Kto stoi za Planned Parenthood? Szatan! ZOBACZ KONIECZNIE - zdjęcie
30.08.15, 09:56

Kto stoi za Planned Parenthood? Szatan! ZOBACZ KONIECZNIE

24

Podczas modlitewnego protestu przed of Michigan’s Planned Parenthood obok modlących się chrześcijan pojawili się wyznawcy szatana z Satanic Temple z Detroit, a także wiedźmy z napisem „Wiedźmy wspierają Planned Parenthood”. Sataniści w ramach protestu zaczęli odprawiać swoje rytuały, mocno poniżające kobiety, które rzekomo miały być performancem. Mężczyźni przebrani za księży polewali kobiety mlekiem, co rzekomo miało symbolizować przemoc kleru wobec kobiet.

I  żeby nie było wątpliwości, choć cała ta sytuacja, niewątpliwie stanowiła poniżenie kobiet, to nikt nie protestował. – Ludzie, którzy wciąż mówią o godności kobiet je poniżali – wskazywał  Brad Smith, obrońca życia i dodawał, że o ludziach i ich inicjatywach świadczą ci, którzy je wspierają. – Obrońcy Planned Parenthood oto jest wasze towarzystwo – podkreślił obrońca życia.

Zaangażowanie satanistów w promowanie aborcji nie jest przypadkowe. Dla części z satanistów aborcja jest świętym obrzędem. Jak podkreśla były satanista Zachary King uczestnictwo w aborcjach jest dla satanistów istotne, bowiem traktują ją oni jako dar dla szatana. – W satanizmie zabicie kogoś czy śmierć jest najlepszym sposobem na uzyskanie odpowiednich zaklęć. Najlepszym sposobem na uzyskanie tego, czego chcemy od szatana jest zabicie kogoś. Zabijanie jest najwyższą ofiarą jaką możesz złożyć szatanowi, i jeśli zabijasz osobę nienarodzoną składasz mu właśnie taką ofiarę – podkreśla w wywiadzie dla Lepanto Institute były satanista, który sam uczestniczył w 149 aborcjach, także sprawowanych rytualnie w klinikach Planned Parenthood. Podczas niektórych z nich zamordowane dzieci były później zjadane.

To wyznanie, ale także akcje satanistów nie pozostawiają większych wątpliwości, kto stoi za aborcją. To szatan, z którym trzeba wszelkimi siłami walczyć. Różaniec, post, modlitwa to nasza droga. Bez niej kolejne dzieci będą składane w ofierze szatanowi.

Tomasz P. Terlikowski

Komentarze (24):

anonim2015.08.25 10:04
Skoro zabijanie "jest najwyższą ofiarą jaką możesz złożyć szatanowi", to z całą pewnością złożenie ofiary z własnego życia byłoby w oczach szatana jeszcze bardziej miłe. Zatem do roboty, sataniści!
anonim2015.08.25 10:17
I pewnie satanistow nikt nie przegania spod klinik, tzn "klinik"... tak jak to ma miejsce z chrzescijanami. : (
anonim2015.08.25 10:20
@Fafik Twój komentarz świadczy o braku wiedzy na ten temat, więc nie wypowiadaj się tak autorytatywnie, bo zdradzasz swoją ignorancję. Proponuję poznać temat, a dopiero potem pisać komentarze.
anonim2015.08.25 10:58
@Fafik może ta akcja to trolling ale chyba zapominasz, że dla dzieciaków happening za drzwiami kliniki kończy się realną śmiercią.
anonim2015.08.25 11:39
Trolling, srolling. Fafik i głupia Kryśka, to jest trolling.
anonim2015.08.25 12:04
Nie wiem czy to prowokacja, czy na serio, ale wiem jedno:USA jest pod władzą czarnego antychrysta a UE to jego fałszywy prorok.
anonim2015.08.25 12:05
Kommentarz z Youtube: "Words cannot sufficiently describe just how excited I am for the day of the rope."
anonim2015.08.25 13:22
Oczywiście że on.
anonim2015.08.25 13:28
Kochane dzieci, Ja zapraszam Was do osobistego przeistoczenia. Ten czas należy do Was. Bez Was nie może Bóg swoich planów urzeczywistniać. Kochane dzieci, wy będziecie przez modlitwę codziennie wzrastać i do Boga zbliżać się."- Maryja Kròlowa Pokoju JA DAJĘ WAM TĘ BROŃ PRZECIW GOLIATOWI TO JEST MOICH PIĘĆ KAMIENI 1. Eucharystia 2. Różaniec - modlić się z sercem 3. Biblia 4. Post w środy i piątki - zalecała według możliwości post o chlebie i wodzie 5. Raz w miesiącu spowiadać się
anonim2015.08.25 13:54
 Wtedy rzekł do nich: «Widziałem szatana, spadającego z nieba jak błyskawica. 19 Oto dałem wam władzę stąpania po wężach i skorpionach, i po całej potędze przeciwnika, a nic wam nie zaszkodzi. 20 Jednak nie z tego się cieszcie, że duchy się wam poddają, lecz cieszcie się, że wasze imiona zapisane są w niebie». Jezus Kròl Miłosierdzia.
anonim2015.08.25 14:55
Podczas niektórych z nich zamordowane dzieci były później zjadane. Nie dość że sataniści to jeszcze ludożercy. Powinni ich pozamykać.
anonim2015.08.25 15:16
Sataniści są zapraszani do środka na posiłek z nienarodzonych i jako asysta, ale czemu się dziwić skoro to ich firma "wolność Tomku w sowim domu" - szkoda tych katoliczek które tam chodzą usunąć ciąże ...
anonim2015.08.25 16:51
? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, 10 ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego. "Kor 1,9
anonim2015.08.25 17:13
"Podczas niektórych z nich zamordowane dzieci były później zjadane." - nomnomnomnom:3 - ktoś tu się chyba naczytał i poważnie potraktował dowcipy o martwych płodach z sadistica, szczególnie tych o wyciąganiu ich z miksera natchosami :D
anonim2015.08.25 17:42
Chrzescijanie nie zakłocają "pracy" "klinik" ale staraja sie uratowac zycie dzieci co tam gina...
anonim2015.08.25 19:54
@Krystyna i podobni oponenci. Zabicie jednego dziecka nienarodzonego powoduje że wychodzi z piekła na ziemią jeden z diabłów, który może szkodzić żyjącym w pierwszym rzędzie tym, którzy przyczynili się do zamordowania tegoż dziecka poczętego i nie tylko kara z powodu tych zbrodnie spadnie na całą ludzkość. Czy nie była główną przyczyną napadu na Polskę we wrześniu 1939r. z powodu tej zbrodni Polska spłynęła krwią jak nigdy dotąd. Pomyślcie co będzie teraz gdy ta plaga rozszerzyła swoje macki piekielne. Ile krwi wypłynie z tego powodu - gdyż tylko krew może ją zmyć. Czy nie z powodu przelanej Niewinnej Krwi Baranka Niepokalanego na Golgocie - żydzi zostali wymordowani w Jerozolimie w czasie powstań przeciwko ROMA a miasto i świątynia zamienione w ruinę
anonim2015.08.26 2:51
"...jest najlepszym sposobem na uzyskanie odpowiednich zaklęć...." hellou.....??hokus pokus...?
anonim2015.08.26 14:37
@krystyna 80 + Nie zazdroszczę ci bynajmniej nagłego i strasznego przebudzenia się w piekle. Możesz dziś nie wierzyć, że Szatan nie istnieje i działa w świecie poprzez swoje diabły. Ale one osobiście przyjdą do ciebie w ogniu piekielnym i wydrą ci twoją duszą i wrzucą do ognistego pieca i to nie za długo, bo już wkrótce Bóg zacznie oczyszczanie świata z mętów społecznych /zegar stoi minutę przez 12 i wtedy zacznie bić dzwon horroru i grozy dla bardzo wielu wielkich tego świata/
anonim2015.08.26 19:16
Fafik ; DEWIANCIE-skoro nim jesteś to myślisz ,że i inni też nimi są, błąd-nawróć się o proś Boga o wybaczenie!
anonim2015.08.27 11:26
Oczywiście mord dzieci nienarodzonych jest ofiarą dla szatana.
anonim2015.08.29 20:00
Tomasz P. Terlikowski skąd pan tyle wie o sataniźmie zna nawet nazwiska jakiś tam idiotów i wywiady z nimi ...ba jest pan w stnaie podawać dokłądne cytaty tychże ! (bo ja nie miałem o tym pojęcia) - musi pan mieć zdrowo porypane w głowie... normalnemu człowiekowi nie przyszło by do głowy czytać wywiadów z satanistami... (O ile te nie są ściemnianie bo jak czytam o "zjadaniu rytualnym po aborcji, to nie wiem czy jakiś czubek sobie nie robił żartów z takich oszołomów jak TT)
anonim2015.08.29 20:04
Radzi "Czy nie była główną przyczyną napadu na Polskę we wrześniu 1939r. z powodu tej zbrodni Polska spłynęła krwią jak nigdy dotąd. " NIE NIE BYŁO... Główną przyczyną było parcie Niemiec do wojny i ideologia narodowego socjalizmu która deprecjonowała Polaków i inne narody... ale spoko możesz nie znać historii.. tylko proszę zrób jedną rzecz: idź się połóż człowieku, bo sugerujesz że Polacy są sobie sami winni rozpoczęcia 2 wojny światowej i zbrodni na własnym narodzie... to gorsze niż sugerowanie ze kobieta zgwałcona była winna "bo odkryła łydkę" tacy jak ty powinni być leczeni. Ponieważ odpowiedzialność za zbrodnie przelewają na bogu ducha winą ofiarę.
anonim2015.08.30 21:17
@Krystyna 80 i Szok + Wb waszego ograniczonego umysłu, który poraża indolencją, dl. cyt. 1.09.1939 /Pierwszy Piątek M-ca/ Jezus Chrystus w duszy Rozalii ."...Ludzie Mnie nie zrozumieli, przeto przemawiam do ich twardych serc kulami i bombami, a to dlatego, że ich miłuje...," Czy myślicie wymądrzający się, że Bóg nie kieruje wszystkim - bo gdyby nie Jego Opatrzność wybierając najlepszy moment dla danej osoby na śmierć, to prawie nikt by się nie zbawił. A czy wy się zbawicie mam wielkie wątpliwości? Kary zawsze dosięgają winnych - cz żydzi uniknęli kary z powodu ukrzyżowania Syna Bożego Jezusa Chrystusa ile Bóg czekał - tylko kilkadziesiąt lat i co może Jerozolimę nie dosięgła kara podobna do tej która spadła na Sodomę i Gomorę a co gorsza zamknięci w oblężeniu . sami siebie mordowali Gdyby nasz Naród żył zgodnie z Prawem Bożym i Ewangelią to cieszyłby się Pokojem tzn. toby na nas nie napadli Niemcy i Rosjanie I zastanówcie się czy obecnie nie żyje jeszcze gorzej niż przed II wojną - to wiecie ile Polaków zostanie gdy się spełni tzw czarny scenariusz 20 % - i śmiem twierdzić, że was w tych 20 % ocalonych nie będzie.
anonim2015.08.31 3:58
@Krystyna + W prawdzie uważasz się za wolną od przesądów religijnych osobę - ale tak jest tylko teraz, zobaczysz jak diabły przyjdą po twoją duszą by cię zainkasować w momencie śmierci tzn zabrać do piekła, ponieważ zamiast zdobywać dobra wieczne, wolałaś prowadzić Handel Biznes Interes z Władcą ciemności Junoną - Lucyferem Bankierem i kredytodawcą grzechu. A wtedy będzie za późno na nawrócenie się, bo czas wyborów na ziemi nie powtórzy się więcej i gdy wyrok Boży zapadnie - nie zmienisz go na inny. Bo np kto ma zbrodnię na sumieniu tzn zamordował swoje dzieci nienarodzone w łonie swoim /w przypadku kobiety/ to co będzie miał odwagę stanąć w Prawdzie i błagać je o przebaczenie. Tym bardziej że właśnie te demony w które nie wierzył/a, że są będą ją oskarżać o każdy grzech jaki popełnił/a w życiu żądając potępienia wiecznego. A nie ma lepszych prokuratorów na świecie niż owe diabły których słuchała. Bo zawsze ten który twierdzi że nic go nie wiążę, ani Bóg, Ja Jestem ani jakieś tam duchy czy Prawo KK. i tak jak nie prosił się aby żyć na ziemi tak i sądu Bożego nie uniknie.