Gender jak ludobójstwo w Kambodży? Ks. Oko: Dziennikarze nic nie pojęli - zdjęcie
13.02.14, 08:40Ks. Dariusz Oko (fot. Fronda/Gliwice)

Gender jak ludobójstwo w Kambodży? Ks. Oko: Dziennikarze nic nie pojęli

13

Podczas środowego wystąpienia w Lublinie ks. Dariusz Oko surowo ocenił pracę dziennikarzy, piszących o gender i powołujących się na jego słowa. Zdaniem kapłana, redaktorzy nic nie pojęli, bo skupiają się jedynie na wątkach o seksie.

Ks. Oko przekonywał ponadto, że gender to ideologia tworzona przez ateistów, a u jej podstaw leży ta sama teoria Jeana-Paula Sartre'a, która doprowadziła do ludobójstwa w Kambodży, gdzie Pol Pot, biorąc ideały od tego francuskiego filozofa, wymordował jedną trzecią swojego narodu.

Zdaniem duchownego, gender to kolejna lewacka utopia, tak jak marksizm, której głównym narzędziem jest seksedukacja. „Chcą ukraść nasze dzieci, by całkiem zmienić świat i dać władzę genderystom. Chcą rozbudzić dzieci seksualne jak najwcześniej i potem dla nich Kościół, rodzice, tradycja będą tylko przeszkodą” - ostrzegał ks. Oko. I przytaczał listy, mówiące o tym, że w Niemczech masturbują się już czteroletnie dzieci.

"Ale to już się zaczyna w Polsce” - zauważył duchowny i podał przykład przedszkola z Gdańska, gdzie dzieciom czytana jest bajka o dwóch ojcach pingwinach i dwójce dzieci.

Beb/Dzennik.pl

Komentarze (13):

anonim2014.02.13 9:46
„Dziennikarze nic nie pojęli, tylko wątki o seksie, więc są maniakami seksualnymi”....mimo całego szacunku wobec ks. Oko....takie uwagi o dziennikarzach są przydatne tylko wtedy kiedy chce się pogrążyć i zaprzepaścić całą pracę propagatorską jaką ten ks. do tej pory robi. A może ks. Oko puszczają nerwy, albo wydaje sie mu że jego słowo ma taką siłę że sam jeden przebije sie przez kordony medialne....wielka to wiara....ale źle ulokowana. Trzeba przekonywać argumentami a nie inwektywami....bo to jest przeciwskuteczne i nie służy Prawdzie
anonim2014.02.13 9:58
Dinozarów nigdy nie było. Swiat ma 12 tys lat. To szatan nam podrzuca te skamieliny, zeby oslabic wiare.
anonim2014.02.13 10:03
Ks. Oko mówi prawdę, dlatego jest z taką wściekłością atakowany przez lewicowe media.
anonim2014.02.13 10:19
Ten facio z Częstochowy i resztę skamielin ma tylko jedno: pluć, obrzucać błotem, zaprzeczać, krzyczeć, i to w imię "miłości????"......Radzę z całego serca włącz ....
anonim2014.02.13 11:03
Widzę, że czytelnicy Gazet Wyborczej zmienili portal na fronda :) ja się cieszę ale dlaczego zaraz wylewają michnikowszczyznę w komentarzach ? Jak czegoś nie rozumiem to najpierw słucham i czytam a na końcu komentuję a tu tego brak ...
anonim2014.02.13 11:47
To ci dopiero nowiny. Wychodzi na to, że w redakcji Frondy to same homosie i miłośnicy dziecięcych wdzięków, bo w kontekście gender tylko o homoseksualizmie i pedofilii piszą. Cytująca Jacka Gmocha - "He he he".
anonim2014.02.13 12:17
No jak dziennikarze nie mogą zrozumieć, to co dopiero te ateistyczne młotki, które tu komentują? Przecież gamonie, które koncentrują całą swoją uwagę na swojej nędznej biologicznej egzystencji, dbają tylko o potrzeby biologiczne. Dlatego zawsze będą bronić wszystkiego, co zapewnia zwierzęcą przyjemność. Jeść, pić, spać, wydalać i kopulować, najlepiej na różne sposoby i w nieograniczonych konfiguracjach. To pomaga zapomnieć, że moment śmierci jest nieuchronny. Proste?
anonim2014.02.13 12:37
Ks Oko jest malo przekonujacy juz chocby z powodu pozajezykowej warstwy swoich wypowiedzi. Jezeli ktos probuje zakrzyczec rozmowce, stale mu przerywa, albo uzywa jezyka "chwytliwego" tylko przez nacechowanie emocjonalne, czyli zawiera malo tresci, ale duzo obrazowych porownan i oszalamiajacych analogii, to niech sie nie dziwi, ze jest malo wiarygodny dla osob, ktore szukaja rzeczowych argumentow. Ten ksiadz chyba nie ma co robic i siedzac w domu wymysla coraz dalej idace zwiazki przyczynowo-skutkowe(gender a ludobojstwo w Kambodzy???!!!) i popada w obsesje, rowniez (a moze glownie) na punkcie seksu. Tak... erotyka wydaje sie byc tym tematem, ktory ksiedza pobudza intelektualnie najbardziej. I kto mu doniosl listownie na niemieckie dzieci? Ach ci Germanie... zarazeni tradem dzenderu postepowcy jedni:)))
anonim2014.02.13 12:41
Ten facet, "wielce oświecony ciemnogrodzie" za przeproszeniem jest wykształcony i ma duże doświadczenie, bo przez wiele lat pracował naukowo w Niemczech między innymi. Żal czytać komentarze "światłych" ludzi z których bije ignorancja i chęć dokopania za wszelką cenę Panu Bogu. Po co plujecie tym swoim jadem? Prof. CżestochowskiPoeta (sugerowałabym zminę na Fan Ku Klux Klan!!!:-) po co okupujesz ten portal? Twoje wypowiedzi są żałosne. Póżno w nich szukać konkretnej wiedzy czy chociażby poczucia humoru. Z doświadczenia wynika, że najbardziej nietolerancyjne są te osoby, które określają siebie mianem "tolerancyjnych".
anonim2014.02.13 13:15
@Smiglidigli Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Lepiej przestań się bawić ptaszkiem i weź się za coś pożytecznego, gamoniu.
anonim2014.02.13 13:26
dziennikarze to z reguły maniacy seksualni
anonim2014.02.13 15:14
@Smiglidigli habukak jak żywy! Twoja dwukrotna samokrytyka została przyjęta. A teraz spróbuj napisać coś mądrego od siebie, tak bez dziecinnego przedrzeźniania, nie jak przedszkolak, ale jak dorosły. Masz jakieś przemyślenia czy tylko drażni cię spostrzegawczość życiowa innych? p.s. Żyje mi się ciężko, ale nie z twojego powodu. Tobie będzie ciężko umierać i też ci współczuję.
anonim2014.02.13 15:29
gender to największa patologia jaką widział świat!!!