ŻELAZNY","RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA JAROSŁAW KACZYŃSKI, był jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec był jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM jak LECH KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ to był WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
Słonecznik2022.01.21 20:28
a jak smakuje mięsko z cebulaka wsioczka
Europa2022.01.21 20:23
A czemu wiesniokuf zalicza sie do ludzi ??? jakim prawem ???
J232022.01.21 20:08
Może liczą na darmochę.
Tylko PO prawdziwe POLSKIE, nie NIEMIECKO-RUSKIE2022.01.21 19:54
Jest taka piosenka, "EASY RIDER", tam jest "BUREK BIERZ MIASTOWEGO".
TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2022.01.21 19:52
PSYCHICZNIE CHORYCH trzeba LECZYĆ. Zabrać na leczenie przymusowe, bo stanową ZAGROŻENIE dla SIEBIE, jak i POLAKÓW. Jak w TWORKACH LEKARZE od GŁOWY stwierdzą, że są zdrowi to nadal OBSERWOWAĆ? Na początek trzeba sprawdzić czy NADAL BIORĄ LEKI NA GŁOWĘ. Jak nie BIORĄ to trzeba im dla ich dobra PODAWAĆ choćby na siłę? Jeżeli ma UN urojenia i wydaje mu się, że jest Napoleonem, albo widzi jakieś cienie, albo głosy, że OBOJNAK, że TRANSSEKSUALISTA, że PEDERASTA, że LESBA, że KROWY są MOLESTOWANE , że KROWY są GWAŁCONE w czasie WIECZORNEGO DOJU, że TĘCZOWY SEKS KROWĄ, no to są na to specjaliści PSYCHIATRZY.
Anonim2022.01.21 19:31
Nasze wszy też chcą zmienić płeć.Nie mam dobrego mikroskopu
Do »Dell«2022.01.21 19:25
W nazwie tej partii jest spójnik. Wiesz, co to spójnik? Np. and, et, e, y, in, ta, i…
Dell2022.01.22 14:39
Cieszy, że Ty znasz się na spójnikach. A jeden z nich nie jest Ci obcy w paru językach. Założę się, że wiesz także jak nazywają się te języki. W końcu jesteś "oświecony" - znat' ty dołżen mnogo jazykow=== Jeśli chodzi o sodomickie partie ze spójnikiem 'i' w nazwie, to przychodzi mi tylko na myśl Lewica i Demokraci. Czarzasty raczej nie był jej członkiem, bo LiD działał w czasach kiedy Czarzasty, po aferze Rywina, jako jeden z "grupy trzymającej władzę", poszedł w polityczną "odstawkę". Przewodniczącym LiD był Aleksander Kwaśniewski. Chcesz powiedzieć, że TW "Alek" * jest sodomitą? ===== *) w latach 1983-1989 Aleksander Kwaśniewski był zarejestrowany pod numerem 72 204 jako TW "Alek".
Kowalski Anatol2022.01.21 19:13
Do diabła . Ta mania zaczyna zaczynać szersze kręgi. Właśnie mój pies - Dińcio oświadczył mi stanowczo , że on od dziś nie jest już samcem lecz samicą powołując się właśnie na casus transkrowy. Cóż mi biednemu pozostaje - przyjąć do wiadomości i podać do publicznej wiadomości numer konta , na które zainteresowani kupnem Dińci mogą wpłacać pieniądze. Oczywiście wygrywa ten co najwięcej wpłaci. A cha - oświadczam , że Dińcia jest szczepiona jedynie na wściekliznę natomiast ani na covida ani na babskie psie choroby to nie.
­2022.01.21 19:26
Nie »a cha«, tylko »aha«.
Kowalski Anatol2022.01.21 20:56
Nie w formie sztuka lecz w treści.
Żelazna Logika2022.01.21 21:18
Nie można ufać komuś, kto ma w duрie formę. Co byś powiedział na księdza, który by przeinaczał słowa albo mocno seplenił odprawiając mszę?
Kowalski Anatol2022.01.21 23:35
Artykuł nie jest o księdzu lecz lewackim idiotyzmie . Choć nie dziwię się Twojej uwadze. Lewackim debilom wszystko się z księdzem kojarzy . A może Cię jakiś zapiął kiedyś i stąd te skojarzenia. Szczerze współczuję.
lewak2022.01.21 18:56
Mam nadzieję, że Spurek stworzy z nią międzygatunkowy związek... Wicie co to by było... rozgłos na cały Świat... Pierwszy raz na świecie... Jaka to byłaby para Polka Spurek z polską transkrową... Polska byłaby dumna... Już widzę te podróże spotkania w parlamencie europejskim, Białym domu... może i Watykanie!!! i w Kongresie w USA... Jakby to brzmiało: My transkrowy! ....chyba mi się zakręciło w głowie ze szczęścia
ten hodowca to dziwak2022.01.21 18:42
„Hodowca: Jestem przerażony debilizmem ludzi”. —————————————————————————————————————————————————————————— Powinien się cieszyć, że ktoś chce kupić bezpłodną i bezmleczną krowę.
Anonim2022.01.21 19:26
Ale musi być pewien że jej nie zjedzą i nie zarźną.
Strażak2022.01.21 19:54
Wołowina jest ciężkostrawna. Długo zalega w żołądku.
rebeliant2022.01.21 18:37
Ja proponuję, aby do tej byk pojechał jakiś feministyk i się jej wpiełłą w celu lepszego sprawdzenia, czy to byk czy może osioł.
Miastowy2022.01.21 18:33
A wsioki to bydło czy co ?
Anty lewak2022.01.21 18:31
WPIERW TO NIECH WSIOKÓW CEBULOKÓW WSIEŚNIOKÓW SIE UBIJE BO ONI SA NAJWIĘKSZYM G. PS. OD KIEDY W OGÓLE ONI SĄ ZALICZANI JAKO LUDZIE ?
nieskandaliczna grafika2022.01.21 18:44
»anty« i »lewak« w jednym ☺️☺️☺️
karols2022.01.21 19:07
Mośki, niewiadomo czemu, patologicznie nienawidzą chłopów. To bardzo charakterystyczna cecha, po której łatwo ich rozpoznać.
Pietrek Anonim, Piotr Nowak 🖐🏻😁😁😁2022.01.22 18:03
Co???
koma2022.01.21 18:30
Na granicy wielu krowoje...
=792022.01.21 18:01
to co oni robią to już nawet nie jest śmieszne
_+_2022.01.21 18:00
ja też jestem tym przerażony
Ochyda2022.01.21 18:32
ja też kiedy mam podać rękę wsiokowi
Dell2022.01.21 17:47
Ciekawe czy literat Żulczyk też się "zrzucił" na wykup "transkrowy"?
Anonim2022.01.21 17:44
pawłowicz to też bezpłodna krowa a jakoś jej płacicie.
Anonim2022.01.21 17:54
To nieprawda że pawłowicz jest krową!!! Z krowy to jednak jest jakiś pożytek, a z pawłowicz...No cóż..😁😁😁
Piotr Nowak 🖐🏻😁😁😁 teraz Anonim2022.01.21 20:00
i jestem idiota do tego ciota.
Anonim2022.01.22 10:11
Lubię, jak katoprawiczkowi stulejarze tak kwiczą....😁😁😁
Piotr Nowak 🖐🏻😁😁😁 teraz Anonim🌈🌈🌈2022.01.22 17:26
i wpychają palucha w pulchne dupsko. Taki jestem Anonim a dla ziomków Pietrek.
Wojtek Polak2022.01.21 17:32
to całkiem dobry pomysł żądać od lewackich idiotów setek tysięcy i niech wykupują. lewactwo rozumofoby![
Lewak2022.01.21 17:48
Spoko zapłacimy, to i tak promil tego co prawaki płacą pedofilom z watykanu, w ubiegłym roku jakieś 17 miliardów, a to rok posuchy u katoli.
lGBT2022.01.21 16:23
Te krowę wykupić i przydzielić biedroniowi i smieszkowi.
Anonim2022.01.21 17:58
Byle nie kotojebcy!!!!😁😁😁
Marek2022.01.21 16:18
Sprzedam czarne spodnie dresowe prawie nieużywane. Rozmiar XL, firma Reebok. Cena 50 zł + koszty przesyłki. Tel. 507 678 654.
Piotr Nowak 🖐🏻😁😁😁 teraz Anonim2022.01.21 17:09
A brązowa plamka z tylu?😁😂🤣😂😁
Anonim2022.01.21 17:20
To na wypadek, gdyby jakiś katoprawiczek się zdecydował, żeby wiedział jak zakładać - brązowym do tyłu. 😁😁😁
Saki Faki2022.01.21 20:02
Lubisz jak ci tryskam w paszcze, co Pietras ? 😁😂🤣😂😁
Anonim2022.01.21 17:49
raczej z przodu wali rybą.
­2022.01.21 18:40
Jachem Rybą? (Jahu🐟)
Jawny2022.01.21 15:59
Po pokoju lata mi mucha-transwestytka. Gada, że jest pająkiem (a trochę komarem). Ale pajęczyny, wredna, nie robi, także nie gryzie. Ponieważ jestem radykalnym homofobem, chciałem ją potraktować packą na muchy. A ona drze się, że to musi być packa na komary! Więc postanowiłem ja sprzedać tym świrom LGBTQWERTY++. Niech wykupują. Cena wywoławcza - 1000$.
1000$2022.01.21 16:15
Jakich dolarów, panie Mieciu? Bo są na świecie różne: amerykańskie, kanadyjskie, australijskie…
Anonim2022.01.21 16:24
Jak już sprzedasz, to mogę ci okazyjnie za te pieniądze odstąpić relikwię zwieracza odbytu św. Kapucyna, znaną z cudownych objawień w Muchosrańsku Dolnym, kiedy to pastuszek ujrzał proboszcza z ministrantem w pobożnym uniesieniu i usłyszał głosy mówiace: pójdź, pacholę, a ja cię wyegzorcyzmuję podwakroć. 😁😁😁
Jawny2022.01.21 21:50
Odbyt zastępuje ci od lat mózg. Obsesyjnie do niego wracasz. Stąd poziom tych twoich wpisów.
Piotr Nowak 🖐🏻😁😁😁 teraz Anonim🌈🌈🌈2022.01.21 15:58
Buhahhahahahahaaaaa 😁😂🤣😂😁
Piotr Nowak 🖐🏻😁😁😁 teraz Anonim🌈🌈🌈2022.01.21 15:57
Najśmieszniejsze jest buaaahahhahaha🖐🏻😁😁😁
Anonim2022.01.21 16:14
Bawi mnie wasza bezsilność, katoprawiczkowi stulejarze... 😁😁😁
Piotr Nowak 😁😁😁 robie za pajaca2022.01.21 17:09
Buhahhahahahahaaaaa 😁😂🤣😂😁
PIS-ior2022.01.21 22:29
Ta rzekoma nasza "bezsilność" jest tylko w twoim mózgu. Zaraz, nie w mózgu, bo zamiast niego używasz notorycznie odbytu.
Jałówka jak nazwa wskazuje jest JAŁOWA.2022.01.21 15:54
Dlaczego? Bo byk jej nie wydupczył i nie miała cielaka. Tylko w ten sposób krowa, a nie jałówka DAJE mleko. Jałówka - ruchanie - ocielenie = mleko.
Marek2022.01.21 15:21
posiadam niewidzialnego psa, chyba kundel trudno określić bo nie widzę. I ten piesek kocha niewidzialnego kotka. Jest róznica w gatunkach a te zwierzaczki pragną potowstwa. Dlatego zdecydowałęm sie przeprowdzić operację , która spowoduje że te zwierzaczki wwpierw, staną się widoczne. Druga operacja spowoduje ujednolicenie gatunku. A trzecia operacja spowoduje rozmnożenie nowego gatunku. Koszty są duże ale myślęże zbiorę kwotę 3.000.000 PLN. Oczekuję że poseł Spurek i jej frakcja własciwie sami pokryją ten sukces. Po 39 ,,kciukach ,,podam nr. konta
Anonim2022.01.21 15:16
Najśmieszniejsze, że prezesem najbardziej homofobicznej partii w Polsce jest notoryczny pederasta. 😁😁😁
Marek2022.01.21 15:26
a która partia jest najbardziej homofobiczna?
Anonim2022.01.21 16:13
Już ty dobrze wiesz, prezesem jakiej partii jest notoryczny pederasta...😁😁😁
Dell2022.01.21 17:38
"Wiosna" się rozwiązała. Biedroń już nie jest "prezesem".
Anonim2022.01.21 17:47
Pudło, masz jeszcze 2 próby....😁😁😁
Dell2022.01.21 18:17
Czarzasty nie jest (chyba) pederastą. Jeśli już to lesbijką, bo, podobno, jego "dziewczyną" jest, podobno, lesbijka Żukowska.
­2022.01.21 19:19
Deluj dalej »Dell«.
Pietrek Anonim, Piotr Nowak 🖐🏻😁😁😁2022.01.21 15:58
Buhahhahahahahaaaaa 😁😂🤣😂😁
marek2022.01.21 15:09
Pedixy i cała ta hołota lbgt coś tam to zawsze byli są i będą debile. Chora patologia którą należy izolować i leczyć.
Jim2022.01.21 15:09
Systematycznie wybijam myszy i szczury. Chętnie będę wyłapywał i sprzedawał. Czekam na oferty
niewierzący ateusz2022.01.21 15:05
no to rolnik może zrobić niezły interes :) jak działaczom tak na tej krówce zależy to mogą za nią i z milionik zapłacić :)
><2022.01.21 14:58
A czy to lewactwo to sami wegetarianie? No bo przecież nie powinni jeść mięsa skoro nie wiadomo czy nie było odzwierzęce LGBT.
Dariusz2022.01.21 14:41
Ja również mam krowę,która twierdzi ,że jest LGBTRWSYT+ coś tam,coś tam.Chętnie ją odsprzedam.Czekam na ofertę.Miejcie serce.Ratujcie krowę z moich homofobicznych rąk !
Anonim2022.01.21 14:40
Ja, Anonim, od wczoraj, kiedy to naczytałem się Wyborczej, czuję się Po 11... A Po 11..., który z kolei naoglądał się TVN-u, czuje się mną, Anonimem. Co mamy robić?!
marek2022.01.21 15:12
Może pomyślcie o...po 12... Swoją drogą to racja że anonim po 11 albert kretyn pl adeptus rebeliant to jedno i to samo dno w dodatku świr jakich mało. No ale cóż choroba nie wybiera...
Anonim2022.01.21 15:16
Buhahhahahahahaaaaa 😁😂🤣😂😁 i tak właśnie sobie to tłumaczcie, stulejarze...
co?2022.01.21 15:41
wyturlałeś się już? to idź po leki.
Pietrek tera Anonim .😀😀😀2022.01.21 16:00
Jestem idiota i co?
Pietrek Anonim, Piotr Nowak 🖐🏻😁😁😁2022.01.21 17:10
Buhahhahahahahaaaaa 😁😂🤣😂😁
prosty2022.01.21 14:38
Prezes - w punkt. Byłoby śmiesznie, gdyby to był tylko film...
Juanhola2022.01.21 14:35
Te debilki trzeba po prostu unasienić w ... Ośrodku Unasienniania Zwierząt ! moge podać adresy Ośrodków wokół Warszawy !
Yanna2022.01.21 14:34
Jałówka jak sama nazwa wskazuje to ... jałowa krowa ! czyli nie dająca mleka. Trzeba ja zaprowadzić do byka, jak sie u nas na wsi mówiło. Jeśli ziemia jest ... jałowa - to znaczy, że jest nieurodzajna. Trzeba ja zasilić nawozem. Czy miliony hektarów też ci debi...le chcą wykupić z rąk panstwa i rolników !!??
Nic nie zrozumiałaś2022.01.21 15:28
a taki prosty tekst.
sd2022.01.21 14:31
o tych pajacach tylko film nakręcić - oskar murowany jako komedia tak się w głowach przewraca
Marian2022.01.21 14:29
Oczekuję, że szanujące się lewactwo jednak stanowczo odetnie się od takich pomysłów.
Anonim2022.01.21 14:24
Te osoby naprawdę są debilami. Trzeba ich natychmiast poddać leczeniu.
Anonim2022.01.21 14:24
Ma to tyle sensu co oddawanie boskiej czci fragmentom zwłok albo ubrań takiego np. Boboli. 😁😁😁
Jawny2022.01.21 14:45
W piekle (czego nikomu nie życzę, oczywiście) nie będziesz już taki wyszczekany.
Anonim2022.01.21 15:14
Bylebym tylko nie wylądował w jednym kotle z kleruchami...😁😁😁
Jawny2022.01.21 14:52
Jednego nie można ci odmówić: żelaznej konsekwencji w popieraniu debilizmu.
To ja, Pietrek daje sobie plusa2022.01.21 15:59
Buhahhahahahahaaaaa 😁😂🤣😂😁
Piotr Nowak teraz anonim, 😁😂🤣😂2022.01.21 17:11
A kto mi dal minusa?
442022.01.21 14:22
Symetria idiotyzmu i lewactwa jest nader widoczna, a karlenie rozumu lewaka wprost proporcjonalne do siły negacji wartości chrześcijańskich.
Jahu🐟2022.01.21 14:13
powiedzcie, że to fejk.. 🙉🙉🙉🙉🙉 to jest całkowita degeneracja rozumu ludzkiego.
porno w kibucu2022.01.21 14:11
... jeszcze sie nam niezadarzyl ... intelygentyny czerwony burak ... z zielono grzywo ... schalom kacczor donald
harry2022.01.21 14:07
No, to tyle i aż tyle wiemy o lewacko-tęczowym motłochu wrzeszczącym w obłędzie o kilkudziesięciu płciach i nieustannej możliwości ich zmiany. Rolnicy bezdyskusyjnie są wiarygodnymi rzecznikami prasowymi samej Matki Natury.
Böno2022.01.21 14:01
Tych zboków trzeba jak najszybciej aresztować, bo będą na biednych zwierzętach się wyżywać. Do czego to dochodzi.
Anonim2022.01.21 14:10
Aresztować za wydawanie własnych pieniędzy zgodnie z własnym widzimisię? Ładnie towarzyszu, ładnie. Partia jest z was dumna.
Jahu🐟2022.01.21 14:26
na początek będziecie wykupywać.. a z czasem odsądzicie hodowcę od czci i wiary oskarżając go o kij wie jaką fobię i będziecie paragrafami odbierać ludziom zwierzęta. tak samo było z ludźmi w przypadku wszystkich homo nie wiadomo.
Anonim2022.01.21 13:57
Zrzutka zrobiona dla beki. Ale bardzo ładnie nam się Pan Prezes przedstawił, właśnie takich kulturalnych ludzi potrzebuje pisowska władza ludowa.
Jahu🐟2022.01.21 14:17
tia.. dla beki, teraz żeby ukryć swój debilizm będziecie odwracać kota ogonem.. posłuchaj Spurek i jej podobnych to zobaczysz czy jej poglądy są dla beki.
Anonim2022.01.21 14:42
Pewnie też dla beki , przekażecie zakupioną krowę do oddziału sodomitów.