Jarosław Wałęsa uczy się od Pawki Morozowa - zdjęcie
03.03.13, 16:17

Jarosław Wałęsa uczy się od Pawki Morozowa

26

- Nie tylko się z tym nie zgadzam, ale uważam wręcz, że to co powiedział mój ojciec, jest z gruntu złe i szkodliwe – oznajmił Jarosław Wałęsa w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej”. A dalej stwierdził, że ojciec jest już stary i dlatego opowiada takie rzeczy. - Ale też jest częścią Polski, częścią starszego pokolenia i, niestety, wygłosił pogląd charakterystyczny dla swojego pokolenia. Proszę sobie wyobrazić, że po tej wypowiedzi dostał mnóstwo gratulacji od znajomych, kolegów, bo na forum publicznym stwierdził dokładnie to, co oni myślą. Takie przekonanie prawdopodobnie dominuje wśród starszych. Ich mentalność nie nadąża za rozwojem naszego społeczeństwa i to jest przerażające – podkreślił.

Jarosław Wałęsa zapewnił także, że będzie przekonywał ojca do zmiany poglądów. - Nie będę czekał do świąt, mam nadzieję, że uda mi się porozmawiać z nim wcześniej niż za miesiąc. Jestem przekonany, że wycofa się z tej wypowiedzi, a przynajmniej na nowo przemyśli tę sprawę i doda na swojej stronie internetowej stosowny komentarz – podkreślił.

A mnie trudno nie zadać pytania dziennikarzom „Gazety Wyborczej”, czy naprawdę nie dostrzegaja oni, że sięgają po metody sowieckie. Domaganie się od syna, żeby odcinał się od ojca jest zwyczajną żenadą, która niszczy jakiekolwiek standardy. I aż zaskakuje, że ludzie, którzy tak troszczą się o dobre samopoczucie homoseksualistów nie są w stanie dostrzec, gdy niszczą życie rodzinne i w imię propagandy domagają się od dziecka oceniania działań ojca...

Tomasz P. Terlikowski

Komentarze (26):

anonim2013.03.3 16:24
Nazwisko Wałęsa im zwiewa, musieli złapać synka by pokazać, że ród budowniczych prylu bis ciągle stoi na straży postempu i cywilizejszyn.
anonim2013.03.3 16:29
O rodzinie mówi się dobrze albo wcale!! Nieładnie kalać własne gniazdo.
anonim2013.03.3 16:46
Hmm czyli według redakcji syn musi mieć zawsze takie same poglądy jak ojciec?? I nawet jak ojciec gada bzdury to ma grzecznie przytakiwać? Nigdzie też nie zauważyłem żeby Jarosław Wałęsa odcinał się od swojego ojca po prostu ma inny pogląd. Czy można mieć inny światopogląd niż swój ojciec i nadal go kochać? Ja tak mam czy to znaczy, że niszczę rodzinę?
anonim2013.03.3 16:48
"Polskie media sięgają do sprawdzonych metod sowieckich" Tak, chociażby grzebiąc ludziom w genealogii, jak robiła to ostatnio Fronda.
anonim2013.03.3 16:52
donpedro79 Jarosław mógł rzeknąć że nie ocenia poglądów ojca.To niszczy rodzinę!!.
anonim2013.03.3 17:10
Widać oficerowie prowadzący uznali, że nie da się odkręcić tego co powiedział mędrzec jewropy i stąd taka akcja z wyrodnym synkiem. Teraz będzie, że ma przestarzałe poglądy... a tu z młodymi trza do przodu iść.
anonim2013.03.3 17:27
Schizofrenia pełną gębą. Kiedy nielubianym dziennikarzom czy pewnemu sędziemu grzebie się w genealogii i rzuca w twarz grzechami rodziców czy nawet dziadków to jest dobrze? Frondo i szerzej katolicka prawico, ogarnijcie się.
anonim2013.03.3 17:30
Wg. mnie bardzo mądry i wyważony tekst pana Jarosława. Co do odcinania się od ojca, to wręcz przeciwnie. Zauważyłem raczej próbę wytłumaczenia go w jakiś sposób z dosyć nierozważnych słów.
anonim2013.03.3 17:45
Wałęsie Lechowi powinno być wstyd, że tak wychował syna...!
anonim2013.03.3 17:47
Jarosław nie wrócił do pełni zdrowia i psychicznego.Zachowuje sie tak jak główny bohater filmu/Foxs aktor Kobiela/"Przekładaniec" w.g.St.Lema/. "Zły to ptak, co własne gniazdo kala"!!!.
anonim2013.03.3 17:48
Pamiętacie ostatnią scene z filmu popiół i diament.Tam jest odpowiednie miejsce dla konfidentów.Wayda stworzył ją specjalnie dla takich jak on i jemu podobnych
anonim2013.03.3 17:59
Pisałem już tu kiedyś o zatracaniu znaczeń używanych słów: "homofaszyzm", "feminazistki", a teraz stwierdzenie, że J. W. to Pawko Morozow posługujący się sowieckimi metodami, bo nie zgodził się z ojcem. Przepraszam, czy teraz Wałęsa senior trafi do gułagu, a mały Jaruś zostanie pogłaskany po głowie przez wujcia Tuskostalina? Błagam Was... Naprawdę, takie postępowanie jest niegodne, szczególnie na portalu promującym patriotyzm. Ja jako Polak czuję się urażony, że słów przywołujących najgorsze wspomnienia używa się na określanie tak błahych sytuacji. Naprawdę, wstyd. Taka krytyka, szanowna redakcjo, nie ma najmniejszego sensu. Bo nawet jeśli w warstwie treści macie rację (choć akurat w tym wypadku to chyba szukanie sensacji na siłę), to forma całkowicie to przekreśla, nawet w oczach przychylnych Waszym poglądom ludzi.
anonim2013.03.3 18:16
Zarówno tutaj, jak i w podanym przeze mnie poniżej tekście, mamy wyraźnie widoczny homo terror. Chyba tylko kwestią czasu jest budowa obozów reedukacyjnych dla osób starszych, których - jak mówi nam młody wałęsa - "mentalność nie nadąża za rozwojem naszego społeczeństwa". Jest doniesienie do prokuratury na Lecha Wałęsę. "Za propagowanie nienawiści" http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13494062,Jest_doniesienie_do_prokuratury_na_Lecha_Walese___Za.html
anonim2013.03.3 18:27
Pani Klaro, a jakieś dowody? Bo od stwierdzenia, że "mentalność nie nadąża za rozwojem społeczeństwa" do obozów lub fizycznej eksterminacji daleka droga. Stwierdzenia typu "tylko kwestią czasu jest..." podane bez żadnego uzasadnienia to niegodny chwyt poniżej pasa. A co do doniesienia do prokuratury - no i co z tego? W Polsce mieszka 38 milionów ludzi, prawo pozwala komukolwiek złożyć doniesienie dotyczące kogokolwiek i czegokolwiek, choćby w najbardziej absurdalnej sprawie. Czego więc ten donos na Wałęsę ma dowodzić?
anonim2013.03.3 18:30
Syn Wałęsy zatracił wrażliwość rozróżnienia dobra i zła. Nowa mentalność demoralizacji i ateizacji zbierają negatywne owoce.
anonim2013.03.3 18:45
Pan jest socjopata,panie Terlikowski. To co Pan napisal jest tak zenujace, ze nawet trudno to skomentowac.
anonim2013.03.3 19:01
@novaja Socjopatyczne to są działania Gazety Wyborczej, mającą na celu wpłynąć na L. Wałęsę by zmienił zdanie i przeprosił. Przez ujawnianie waszych podstępnych działań homo lobbyści tracą moc. A uświadamiają społeczeństwo.
anonim2013.03.3 19:26
Syn nie może mieć swojego zdania? A Pawka Morozow? Przecież komuniści zaczerpnęli ze wspaniałych chrześcijańskich wzorców. O zachęcaniu dzieci do kapowania na rodziców, którzy nie odeszli od religii przodków w czasie szerzenia jedynie słusznej wiary pisał już Johnson w "HISTORII CHRZEŚCIJAŃSTWA". Jesteście tak samo otumanieni jak lemingi Tuska. Zacznijcie czytać coś poza waszymi Magicznymi Księgami i tanią propagandą.
anonim2013.03.3 19:44
Czy to ten pan Jarosław co to na motocyklu "wyrwał" jakieś 200km na h i potem "winien był drugi kierowca"? Jeśli to ten, to są dwie możliwości: albo jeszcze głowa nie wyleczona po wypadku, albo "ktoś z rodziny" musiał powiedzieć coś dokładnie odwrotnego niż "starszy Pan Wałęsa", aby "się zbilansowało". I rodzina nie była "odłączona od kroplówek".
anonim2013.03.3 19:54
Trzeba jasno powiedzieć, że wszelkie nawoływanie do dewiacji seksualnych i ich akceptacja jest głosem diabła, który chce zrobić z ludzi niewolników i dać im piekło tu na ziemi a po śmierci obdarować ich wiecznym potępieniem!
anonim2013.03.3 21:11
Jarek, ja też cię będę namawiał na zmianę poglądów... Przyjedź już z nasmarowanym tyłkiem, bo nie ma o czym gadać, szkoda ze cię tyle lat tak dobrze karmiłem, w głowie masz dalej pusto... i motorem nawet jeździć nie umiesz. TATA - Lech W.
anonim2013.03.3 22:37
@Bruzdny to co jeszcze robisz w tym katolickim piekiełku? wspaniała Europa czeka na takich postępowców jak Ty z otwartymi rękoma;)
anonim2013.03.3 22:44
Głupi gówniarz. Nawet nie wie, nie jest w stanie zdać sobie sprawy, jak mało rozumie, gnojek jeden. Tak nim manipulują.
anonim2013.03.3 23:44
Ale synek się udał ! Dno !
anonim2013.03.4 12:28
Nie jest to ładne z jego (Jarosława) strony. Jeśli już musiał coś beknąć, mógł się ograniczyć do stwierdzenia, że ma inne zdanie w tej materii, a nie wartościować wypowiedź ojca morlanie. Zwłaszcza, że nie wie, co mówi: "z gruntu złe" to może być morderstwo z zimną krwia czy okradanie biednych. "Z gruntu źle" może czynić lub mówić człowiek do "gruntu zły". Fajne ma zdanie na temat własnego ojca. Dlatego twierdzę, że nie wie, co mówi.
anonim2013.03.4 17:41
Gazeta Wyborcza - to ścierwo prasowe, wylęgarnia paskudztwa ideologicznego. Katolicy - nie bierzcie tej brzydoty do ręki. Kto kupuje tego szmatławca popełnia grzech przeciw rozumowi.