reklama
reklama

Gugała zawieszony za wywiad z Hofmanem

Gugała zawieszony za wywiad z Hofmanem
A to nam Marcin Wolski "wykrakał". Jarosław Gugała został zawieszony za wywiad z Adamem Hofmanem, rzecznkiem PiS. Gugałę spotkało to samo co niegdyś Piotra Gembarowskiego w TVP za niesławny wywiad z Marianem Krzaklewskim.

Jak dowiedział się portal wPolityce.pl głośna sprawa skandalicznego w formie wywiadu jaki z Adamem Hofmanem, z PiS, przeprowadził w szczycie kampanii wyborczej Jarosław Gugała, ma swój ciąg dalszy. Prezes Polsatu Zygmunt Solorz zawiesił Gugałę w obowiązkach. Prezes uznał, że tak rażącego zaangażowania dziennikarza po stronie Platformy nie chce i nie będzie tolerował. Co innego sympatie, u nas naturalne, a co innego udział w nagonce - powiedziała portalowi wPolityce.pl informator z Polsatu.

 

Decyzja ma skutki natychmiastowe i oznacza, że Gugała już dzisiaj nie poprowadzi żadnej audycji, choć było to w grafiku. Warto jednak podkreślić, że Gugała był nie tylko prowadzącym programy, ale także szefem informacji i  publicystyki w stacji.  

Inna osoba dodaje, że już od kilku miesięcy Gugała nie mógł złapać wspólnego języka z Solorzem.  

 

PSaw/wpolityce.pl

7.10.2011, 19:21 reklama

Komentarze (23):

Hiac Paź 7, 2011, 7:50 po południu

wczoraj w polsacie przez krótki czas  słuchałam rozmowy p. Gugały z kolegą po fachu, w której  nawoływał do obiektywizmu dziennikarzy, a za chwilę zaczął być tubą PO. Tak więc potwierdzam że jest ten pan w jakiejś sprzeczności sam ze sobą.

Artur Lesnodorski Paź 7, 2011, 9 po południu

Mnie się to podoba - bardzo fajny dziennikarski zgon Gugały. I uwierzyć, że zaczynał swoją publiczną działalność interpretacjami piesni Lluisa llacha. Obszczymur i tyle... Nawet dobrze, gdyż Hoffman mógl wyjść poza swą rolę nieco ulizanego asystenta Pana Jaro. I niech tak trzyma.

Plus Paź 7, 2011, 9:21 po południu

To mnie Polsat pozytywnie zaskoczył, wprost przeciwnie do przewidywalnej GW i TVN

Lustrator Paź 7, 2011, 10:38 po południu

Ściema dziś go wywala po wyborach wróci. Zrobił swoją robotę napluł na PiS a potem mu wynagrodza.

kraf101 Paź 8, 2011, 12:09 rano

Czyżby Solorz miał wewnętrzne sondaże i pracował na pozycje w nowym układzie politycznym?

pokaż więcej komentarzy

Najnowsze artykuły:

Apel duchownego: stwórzmy milicję broniącą chrześcijan!

Apel duchownego: stwórzmy milicję broniącą chrześcijan!   Dyrektor „Czynu dla Wschodu” apeluje o utworzenie milicji broniącej chrześcijan. „Nie możemy pozwolić, by pierwszy lepszy mężczyzna z pistoletem maszynowym mógł wszystkich zabić” - uważał ks. Pascal Gollnisch. Ks. Pascal Gollnisch, dyrektor generalny organizacji „Czyn dla Wschodu”, zaapelował na antenie radia Notre-Dame o utworzenie milicji, która broniłaby chrześcijan przed dżihadystami z ISIS. Duchowny wystosował apel po tym, jak ...

Łukasz Warzecha dla Fronda.pl: Sikorski nie nadaje się na marszałka Sejmu, bo jest to osoba zbyt nieprzewidywalna

Łukasz Warzecha dla Fronda.pl: Sikorski nie nadaje się na marszałka Sejmu, bo jest to osoba zbyt nieprzewidywalna „Sikorski nie nadaje się na marszałka Sejmu, bo jest to osoba zbyt nieprzewidywalna. Nie cieszy się on także poparciem w klubie PO ” – mówi dla Fronda.pl Łukasz Warzecha. Wydaje mi się wysoce mało prawdopodobne, aby akurat Radosław Sikorski został marszałkiem Sejmu. Po pierwsze jest to polityczny singiel - on nie ma poparcia ani w klubie, ani wśród polityków ...

reklama

reklama

Najczęściej czytane

reklama

Najczęściej komentowane

reklama

Wybrane artykuły

reklama
facebook