Gadowski konkretnie: Proszę odczytywać marsze KOD-u, jako marsze V kolumny, szkodzącej niegdyś Polsce! - zdjęcie
17.03.16, 10:56

Gadowski konkretnie: Proszę odczytywać marsze KOD-u, jako marsze V kolumny, szkodzącej niegdyś Polsce!

5

Witold Gadowski skomentował działalność KOD-owców w kontekście zbliżającego się spotkania NATO w Warszawie. Mówił:

Organizatorzy Komitetu Obrony Demokracji usiłują iść drogą, którą kiedyś szliśmy my – ludzie niezadowoleni z poziomu prawdy i sprawiedliwości w III RP. To my pokazaliśmy, że na ulicy, w trakcie manifestacji pokojowych ale bardzo licznych – może coś się zmienić, że to nie media będą kształtować świadomość Polaków, ale właśnie spotkanie Polaków na ulicy. 

I tak się stało. Potem był wolny internet, wygraliśmy wybory jedne, potem drugie i Polska zaczęła się zmieniać. I ci ludzie – znakomici fachowcy od socjotechniki – zasilani pieniędzmi z zagranicy, przede wszystkim od pana Sorosa i z Niemiec, podjęli akcję wykorzystania naszych metod, aby obalić obecny rząd. 

W krótkim planie, chodzi o to, żeby w Warszawie nie odbył się szczyt NATO. To jest akcja wspólna: rosyjska i niemiecka, wymierzona w organizację szczytu NATO w Warszawie. Już ta akcja została podchwycona przez niemieckie pisma. „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” opublikował duży tekst, mówiący o tym, że w Warszawie nie powinien odbyć się szczyt NATO, bowiem Polska jest krajem w którym nie obowiązują standardy prawne. To jest oczywiście pokrętne i to jest część agresji na Polskę, część przeciwdziałania temu, aby Polska stawała się jednak niepodległym krajem i pokazuje, że Niemcy już uznały Polskę za strefę swoich wpływów i takie kondominium – jak kiedyś nazywał to Jarosław Kaczyński. 

Proszę odczytywać marsze KOD-u, jako marsze V kolumny, szkodzącej niegdyś Polsce”

mko

Komentarze (5):

anonim2016.03.17 11:55
Ale jaja. Proreżimowe filmy są prezentowane na Przeglądzie Filmów Niepoprawnych Politycznie. Za chwilę dowiemy się że nikt ich nie chce oglądać bo opozycja przeszkadza. Tak samo to że coraz mniej Polaków włącza TVPIS to też wina opozycji.
anonim2016.03.17 14:48
Nareszcie ktoś się zorientował z czym mamy do czynienia. W ślad za tym powinny natychmiast pójść odpowiednie działania organów państwa.
anonim2016.03.17 14:56
A czym się różnią od marszów moherowych?
anonim2016.03.17 17:10
+
anonim2016.03.19 9:23
Pan Witold Gadowski wydaje się być oderwany od rzeczywistości.