Jak PO z obywatelami wojowała - zdjęcie
16.03.16, 11:06

Jak PO z obywatelami wojowała

7

Demokracja według PO: rozpędzanie przemocą demonstracji górników. Prowokatorzy bijący wyselekcjonowanych ludzi na Marszu Niepodległości. Kibice siedzący w areszcie bez wyroku za krytykowanie władzy. Pamiętacie? Pamiętamy!

KODowicze wycierają sobie gęby słowem: „demokracja” i oskarżają PiS o tworzenie zrębów państwa totalitarnego. Tymczasem mogą sobie protestować bezpiecznie i do woli, obrażając nawet bezkarnie konstytucyjne organy państwa. W „demokracji à la PO” byłoby to nie do pomyślenia.

Symbolem myślenia totalitarnego PO, KOD, Nowoczesnej jest uwięzienie gniazdowego kibiców stołecznej Legii – Starucha. Powód domniemany – handel narkotykami. Powód rzeczywisty: stadionowa krytyka rządu w ramach profetycznego hasła: „Donald matole, twój rząd obalą kibole!”.

Staruch spędził bez wyroku w areszcie 8 miesięcy. Niedawno został oczyszczony z zarzutów. Zeznania świadka koronnego okazały się wyssane z palca. Teraz za błędy poprzedniej władzy zapłacą pewnie podatnicy. W podobny sposób został spacyfikowany inny kibic – Maciej Dobrowolski.

Tak rozprawiano się z krytykami. Fałszywe zeznania świadków. Policyjni prowokatorzy na Marszu Niepodległości, przebierający się za narodowców i wszczynający zamieszki, aby skompromitować wszystkich tych, którzy wyznają wartości patriotyczne i zestawienie ich z salonowym marszem organizowanym przez Bronka.

A propos. Nie oszczędzono nawet twórcy strony Antykomor.pl, kolekcjonującej śmieszne wpadki ex-prezydenta. W Internecie obecnie działa wiele oblatujących zwykłym chamstwem i wulgaryzmami stron krytykujących obecną władzę. Czy ktoś jest za to ciągany po sądach?

Gdyby obecny rząd postępował tak jak jego poprzednicy, Kijowski siedziałby w areszcie za alimenty, Zandberg za niszczenie elewacji budynku rządowego projektorem, a uczestnicy marszów KOD za skakanie bez zezwolenia.

A tak realnie: za rządów PiS opozycja ma się jak pączek w maśle.

Tomasz Teluk  

Komentarze (7):

anonim2016.03.16 11:32
Przepraszam bardzo, w jaki sposób można uszkodzić elewację budynku projektorem? Znaczy owszem, można rzucając nim w ścianę, ale mam na myśłi konwencjonalne zastosowanie tego sprzętu.
anonim2016.03.16 11:53
Jak to dobrze ,że są ci debile z udawanej opozycji.Dzięki nim słupek rośnie i zmiany będą kontynuowane.
anonim2016.03.16 11:55
Proszę bardzo. W taki sam sposób, jak krzycząc "rząd obalą kibole", automatycznie można dilować proszek.
anonim2016.03.16 12:21
Antykomor nie został skazany za znieważanie prezydenta (postępowanie umorzono), tylko za jakieś fałszerstwa. Jest w naszym prawie artykuł dotyczący znieważania głowy państwa, moim zdaniem nie powinno go być, ale skoro funkcjonuje, to prokuratura ma obowiązek działać i "ciągać" delikwenta po sądach. W ostatnich tygodniach/miesiącach prokuratura wszczęła postępowanie w sprawie autora filmiku o "pijanym Dudzie" i napisu w szkolnej ubikacji "Andrzej Dupa". Robienie ze Starucha niewinnej ofiary tuskowego reżimu jest o tyle chybione, że niestety na tej zasadzie od lat funkcjonuje system sądowy w naszym kraju. Rekordzista przesiedział bez wyroku ponad 12 lat. Też okazało się, że jest niewinny. Proszę sobie sprawdzić w wiki pod tymczasowe aresztowanie. Nie sądzę, żeby za obecnego rządu miało się to zmienić.
anonim2016.03.16 12:29
Klasyk rzekł: na wskazanego człowieka paragraf znajdę. I był to klasyk ubecki, naśladowany czynnie i przez bezpiekę cywilną i wojskową. Miejmy nadzieję, że MON zbada sprawy wieloletniej inwigilacji żołnierzy zawodowych, zsyłania "pisiorów" do podrzędnych garnizonów, zbierania i wręcz generowania fali pomówień, nękania ich i wywierania nacisków - aż do fali odejść w latach 2009-2010 tysięcy młodych jeszcze ludzi do rezerwy. To mniej znane , ale realne.
anonim2016.03.16 12:31
Dowód na kolonizację gospodarczą Polski: http://www.forum.michalkiewicz.pl/viewtopic.php?f=4&t=27215
anonim2016.03.16 18:30
Z mieszkań PO wyrzuciło , mówi się ,że około 3 milionów ludzi bez przydziału lokali zastępczych, zamordowano 100 osób mających wiedzę o tzw. katastrofie smoleńskiej. Mnie 2 razy ( w październiku 2010 roku oraz w październiku 2012 roku "seryjny samobójca" usiłował zabić za blogerstwo przeciwko PO - napisałem chyba najwięcej politycznych wierszy w internecie a to się mogło Donaldowi Tuskowi nie spodobać.(Poezja polityczna Agamemnon blog) wejście przez google. Zbrodnie w przedszkolach, gdzie kazano czterolatkom się masturbować i przebierać na pederastów w ramach zajęć wychowania seksualnego prowadzonych przez "edukatorów", Zbrodnie kradzieży pieniędzy w postaci "odpraw" i tzw. nagród", wygórowane płace (Grad ponad 100 tys. zł. miesięcznych poborów jako dyrektor nieistniejącej elektrowni). Zbrodnia pułapki zadłużeniowej. To niektóre zbrodnie tussistowskie w Polsce czekające rozliczenia. Bez rozliczenia nie ma państwa prawa.