Koronawirus: Francja zrezygnuje z większości obostrzeń - zdjęcie
21.01.22, 07:55Fot. via Pixabay

Koronawirus: Francja zrezygnuje z większości obostrzeń

9

Już w lutym Francja zniesie większość obostrzeń, które zostały wprowadzone w związku z rozwojem sytuacji epidemicznej w trakcie piątej fali zakażeń koronawirusem. Jak poinformował premier Jean Castex, nie będzie już obowiązywał limit osób w zamkniętych przestrzeniach, a noszenie maseczek na zewnątrz nie będzie wymagane.

Znoszenie restrykcji na się rozpocząć 2 lutego, kiedy to przestaną obowiązywać limity w obiektach sportowych oraz instytucjach kultury. Nie będzie też obowiązku pracy zdalnej oraz zasłaniania ust i nosa na zewnątrz.

Kolejny etap znoszenia restrykcji zaplanowano na 16 lutego, kiedy to otwarte zostaną dyskoteki. Nie będzie też zakazu konsumowania żywności w środkach transportu, miejscach kultury i sportu. Możliwe będzie organizowanie koncertów publicznością na stojąco.

Francuski premier podkreślił, że powodem takiej decyzji jest wprowadzenie paszportu szczepionkowego, który będzie obowiązywał od 24 stycznia. Dodał, że wymóg okazywania się takim dokumentem przestanie obowiązywać w momencie, gdy poprawi się sytuacja epidemiczna.

dam/IAR,TVP.Info

Komentarze (9):

Skrzypek na dachu2022.01.29 16:17
Vive La France . Bedzie nowa Norymberga dla kowidodziwakow .
Skrzypek na dachu2022.01.29 15:59
Zastrzyk Pfajzera nie jest szczepionka tylko eksperymentalna biotoksyna mRNA retrowirusowa .
matis982022.01.21 8:58
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
Anka2022.01.21 12:33
Człowieku, lecz się i włącz myślenie.
matis982022.01.22 16:22
hahahhaha woncz myślemniem :)))) foliareczko moim myśleniem zarabiam taką kasę miesięcznie jakiej ty w pół roku nie zobaczysz :))) ty lepiej wyoncz myślemniem bo ci nie idzie i ci szpiszki wychodzą :)))
katolik2022.01.21 8:23
paszport ma być batem ale będzie nim dla wyszczepionych TO wyszczepieni zaczną wkrótce masowo umierać !Wyszczepieni już są masowo ,,przeziebieni"
matis982022.01.21 8:54
to "wkrótce" za wuja złamanego nadejść nie chce noooo nieeemoooożliiiiweeee :D:D:D dlatego wy foliarze tacy popie****ni w klepki jesteśta hm??
Zawi2022.01.21 23:33
Ciekawe. Zatem Eurpa, Izrael i USA pójcie do piachy, Polski zostanie "ta lepsza połowa"... ale nie będą samotni, uratują się całe narody takie jak KONGO, CZAD, JEMEN, ETIOPIA, TANZANIA, NIGERIA, KAMERUN... to będzie faktycznie Nowy Świat :) i już wiadać, że ten cały covid, to wypuścili Murzyni ;)
Skrzypek na dachu2022.01.29 16:16
Brawo Ghana . Brawo Uganda . Kazdy juz wie ze zastrzyk Pfajzera to eksperymentalna biotoksyna mRNA , ktora nie chroni przed niczym tylko oslabia zdrowym ludziom odpornosc .