Kto stoi za ,,Polonezem Równości''? To było do przewidzenia - zdjęcie
14.02.19, 19:10screenshot Youtube

Kto stoi za ,,Polonezem Równości''? To było do przewidzenia

73

Wiadomo już, kto stał za skandalicznym „Polonezem Równości”, o którym od kilku dni pisze i mówi cała Polska. Naiwnym jest ten kto myślał, że mieliśmy do czynienia z oddolną akcją uczniów warszawskiego liceum. To od początku dobrze zaplanowana akcja, za którą stoją środowiska LGBT.

Za „Polonezem Równości” stoi fundacja „Miłość nie wyklucza” - ta sama, która zorganizowała tęczę na placu Zbawiciela w Warszawie, a także firma Ben&Jerry, która wielokrotnie już wspierała społeczność LGBT, także w Polsce. W rozmowie z portalem elleman.pl dyrektor I SLO Bednarska przyznała:

W grudniu przyszli do mnie ludzie z fundacji „Miłość nie wyklucza” i firmy Ben&Jerry’s, by przekonać mnie żebym się zgodziła na zorganizowanie w naszej szkole poloneza, w którym będą tańczyć pary jednopłciowe. Powiedziałam wyraźnie, że nie muszą mnie do tego przekonywać. Uznałam to za świetny pomysł, bo u nas od wielu już lat w polonezie biorą udział pary jednopłciowe, ale było ich tylko kilka”.

Dalej powiedziała:

Nie było z tym nigdy problemu, nikt mnie przede wszystkim nie pytał czy może, bo w tej szkole jest to możliwe i naturalne i po prostu to się odbywało. Powiedziałam też, że tańczyć tego poloneza będą maturzyści i to jest ich studniówka, a nie moja, więc to oni powinni o takich rzeczach decydować. Zaprosiłam maturzystów na spotkanie z ludźmi z fundacji. Ci z kolei wszystko im opowiedzieli i zapytali uczniów, czy chcą wziąć w tym udział. Zgodzili się pod jednym warunkiem: nie może być to obowiązkowe. Żeby mógł to zrobić każdy, kto będzie chciał i żeby nie było żadnego przymusu”.

dam/elleman.pl,Fronda.pl

Komentarze (73):

Andrzej2019.07.28 21:27
Kto pozwolił na promowanie pedalstwa i deprawację dzieci?
Mateusz Jegliński2019.02.17 11:33
Piotr Nowak, chłopie, mówiłem Ci, że z lewakami nie można, jak z mądrymi? Nie zauważyłeś, że u lewactwa nie ma miejsca na własne zdanie? Nie wiem do końca, czy jesteś jajcarz, czy lewak, ale na wszelki wypadek traktuję Ciebie, jak lewaka a lewactwo jest złem nie tolerującym własnego zdania, więc je zwalczam.; Zapraszam do walki ze złem.
Mateusz Jegliński2019.02.17 11:23
. Maria Błaszczyk 15.2.19 23:05 A co do odbytu... Fizjologicznie to on służy do różnych rzeczy. Analne stosunki odbywa wielkie mnóstwo zwierząt, które nawet nie słyszały o polonezie równości. Oczywiście; jeśli jakaś praktyka seksualna wydaje Ci się niesmaczna czy Cię nie kręci - to nie ma się co zmuszać. Choć obsesyjne interesowanie się tym, gdzie ktoś inny wkłada swoje dyndadełko, wskazuje na coś wręcz przeciwnego. Tak odbyt służy do różnych rzeczy, ciekawe do jakich jeszcze rzeczy odbyt jest przystosowany więcej niż do wypróżniania? To jak powszechne jest zjawisko homo związków wśród zwierząt i jakich zwierząt? Kłamstwo nawet powtórzone tysiąc razy jest tylko kłamstwem i nie stanie się prawdą. Jak widać wyżej lewactwo ciągle żyje w oparach absurdu. Zacietrzewiona lewaczka Zabłysła znowu dała głos w odpowiedzi na mój wpis. Zwykły lewacki bełkot z wtrąconymi bez sensu paroma słówkami wybitnie wziętymi z bardzo wąskiej dziedziny biologii. Jak to u Zabłysłej mnóstwo słów a zero prawdy. Tutaj zacytowałem tylko końcówkę tego lewackiego bełkotu. Napisała, że mamy XXI wiek, no cóż odkrycie kwalifikujące się na nagrodę Nobla. Napisała, że można cytuję: Możemy uprawiać seks i nie zachodzić w ciążę - albo zajść w ciążę bez seksu. I nawet nasienia do tego nie potrzebujemy (sklonowanie owieczki Dolly przez transfer jądra komórki somatycznej to będzie już ponad 20 lat temu; umiemy tworzyć cybrydy - ludzkie jądro komórki somatycznej + enukleowany oocyt innego ssaka; możemy montować zarodki z hodowli embrionalnych komórek macierzystych; poważnie, nasienie jest najprostszym, ale niejedynym sposobem tworzenia ludzkich zarodków). Konia z rzędem temu, kto mi powie, co ma klonowanie do seksu. Poza tym zakłamana lewaczka nie powiedziała, że Dolly była "stara" w momencie urodzenia. Miała wiek owcy od której pobrano materiał do eksperymentu. Co ma wspólnego tworzenie hybryd do orientacji seksualnej? Chyba, że jest to ukryta promocja zoofilii? Sam gość, który wspierał homo związki wspiera teraz zoofilię. Co ciekawe, taka postępowa lewaczka a w sposób tradycyjny zaszła w ciążę? Widać, że nawet dla lewaków ta pseudo nowoczesność nie do końca jest akceptowalna. A próby obalenia mojego twierdzenia, że polonez równości służy promocji homo, są tylko nieudolnymi próbami, które odleciały w take opary absurdu, jak owca Dolly.
Mateusz Jegliński2019.02.17 10:57
XD LoL 15.2.19 12:14 Jak taka impreza miałaby zwiększyć liczbę osób o odmiennej orientacji seksualnej? Czy jak Pań widzi dwóch trzymających (nie daj boże tańczących!!) mężczyzn to już marzy pan o zadku innego mężczyzny (chociaż Mateusz coś za często w tym poście o odbycie wspominasz - może warto się do seksuologa wybrać XD). Podpowiem, że to tak nie działa. Ludzie homo byli zawsze (takie zjawisko występuje nawet u zwierząt) jak i hetero. Potańczyli sobie świat się nie zawalił, wszystko gra. Napij sie ziółek i o zadkach nie myśl. Cały lewacki sposób manipulacji. Co z tego, że homo byli zawsze? Zawsze też byli wysocy, niscy. Grubi, chudzi, mądrzy głupi, zdrowi, chorzy itd. Ale, jakoś np grubi nie protestują, że otyłość jest chorobą a homo tak. Mimo, że homo się leczy. Wniosek, homo, to najbardziej niedorzeczni ludzie na planecie Ziemia i bardzo niebezpieczna. Jedyna grupa społeczna, która zamiast się leczyc broni swojej przypadłości i jeszcze próbuje wmawiać innym, że to, co robią jest zgodne z naturą. Co gorsza, każdy przejaw krytyki do takiego zachowania seksualnego jest traktowany, jako przejaw agresji. Wniosek w tej sytuacji może być jeden, jeżeli coś idzie od głowy do odbytu to wszystko jest Ok, ale w odwrotną stronę tj zwykła, chora dewiacja
XD LoL2019.02.17 22:32
Mateusz nawet odpisać na komentarz nie umiesz i znowu o odbycie gadasz. Ziółek miałeś się napić a nie wody święconej XD Ja nie manipuluje tylko o faktach mówię, nie chcesz tego zaakceptować to bardziej Twój problem niż mój. Mnie nie przeszkadzają inni ludzie którzy żyją jak chcą. Znajdź hobby i zastanów się czemu tyle o odbycie gadasz.
Mateusz Jegliński2019.02.17 22:55
Jakich faktach? Bo twoje mniemanie to nie fakty, tylko twoje mniemanie, że też wrzucę argumentację wzorowana na kocie Garfildzie. A próby wmawiania mi o czym gadam, są tylko próbami wmówienia mi. Zamiast pisać aksjomatami, może uzasadnij co nieco.
swat2019.02.16 23:06
Dziewczyny - trzymajcie sie z daleka od tych facetow na zdjeciu ! Tylko dobra rada !!
POLO-tak2019.02.16 23:04
Taniec polonez jest wtedy gdy pan prowadzi pania. Jak pan prowadzi pana (ktory z nich jest "sierota" ,) to juz nie polonez tylko chucpa. Innymi slowy oszustwo slowne - to mogla byc parada gejow, ale nie polonez. A ta dyrektorka to sama powinna wrocic do ...szkoly, aby rozumiec podstawowe pojecia.
sebix2019.02.16 0:14
Osoby hetero lub inne - ale nie homo - zostały zmuszone do tańca którego może by nie chciały, gdyby miały wybór. I to ma być wolność, lepszy świat, nowoczesność? To terroryzowanie i przymus. tfuu
Eugeniusz_Pomorze_2019.02.15 14:54
Mówi głupi w swoim sercu: "Nie ma Boga". (Ps 53, 2) To proste, za promocją seksualizacji młodzieży, stoi nie kto inny, tylko... szatan - ojciec kłamstwa i głupoty. Czy wolno podcinać gałąź, na której się siedzi? - Wolno, ale... jeśli tak głupio będzie wychowywana cała młodzież, czyli w kontrze do Dekalogu i rozumu, to Polskę czekają rządy LGBT & Zoo - te same, co niegdyś w... Sodomie. Jak mieszkańcy Sodomy na tym wyszli... ? - ...Baaardzo marnie... :-(
Grzegorz2019.02.15 13:33
Nowak takimi wpisami sam się wykluczasz,jesteś zerro.
ect2019.02.15 13:32
Zachęcam chorych i zdrowo myślących do poczytania: http://www.antoni.agmk.net/pliki/wizja-piekla.pdf
anonim2019.02.15 13:07
Zwymiotowałem
anonim2019.02.15 12:32
Brawo chłopaki za obnażenie homofoba Piotra Nowaka,kundelka co się nie może zdecydować,czy nas popiera,czy nami gardzi.Nazywanie nas pedałami zasługuje na publiczną chłostę tego kundelka,homofoba.Trzymaj się od nas z daleka pasztecie.Brawo Polak Ateista Dumny Gej.
ireneusz2019.02.17 19:09
Niby pedały takie postępowe a chcą stosować średniowieczną karę chłosty.
Mateusz Jegliński2019.02.15 11:18
Ot zakłamane lewactwo próbuje wciskać swoje chore pomysły. Inteligentna inaczej niejaka Zabłysła w akcji. Zaczynam wierzyć, że ona jest nie cyniczna, ale, jakby to w nowo mowie powiedzieć, wiem: inteligentna inaczej. Bo chwali się urodzeniem sporej liczby dzieci, tylko mam pytanie, z kim poczęła te dzieci, z kobietą, dzikiem, czy może z kaczorem Donaldem? No formalnie, do czego tej kobiecie służy mózg? Nie, wszystkie poczęła dzięki nasieniu mężczyzny. Piszę tak, żeby mi tu nie zarzucano in vitro, bo w tym przypadku używa się też męskiego nasienia. Czemu tak naprawdę służą tego typu imprezy. Tylko jednemu. Powiększaniu liczby ludzi o skłonnościach homo, aby geje, czy lesby miały większe możliwości sodomii. I niczemu innemu. Z tego nie ma żadnego pożytku. Są tylko same kłopoty. Jak ktoś słusznie zauważył, do czego służy fizjologicznie odbyt? Stosunek analny z kobietą jest perwersją a mężczyzny z mężczyzną to miłość? Wolne żarty. Ludzie hetero wiedzą, że nic tak nie utrwala miłości, jak potomstwo. To jest najpiękniejsze w związku małżeńskim, począć, cieszyć się z narodzin, wychować na porządnego człowieka, albo się smucić, gdy dziecko nie potrafi uszanować miłości rodziców. A te wszystkie gatki lgtb i wszej maści lewactwa czyli dzieci diabła o różnych rodzajach miłości są tyle warte ile substancja znajdująca się w odbycie.
XD LoL2019.02.15 12:14
Jak taka impreza miałaby zwiększyć liczbę osób o odmiennej orientacji seksualnej? Czy jak Pań widzi dwóch trzymających (nie daj boże tańczących!!) mężczyzn to już marzy pan o zadku innego mężczyzny (chociaż Mateusz coś za często w tym poście o odbycie wspominasz - może warto się do seksuologa wybrać XD). Podpowiem, że to tak nie działa. Ludzie homo byli zawsze (takie zjawisko występuje nawet u zwierząt) jak i hetero. Potańczyli sobie świat się nie zawalił, wszystko gra. Napij sie ziółek i o zadkach nie myśl
Maria Błaszczyk2019.02.15 23:05
No więc ja zaszłam w ciążę w taki tradycyjny zupełnie sposób. Ale może jeszcze nie zauważyłeś, mamy XXI w. Udało nam się (już parę dekad temu) oddzieliś seks od prokreacji!!! Hurra! Działa to w obie strony. Możemy uprawiać seks i nie zachodzić w ciążę - albo zajść w ciążę bez seksu. I nawet nasienia do tego nie potrzebujemy (sklonowanie owieczki Dolly przez transfer jądra komórki somatycznej to będzie już ponad 20 lat temu; umiemy tworzyć cybrydy - ludzkie jądro komórki somatycznej + enukleowany oocyt innego ssaka; możemy montować zarodki z hodowli embrionalnych komórek macierzystych; poważnie, nasienie jest najprostszym, ale niejedynym sposobem tworzenia ludzkich zarodków). I nie, nie chodzi o powiększenie liczby osób homo. Chodzi o akceptację nieheteronrmatywności. Nikt nie zostaje homo, bo zatańczył z osobą tej samej płci. Serio. Jeśli obawiasz się, ze może Ci się to przytrafić, to chyba nie jesteś hetero... Pozytek jest taki, że te osoby żyją sobie w poczuciu, że inni są po ich stronie. A co do odbytu... Fizjologicznie to on służy do różnych rzeczy. Analne stosunki odbywa wielkie mnóstwo zwierząt, które nawet nie słyszały o polonezie równości. Oczywiście; jeśli jakaś praktyka seksualna wydaje Ci się niesmaczna czy Cię nie kręci - to nie ma się co zmuszać. Choć obsesyjne interesowanie się tym, gdzie ktoś inny wkłada swoje dyndadełko, wskazuje na coś wręcz przeciwnego.
Antonim2019.02.15 10:23
Dawno dawno temu uczestniczyliśmy w imprezie zwanej dyskoteką. Mowa tu o Związku Radzieckim. Udział zawdzięczaliśmy specjalnemu zaproszeniu wystosowanym przez młodzieżową organizację Komsomołu. Co było dla nas dziwne - dziewczyny tańczyły ze sobą, chłopcy ze sobą, wiara armii sowieckiej ze sobą. Takie trzy niezależne kręgi. Dopiero w okolicach toalet sytuacja stawała się mieszaną. Szkoła musi jeszcze popracować aby dojść do takiego poziomu - ale kierunek jest ten właśnie.
imen2019.02.15 10:16
ja pierd.... koniec świata ,koniec z młodzieżą ja się pytam skąd takie coś się bierze ?! Do psychologa , do wojska , do normalności !
normalny człowiek 2019.02.15 10:15
ja pierd.... koniec świata ,koniec z młodzieżą ja się pytam skąd takie coś się bierze ?! Do psychologa , do wojska , do normalności !
wers2019.02.15 9:26
Może pójdźmy dalej... gejowskie klasy i gejowscy nauczyciele, ba nawet całe szkoły, zakłady pracy.. itp..itd..
Jan Radziszewski2019.02.15 8:16
Problem dyrektorka i uczniowie którzy ten Polonez Gey tańczyli - naprawdę wielki Będą miały nie wspomnę o tej organizacji LBGT która to wszystko zorganizowała wtedy Gdy staną na Sądzie Bożym a wcześniej na Małym Sądzie Ducha św gdy zobaczą piekło jako swoje wieczne przyszłe mieszkanie gdzie diabły będą pilnować by w odpowiedniej do winy głębinie jeziora ognia i siarki pływały /Ap 20,15) + Przypominam miłośnikom tego ruchu na forum Frondy , że także w tym miejscu radości piekielnej przebywać Będą. Cha ha ha!!! ciekawe czy wówczas radośni i zadowoleni Będą!!!
Vistula2019.02.15 4:39
Hello faggots, perverts and assholes. Not dead yet? Soon.
Xd Lol2019.02.15 2:16
Niech mi ktoś powie jaki to problem jest, nawet dla osoby z konserwatywnymi poglądami. Ludzie sobie potańczyli nawet w jednopłciowych parach i świat się nie zawalił, a tu histeria jakby weganin przypadkiem się mleka napił. Znajdzie sobie Hobby
Natan2019.02.14 22:18
Piotr Nowak 4.2.19 21:24 napisał: "Wiesz... Takich jak ty, mój przyjaciel gej/pedal nazywa "jeebane cioty" ... Powinieneś wiedzieć dlaczego. Możesz mnie mieć za homofba. Ba! Możesz nawet myśleć że jestem Mesjaszem... Wisi mi to. Skoro nie umiesz przyjąć prostej krytyki pt. "nie zniżaj się do poziomu słowiczka poznańskiego" " To nie problem przyjęcia przez kogoś krytyki, lecz problem twego słownictwa oraz nastawienia. Wymyśliłeś sobie ideologię nt. LGBT, która jest oderwana od rzeczywistości i wyzywasz każdego kto tego nie kupuje. Nie jesteś częścią naszej społeczności, niepotrzebne twe poradnictwo. Próbujesz nasz dzielić, lecz to ci się nie uda. Żadnemu heterykowi nie wolno użyć słowa pedał, inaczej od razu zostaje homofobem. My tego używamy tylko w konkretnych sytuacjach nawzajem do siebie w zupełnie innym kontekście niż ty. Brnąc dalej w swoją ideologię działasz na własną niekorzyść.
bicz na prawactwo2019.02.14 22:26
Dodać należy bardzo rzadko używane wyłącznie w żartach, czego pacan Nowak nie kuma! Poza tym pogrąża się oczekując wersalu na frondzie. Normalnie z choinki się urwał :)
bicz na prawactwo2019.02.14 21:56
Kto stoi za Polonezem było wiadomo od samego początku i nie ma w tym nic zdrożnego. Przede wszystkim sami uczniowie, mądra dyrektorka, a organizacje tylko logistycznie pomogły.
Stachu2019.02.14 21:08
Polscy geje i lesbijki?
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.14 21:07
Piotr Nowak vel Air Wolf Póki się nie wcinałeś twoje słodko-pierdzące wpisy traktowaliśmy jak powietrze. Jednakże nasza tolerancja twojego "pedały mi nie przeszkadzają" dobiegła końca. Jak powiedział bicz na prawactwo geje tak mówią tylko do siebie samych jako żartobliwa forma, ty używasz tego słowa nie będąc gejem i nie w żartach, lecz na określanie naszej społeczności ilekroć cokolwiek o nas piszesz. To cię obnaża jako homofoba i nie wybroni cię argumentacja "a bo ja mam tłum znajomych gejów i to im nie przeszkadza". Żadne dla ciebie usprawiedliwienie, że jesteś lajtowy. Jesteś homofobem tyle, że mniej agresywnym niż cała zgraja na frondzie. Będzie trzeba poszerzyć na wikipedii definicje homofobii o twój przypadek "pedały mi nie przeszkadzają" - z socjologicznego punktu widzenia to bardzo fascynujące zjawisko. Tym niemniej nie będzie implikować naszej tolerancji wobec ciebie tu na frondowym ścieku polskiego internetu. Nie interesuje mnie twoja ignorancja przyjętej na frondzie poetyki i nie zrozumienie tego o jakim charakterze jest to portal. Wywalone mam na twoje stawianie mnie obok równie zidiociałego co ty Queca, pedofilskiego słowiczka, czy też lizanie rowa choremu psychicznie Majesticowi, który jeszcze nie popełnił ani jednego logicznego zdania w języku polskim. Ale tych "pedałów" ci nie darujemy, krótko mówiąc masz przesrane, tym bardziej, że jak sprawdziłem jesteś obleśnym pasztetem. Jedynie jakby mi drgnął to może bym na ciebie spojrzał innym okiem, a tak sam rozumiesz non possumus :)
Piotr Nowak2019.02.14 21:24
hahaha ... No to teraz mnie ubawiłeś. :) I mimo tego że są walentynki, moja Demon pozwoliła mi odpisać :) Wiesz... Takich jak ty, mój przyjaciel gej/pedal nazywa "jeebane cioty" ... Powinieneś wiedzieć dlaczego. Wiesz dlaczego? Bo geje są normalnymi ludźmi. Całkowicie. A to że ty masz jakiś problem ze sobą - to mnie nie interesuje. Możesz mnie mieć za homofba. Ba! Możesz nawet myśleć że jestem Mesjaszem... Wisi mi to. Skoro nie umiesz przyjąć prostej krytyki pt. "nie zniżaj się do poziomu słowiczka poznańskiego" i wszystko rozbijasz o homofobię - to człowieku. Coś jest z tobą nie tak. Sorry... A to że poudajesz przez chwilę że potrafisz sformułować zdanie wielokrotnie złożone - to nic nie zmienia. Ty mi nie tłumacz frondy. Bo jak były komentarze z fb to jakoś was "wojownicy" nie było... Dlaczego? Ze strachu? No i oczywiście że piszesz z tych wszystkich nicków równocześnie. No i ... Dalej nie robisz na mnie żadnego wrażenia. Poza tym że jesteś żenujący. Weź sobie to przeanalizuj i się zastanów.
Polak Ateista Dumny Gej2019.02.14 21:39
Niepotrzebnie sobie schlebiasz jesteś tu przecież nikim tak dla katościerwa jak i dla nas wrogów frondy. Podobnie było na forum i teraz na głównej powtórka z rozrywki. Nikomu nie będziesz niczego dyktować, nie ustalasz zasad biczko nikt się z tobą nie liczy. Jak był facebook to była traqgedia dla frondy, bo ludzie zgłaszali wszelkie obelgi pod adresem LGBT i facebook kasował, aż w końcu wyrzucił fronde ze swojego systemu komentarzy, co "redakcja" frondzi odbębniłą jako włąsną autonomiczną decyzję o rezygnacji z fb. Fronda to takie śmieciowisko, na którym nie ma łagodnej uprzejmej wymiany zdań. Nigdy nie było dlatego to co piszesz wywołuje politowanie. To by było na tyle mojego zajmowania się twoją brzydotą.
bicz na prawactwo2019.02.14 21:48
Tylko takie pedały od jeebanych ciot mogą być twoimi znajomkami. Wrogowie przegiętych, przeciwicy emancypacji, Parad Równości, tacy co do gay clubu nie pójdą za żadne skarby bo tam CIOTY. Żaden normalny homo by cię kijem nie chciał dotknąć. Społeczność :gejowska się wami brzydzi.
anonim2019.02.15 12:20
Demon to twoja raszpla,czy rąsia?
bicz na prawactwo2019.02.14 21:49
lepiej już nie karmić tego trolla Nowaka
anonim2019.02.15 10:23
No pasztet, homofobiczny pasztet z tego Nowaka,durny ,brzydki i udaje że lubi osoby homoseksualne.
zygfryd2019.02.14 20:59
Warszawski chlew walczy z wartosciami i z upadkiem rodziny - układ mafijno gejowski ma sie tam dobrze
Jony2019.02.14 19:57
Pytam : Gdzie jest stanowisko kardynała Nycza, komisji d/s wychowania , skandal to mało powiedziane .Szkoła ma być wolna od religii , Kościoła i moralności, ale nie od LGBT. Pytam czy Pani Dyrektor ma na piśmie zgody maturzystów na taniec równości . Na panią minister Zalewską i Kuratorium Oświaty nie maco liczyć , bo prezydent Warszawy kocha LGBT. Polonez jest polskim historycznym tańcem narodowym i za profanację i cyrk pani Dyrektor powinna zostać odwołana natychmiast.
Maria Błaszczyk2019.02.14 21:01
Chyba coś Ci się pomyliło. Szkoła publiczna, która jest dla wszystkich, finansowana z pieniędzy publicznych, ma być wolna od religii. Nikt przy zdrowych zmysłach nie domaga sie od szkół niepublicznych, by spełniały tego typu kryteria - do nich posyła dzieci, kto chce i ma ochotę za to płacić. Co jeszcze nie znaczy, ze jest cos niewłaściwego w promowaniu idei równości ludzi. A w tańcu brał udziął, kto chciał.
Piotr Nowak2019.02.14 19:49
Nawet Krzysiu "Majecwelstc" zachowuje się "normalniej"niż wy. A takie stwierdzenie z mojej strony - to już jest naprawdę mega hardcore !! Uwierzcie mi na słowo.
na pohybel!2019.02.15 10:25
To idź mu loda robić, a od normalnych ludzi wara typie nikogo tu ustawiać nie będziesz każdy pisze jak chce i nikt cię nie słucha.
anonim2019.02.15 10:25
Stul pysk homofobie.
anonim2019.02.15 13:12
doigrałeś się Nowak,miernoto,homofobie.
Piotr Nowak2019.02.14 19:44
Frondo... Weź Stoperan. :) Ale to fajnie że robicie taką promocję, bo to fajna inicjatywa, ps. Dumny Geju Ateisto i słowiczku poznański - do momentu w którym nie przestaniecie się fascynować swoimi wydzielinami. Nie zmieniam o was zdania. Jesteście takimi samymi kretynami. Nic was nie różni. Dno i metr mułu. I możecie mi wszyscy naskoczyć. :P Bo ja tak bardzo bardzo bardzo bardzo mam w duupie wasze opinie i to że bawicie się w jakieś "obozy" które ze sobą "walczą" Żeby czasami któryś idiota przypadkiem nie sądził że na frondzie coś ugra. No tylko debill może tak pomyśleć :P (niestety w temacie hormonów juz nic nie mogę napisać - bo "jestem robotem" - ale jak coś komuś nie pasuje, to mam to gdzieś) Szambo wybiło i nosi wasze udawane nicki. Buziaczki
Igor Seruga2019.02.15 7:58
Daj Pan spokój panie Piotrze. Nie przegadasz pan. A wydawało się kiedyś, że Cynk i Labisz to największe troliska. Pozdrów Pan swoją Demon i pisz dalej po swojemu i nie przejmuj się jedną osobą z wieloma kontami.
anonim2019.02.15 10:10
Igor stary dziadu,kolesiu Nowaka homofoba pozdrawiasz rąsię Nowaka?
Majestic2019.02.14 19:42
obrzydliwość, czego oni ich w tym LO uczą, nie dość że wtłaczją zboczenia do głow to jeszcze od Minister chcą za to deprawowanie wiekszej kasy, niedoczekanie.
Maria Błaszczyk2019.02.14 19:55
Jakiej większej kasy od minister???? Przecież to szkoła społeczna. Wszelkie koszty ponoszą rodzice. Może przestań opowiadać kłamstwa, bo się nie godzi.
Xd Lol2019.02.15 2:19
Doczekanie tylko PiSiory przegra wybory :P
GALIZIEN2019.02.14 19:32
JA TO ODCZUWAM JAKO PROFANACJE POLONEZA ,TRADYCJI I HISTORI.DELIKWENCI CZY TEZ DELIKWENTKI WYPOWIADAJACE SIE Z ZACHWYTEM SA NA POZIOMIE BIEDRONIA I MAJA TAK W GLOWIE JAK TENŻE OBYWATEL W PUPIE. TO JEST AKT DEPRAWACJI MLODYCH POLAKOW BO MAM NADZIEJE ŻE SA TAKOWYMI A NIE POCHODZA OD PLEMIENIA JUDASZOWEGO.AMEN
NIhiliana2019.02.14 19:30
Ile za to pani dostała, bo nie działo się to bez opłaty?
Maria Błaszczyk2019.02.14 19:53
Jakieś podstawy, by tak twierdzić? Ta szkoła, wbrew wlasnemu ekonomicznemu interesowi, już w latach 90-tych przyjmowała muzułmańskich uchodźców. Już wtedy było to miejsce, gdzie ludzie mogli się czuć bezpiecznie i akceptowani niezależnie od płci, pochodzenia, religii czy orientacji. Masz jakiekolwiek dowody na te opłaty? Bo inaczej jest to odrażające łgarstwo, mające na celu dyskredytowanie ludzi poswięcających zycie dla swych idei otwartości, życzliwości, traktowania ludzi podmiotowo. Czekam na te dowody.
Jan2019.02.15 8:18
Daj spokój Mario. Muzułmanie powinni być przytulani przez Iran lub Arabię Saudyjską.Co do kasy, gdy nie wiadomo o co chodzi to musi chodzić o pieniądze.
anonim2019.02.14 19:29
"u nas od wielu już lat w polonezie biorą udział pary jednopłciowe, ale było ich tylko kilka" Od wielu lat tańczą, ale akurat w tym roku była to dobrze zaplanowana inicjatywa środowisk LGBT :D
inżynier 2019.02.14 19:29
Brawo młodzi uszczęśliwicie swoich rodziców, swoich dziadków i tez pradziadków , gdyby nie oni was tutaj by nie było......
Jadkol2019.02.14 19:45
Tak,tak uszczęśliwicie rodziców i dziadków, swoimi dziećmi prawda? Który pierwszy rodzi? Jak równość to równość! Do roboty chłopaki!
Polak2019.02.15 20:11
Rodzice i dziadkowie pewno są szczęśliwi widzą zadatki na pedałów u swoich pociech
grimm2019.02.14 19:25
PIS jest bezbronny w walce z tą totalitarną, komunistyczną wojną hybrydową
Majestic2019.02.14 19:45
Kozlowska z Polski wydalona, sprawa z teczowymi piątkami rownież zakonczona, więc nie mozna powiedziec ze PiS nie chroni Polski przed bolszewikami.
Maria Błaszczyk2019.02.14 19:22
No i super! To jedno z sympatyczniejszych, najbardziej napawających nadzieją na lepszy swiat dla naszych dzieci zdarzeń w tym roku w Polsce, w tej całej dusznej i nienawistnej atmosferze. Brawo, Panie Maturzystki i Panowie Maturzyści. Powodzenia na maturach!
Majestic2019.02.14 19:43
Dzieci w takim swiecie o ktorym mazysz beda mialy bardzo trudno by w ogole przyjsc na ten wasz lewacki swiat.
Maria Błaszczyk2019.02.14 19:48
Nic mi na ten temat nie wiadomo. Urodziłam całkiem sporo dzieci w lewackim świecie. Nie mam pojęcia, jak okazywanie komuś solidarności miałoby utrudniać dzieciom przychodzenie na świat.
anonim2019.02.14 21:29
Jak gej nie może mieć dziecka z partnerem - to źle. Jak ksiądz nie może mieć dziecka bo celibat - to dobrze. Ot, taka katologika.
zame2019.02.14 20:00
Masz niezły wynik. - 28. Po co ty lewacka kobieto produkujesz te bzdury. To wy lewaki robicie atmosferę nienawiści. Nie ma czegoś takiego co ty lewaku sugerujesz dusznej i nienawistnej atmosfer. Każdemu wszystko może się podobać i nie podobać. To wy środowisko gejowsko lesbijskie tworzycie lobby i terror psychiczny w demokratycznym kraju. Dla was lewaków tolerancja to dyktatura mniejszości. Nie ma na taką bolszewicką tolerancję zgody.
Maria Błaszczyk2019.02.14 20:22
Póki co - bije się ludzi, bo wyszli z partnerem tej samej płci na ulicę. Póki co - zabito człowieka, a frondowe forum wyło z radości, że sojusznika kobiet i lgbt zadźgano. Póki co - jak pani Magda Ogórek usłyszała kilka słów prawdy i kilka minut musiała poczekać, by móc wyjechać z parkingu, to był atak lewackiej dziczy. Jak mili panowie naziole skopali i opluli kobiety, to było "wyrazenie niezadowolenia". Albo jak 5 Wszechpolaków skopało jednego KODowca- to było zrozumiałe. Albo jak panowie policjanci grzebali pokojowo demonstrujacym ludziom w pochwach o odbytach - to była „dopuszczona prawem procedura”. Jak pani urzędniczka strzeliła jedną panią w twarz - to „zachowała się jak trzeba”, kubek w kubek jak Inka Siedzikówna (no dobra, to może i jest tak żałosne, że zabawne, ale bicie ludzi przez urzędników to chyba jednak przesada?). Albo jak pan prawicowy dziennikarz rozmawiał z jednym oficerem komunistycznego WSW, który kobiety oceniał wobec jednego prostego kryterium "kto to rucha". No więc jak dla mnie - jest duszno. A tworzenie lobby to prawo obywateli, natomiast nazywanie walki o równe prawa dyktaturą mniejszości jest aberracją. Póki pobicia gejów będą normą. Póki homoseksualne dzieci będa wyrzucane z domów. Póki będzie społeczne poparcie dla mordowania ich sojuszników; opowieści o terrorze psychicznym dominującej większości tak sie mają do prawdy, jak słowa Danuty Siedzikówny do prania obywateli po pyskach... Rzeczy mogą się podobać lub nie - ale jak część obywateli można bić i gwałcić, bo mają nie takie poglądy, to mamy do czynienia z inną zupełnie sytuacją.
zame2019.02.14 21:29
To masz komuchu już - 77 do tyłu.
anonim2019.02.14 21:52
zerknij na swoje minusiki baranie
Maria Błaszczyk2019.02.14 22:46
Eeeee... nie, żeby mi to robiło różnicę, ale moje saldo wygląda cokolwiek lepiej niż Twoje. Jakieś wnioski?
Tomek2019.02.15 10:43
Piękna hipokryzja... Pani Mario nie ma żadnego przyzwolenia na bicie kogokolwiek na ulicy, bo tego zabrania prawo, a wobec prawa wszyscy jesteśmy równi. Więc nie ważne kogo biją na ulicy geja, muzułmanina, czarnego, katolika, to jest karalne. Szkoda że nie krytykuje Pani przyzwolenia na mordowanie nienarodzonych w swoim "dusznym środowisku"
anonim2019.02.14 21:51
zerknij na swoje minusiki baranie
Jan2019.02.15 8:14
Propaganda obrzydlistwa i sodomii. Indoktrynacja młodzieży pod płaszczykiem równości prowadzi do wynaturzeń płciowych. Ale dla kasy niektórzy są gotowi zaprzedać duszę.
Antoni2019.02.15 8:40
Zboki jak reszta. Niedługo na imprezy zapraszać będą dzieci, lub przywozić zwłoki. To również zboczenia seksualne. Do psychiatry wszystkich.
Tomek2019.02.15 11:19
Skoro to jest " jedno z sympatyczniejszych, najbardziej napawających nadzieją na lepszy swiat dla naszych dzieci" to Pani współczuje z całego serca. W Waszym liberalnym środowisku z aborcją dostępną na życzenie to dzieci będą miały bardzo ciężko przyjść na ten "lepszy" świat, który chcecie im zafundować. Chce Pani wiedzieć co napawa optymizmem na lepszy świat? To widok szczęśliwych rodziców z dzieckiem, to widok rodziców z chorym dzieckiem, któremu dano życie, i pomimo chorób postanowili urodzić a nie zabijać bo tak jest łatwiej. To widok wielu rodzin, których dalej łączą silne więzy miłości pomimo zwariowanego i zabieganego świata w którym żyjemy. To widok ludzi którzy przekładają dobre uczynki i relacje rodzinne nad pieniądze, karierę i własne wygody. To napawa optymizmem, a nie widok bananowej młodzieży podążającej za ostatnim krzykiem mody bycia homosiem. Nikt nikomu do łóżek nie zagląda w zaciszu własnego domu niech robią co chcą, ale dajmy się zwariować. Mojej i wielu innych ludzi zgody na promowanie dewiacji w przestrzeni publicznej nie ma i nie będzie.