reklama
reklama

Karty tarota już spłonęły! I w piecu jest miejsce wszystkich narzędzi szatana! Zobacz film z Frondowej spalarni Wszelkiego ZŁA

Karty tarota już spłonęły! I w piecu jest miejsce wszystkich narzędzi szatana! Zobacz film z Frondowej spalarni Wszelkiego ZŁA
Tomasz Terlikowski (fronda.pl)
reklama Karty tarota, wraz z książką, które ma pomagać w ich stawieniu, zostały przeze mnie porąbane i spalone w piecu. I nie mam wątpliwości, że taki sam los powinien spotkać wszystkie narzędzia złego ducha.

Karty tarota, tak jak literatura ezoteryczna są śmiertelnie niebezpieczne. To nie jest zabawa, śmieszny eksperyment, ale wejście na ścieżkę spotkania ze złym duchem. I dlatego nie należy ich lekceważyć. I właśnie dlatego zdecydowaliśmy się w portalu (za radą brata Marcina Radomskiego, ale też większości naszych czytelników i pod wpływem lektury egzorcystów) na zniszczenie tarota, który został nam przesłany. A żeby nic z niego nie zostało, najpierw porąbaliśmy je siekierą, a później spaliliśmy. W ogniu jest bowiem miejsce wszystkich tego typu narzędzi. I dlatego apelujemy do naszych czytelników. Jeśli macie gdzieś w domu literaturę ezoteryczną, karty tarota czy inne tego typu „gadżety” spalcie je, a nam prześlijcie dokumentację.

Zobacz Film z Frondowej spalarni Wszelkiego Zła!


Frondowa Spalarnia Wszelkiego ZŁA: Tomasz P. Terlikowski/Tadeusz Grzesik/Sebastian Moryń

Plus ekstra Foty:

To co zostało spalone: zła książka i diabelskie karty Tarota

szatańskie karty

Narzędzia niezbędne do walki z szatanem

Tomasz Terlikowski ćwiczy przed głównym uderzeniem!

Zło płonie!

powrót do piekła!

10.01.2014, 13:51

Komentarze (170):

Witt Sty 10, 2014, 1:56 po południu

Stosy już płoną, tylko ta czarownica jakaś brzydka! Pewnie wersja budżetowa i dlatego na siekierze przyleciała, a nie na miotle ;)

Tomek513 Sty 10, 2014, 1:56 po południu

W Końcu się Pan posłuchał-GRATULACJE

Witt Sty 10, 2014, 1:58 po południu

P.s. Niech się Pan cieszy, że nie dostał Pan pierścienia atlantów, bo stopić byłoby trudniej.

czytelnik_83 Sty 10, 2014, 2 po południu

:) Ciekawy pomysł.

Amish Sty 10, 2014, 2 po południu

A macie świadomość że nic w przyrodzie nie ginie? I że cząsteczki tych kart tarota po spaleniu przedostały się do atmosfery i będą tym złem musieli oddychać teraz ludzie? Skoro zło przypisane jest do konkretnych przedmiotów, wcale nie jest powiedziane, że opuszcza je po zmianie postaci na spopieloną. Teraz tymi okultystycznymi pozostałościami będą wymazane ściany pieca, będziemy po tym chodzić i mieć to w płucach.

pokaż więcej komentarzy

Najnowsze artykuły:

 
 
facebook