Czy „Pruszków” przeniesie się do Wielunia? Najman nadal kusi kasą swoich sponsorów? - zdjęcie
21.01.22, 16:39fot. yt/silesion pl/kanał sportowy

Czy „Pruszków” przeniesie się do Wielunia? Najman nadal kusi kasą swoich sponsorów?

4

Po skandalicznym zaprezentowaniu nowego bossa gali KSW w Kielcach miasto to wycofało się z udostępnienia obiektów do organizacji tego wydarzenia po tym, jak Marcin Najman zaprezentował nowego bossa gali. Okazał się nim być były gangster mafii pruszkowskiej Andrzej Zieliński ps. Słowik, który miesiąc wcześniej opuścił zakład karny.

Teraz pojawiają się doniesienia, jakoby gala KSW prowadziła rozmowy z włodarzami Wielunia.

"Dzień dobry @wielunpl, @kochamwielun - czy to prawda, że wasze miasto zhańbi się organizacją gali, której twarzą jest były szef mafii pruszkowskiej, Andrzej Z. "Słowik"? Byłbym wdzięczny za odpowiedź. Mieszkańcy też mogliby dać znać, co się o tym mówi. Są jacyś radni na TT?" - napisał na Twitterze Krzysztof Stanowski prowadzący na YouTubie program „Kanał Sportowy”.

Informacja ta wywołała falę komentarzy w internecie.

Jestem posłem z okręgu sieradzkiego, obejmującego także Wieluń. Apeluję do burmistrza Wielunia Pawła Okrasy o podjęcie działań uniemożliwiających organizację tego kompromitującego miasto wydarzenia. Niech dawny "Pruszków" trzyma się od Wielunia z daleka” – zaapelowała do włodarza miasta posłanka Joanna Lichocka.

mp/twitter

Komentarze (4):

Polak2022.01.22 10:38
Czyli poszli w przekaz "KSW - witamy pajaców i przygłupów". Nie ma większych przegranych w IIIRP niż biedni chłopcy z prowincji, którzy dali się użyć przez cwaniaków. Ten cały Wróbel, czy inny Słowik po tych 15 latach polskiego pierdla wypada gorzej niż weterani żydowskiego getta. Co on tam musiał znosić?
Anonim2022.01.21 20:08
Niech pukają do Wołomina, może w końcu go podbiją.
Anonim2022.01.21 17:29
Sprawa jest prosta. Niech uderzy do Don Tadeo ojca chrzestnego rodziny mafijnej z Torunia. Na pewno dopną biznes!
matis892022.01.21 16:57
Lichocka to ta co pokazuje ja sobie robi dobrze palcem?