reklama
reklama

Putin chce wysłać na Krym wojsko!

Putin chce wysłać na Krym wojsko!
Władimir Putin, fot. Wikipedia
Władimir Putin chce wysłać na Krym wojsko. Przedstawił tę propozycję Dumie Państwowej i poprosił Radę Federacji o zgodę na interwencję. Wcześniej prosiły go o to parlamenty Rosji i Krymu.

Władimir Putin planuje interwencję militarną na Ukrainie. Poprosił Radę Federacji o zgodę na wysłanie wojska na Krym. Interwencję zaproponował także w Dumie Państwowej.

Wcześniej Duma Państwowa wezwała Władimira Putina do pomocy wiernemu Moskwie rządowi na Krymie. Chodzi tu o wsparcie militarne, które miałoby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom półwyspu. Według Dumy Państwowej byłby to krok do uzyskania stabilnej sytuacji, co jest obecnie priorytetową sprawą.

Słowa te miały paść podczas przemówienia przewodniczącego rosyjskiego parlamentu Siergieja Naryszkina, jak podaje Die Welt, powołując się na informację agencji Interfax.

Przypomnijmy, że już wcześniej w sobotę krymski parlament domagał się od Rosji pomocy militarnej. Przesunięto także termin referendum ws. autonomii Krymu na 30. marca.

Pac/die welt/ die zeit

1.03.2014, 15:07 reklama

Komentarze (13):

OZ Mar 1, 2014, 3:43 po południu

Putinie, a może po prostu POKOCHAJ NARÓD ROSYJSKI, A ON ODPŁACI TOBIE DOBREM.

cox Mar 1, 2014, 4:15 po południu

A więc pomału zbliżamy się do wojny.

Corve Mar 1, 2014, 5:35 po południu

Sława Putinu, smert w Ukrainu!
Najlepsze lata dla Ukraińców były pod polskim panowaniem, teraz czas to zrozumieć i być Polsce wdzięcznym, a nie wybierać sobie władze z neobanderowców.

Zerro Mar 1, 2014, 6:54 po południu

Brawo. Niech rozjedzie tych najemników za zagraniczne pinundze czołgami... (jakby kto nie kumał, to majdan w pewnej mierze sfinansował szmalc z tzw AmberGould)

Tom_P88 Mar 1, 2014, 6:58 po południu

Sława Ukrainu, smert Corve'om i rusofilom :).

pokaż więcej komentarzy

Najnowsze artykuły:

Irlandia Północna: "Wracaj do Polski!" "Jesteś bękartem, gnojkiem". Został pobity, bo jest Polakiem

Irlandia Północna: W północnoirlandzkim Warrenpoint grupa chłopców zaatakowała nastolatka z Polski. „Mój biedny chłopiec został pobity, bo jest Polakiem” – pisała matka na portalu społecznościowym. Sprawa pobicia 11 – letniego Igora Tredowicza, który pochodzi z Polski, odbiła się głośnym echem w lokalnej prasie. Igor wraz z kolegą podczas spaceru po parku w Warrenpoint został zaczepiony ...

Annie żyła tylko 15 godzin. Przed śmiercią zrobiła coś niezwykłego

Annie żyła tylko 15 godzin. Przed śmiercią zrobiła coś niezwykłego Choć ich córka nie miała szans, rodzice wspominają ten dzień jako najpiękniejszy w swoim życiu. Annie Ahern żyła tylko 14 godzin i 58 minut. Przed śmiercią zdążyła uczynić coś niezwykłego. W 19 tygodniu ciąży rodzice dziewczynki usłyszeli straszną diagnozę. Ich dziecko jest bezmózgowcem. Dzieci z taką wadą rzadko kiedy żyją dłużej niż kilka godzin. Rodzice postanowili dać szansę swojej córce. ...

Tęczowi celebryci w końcu się ujawnili

Tęczowi celebryci w końcu się ujawnili Wśród 26 milionów użytkowników Facebooka, którzy na swoje zdjęcie profilowe nałożyli tęczowy filtr, nie zabrakło celebrytów. Swoje uznanie dla decyzji Obamy wyrazili m.in. Hanna Lis czy Wojciech Mann. Na Facebooku ruszyła akcja popierająca decyzję amerykańskiego Sądu Najwyższego o legalizacji homomałżeństw w całych Stanach Zjednoczonych. Zdjęcia profilowe użytkowników mogą zostać pokryte tęczowym filtrem. Przez trzy dni przyłączyło się do ...

reklama

reklama

Najczęściej czytane

reklama

Najczęściej komentowane

reklama
reklama
facebook