reklama
reklama

Cohn-Bendit – kolejne fakty nt. działalności pedofilskiej

Cohn-Bendit – kolejne fakty nt. działalności pedofilskiej
Fot. Wikimedia Commons
Pisaliśmy już dziś o działalności Cohn-Bendit, niemieckiego aktywisty pokolenia 68, który zasłynął opisem seksualnych zbliżeń do małych dzieci, w książce, mającej udokumentować eksperyment socjologiczny „nowoczesnej” „antyautorytarnej” edukacji, który odbywa właśnie swoiste tournee po Polsce. Dziś gościł w siedzibie „GW”, a jutro ma pojawić się we Wrocławiu. Okazuje się, że odnośnie wspomnianego bulwersującego opisu, sprawa miała swój zaskakujący ciąg dalszy.

Cohn-Bendit, uznany przez władze Francji w latach siedemdziesiątych za persona non grata, po wielu latach niezmąconej ciszy i zapomnienia, w ostatniej dekadzie został zaatakowany za swoją pedofilską działalność. Polityk odpierał oskarżenia, posługując się listem poparcia napisanym przez niektóre osoby, których dzieci miały uczęszczać do eksperymentalnego przedszkola, w którym prowadził swoją perwersyjną działalność.

Okazuje się jednak, że ta linia obrony nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością. Kilka dni temu niemieckim mediom wypowiedzi udzieliła pani Thea Vogel, która przyznała, że pod listem podpisała się wyłącznie z przyczyn politycznych – by bronić Cohn-Bendita przed oskarżeniami „które odnosiły się do faktów mających mieć miejsce 26 lat temu”. Jednocześnie podkreśliła, że nie zapoznała się z treścią zamieszczonych w książce sugerujących przestępstwo fragmentów. Co więcej powiedziała, że jej syn nigdy nie był w przedszkolu, w którym Cohn-Bendit przeprowadzał swoje erotyczne eksperymenty. Cały list okazał się być przekrętem.

Obecnie nie ma więc żadnych świadków, którzy gotowi byliby zeznać, że Cohn-Bendit nie molestował dzieci.

Drugą, a być może nadrzedną kwestią, są postulaty środowiska, w jakim działa polityk, a które w przeszłości były jawnie pro pedofilskie. Dyskutowany tu opis nie jest niczym innym jak ordynarną promocją pedofilii. Nie chodzi bowiem o prywatne wspomnienia, ale o opis i realizację postulatu politycznego, którym miałaby być tzw. „antyautorytarna edukacja”. Rewolucjonistyczne środowisko wycofało się z tej formy realizacji swych pomysłów, dopiero, gdy zorientowało się, że nie ma społecznego przyzwolenia dla pedofili. Co nie oznacza, że w sprzyjających warunkach, nie zechcą do niego powrócić.

Czyż nie jest małym krokiem, w kierunku realizacji tego postulatu, konferencja z udziałem MEN, opisywana w dzisiejszej „Rzeczpospolitej”, otwarcie mówiąca o budowaniu świadomości seksualnej nieletnich?

MCC/C-FAM

23.04.2013, 17:39 reklama

Komentarze (17):

Smerf Kwi 23, 2013, 9:14 po południu

Za chwilę psychologia stwierdzi że to całkiem normalne, i znowu będzie dzień i noc będziecie słuchali, że nauka już się na ten temat wypowiedziała:)

HAL9000 Kwi 23, 2013, 9:26 po południu

A jeśli zgwałci w czasie tournee kilkoro polskich dzieci,to nic mu nie zrobią, bo ma immunitet biurokraty europejskiego,dzięki czemu nie moze być aresztowany nawet za najcięższe zbrodnie. Fajnie,co?

RoUEN Kwi 23, 2013, 9:28 po południu

To występuje wśród zwierząt!!!!!11111111one

http://www.nambla.org/dolphins.html

Nabi Kwi 23, 2013, 9:43 po południu

Ot i cała hipokryzja lewactwa - wystawianie i hołubienie prawdziwego pedofila - to w porządku, ale niechby nosił sutannę i koloratkę, to wcale nie musiałby być pedofilem, żeby mu stos lub szafot szykowano wśród lewackiego jazgotu.
A przypomnijmy, że 40% - czyli 400 (słownie czterystu) na 1000 (tysiąc) pedofilów to homoseksualiści, a jeden promil - czyli jeden na tysiąc to ksiądz.
I po księżach się jeździ z jazgotem, a tu jak widać prawdziwego pedofilia zamiast aresztować, osadzić i ukarać - przyjmuje z pompą i frtuje - no brawo towarzysze lewaccy, brawo...

2013 Zuzelski Kwi 23, 2013, 10:03 po południu

Wy tu gadu gadu a Bayern robi z Barcy befszytk

pokaż więcej komentarzy

Najnowsze artykuły:

Ks. prof. Bortkiewicz: Prezydent zaprzecza nauce Kościoła

Ks. prof. Bortkiewicz: Prezydent zaprzecza nauce Kościoła Ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr w bardzo wyraźnych, ostrych słowach obnażył fałsz i hipokryzję obecnej polskiej władzy, która, deklarując katolicyzm, nie działa w interesie naszej Tradycji. "Znaczna część polityków nominalnie deklaruje swó̉j katolicyzm. Jawią się nam ci ludzie jako konsumenci świętych obrzędów, przystępując publicznie do Komunii Świętej. Jednocześnie ewidentnie zrywają więź z Chrystusem, przez urąganie jego ...

Półtawska apeluje do Polaków: "Proszę, walczcie o Polskę, ona umiera!"

Półtawska apeluje do Polaków: In vitro, aborcja, pigułka dzień po - to jest nowa obozowa zagłada. Co się dzieje z Polską? Proszę, wybierzcie mądrze! - apeluje wybitny polski autorytet moralny prof. Wanda Półtawska. Posłuchaj! Wanda Półtawska uczestniczyła w poniedziałek w koncercie Pamięci Ofiar Obozu w Ravensbrück „Siła Miłości”. Podczas krótkiego wystąpienia, przyjaciółka świętego Jana Pawła II zaapelowała do Polaków o mądry wybór prezydenta Polski. ...

Mateusz Dzieduszycki dla Fronda.pl o tym, dlaczego ks. Lemański nie powinien odprawiać Mszy Świętej

Mateusz Dzieduszycki dla Fronda.pl o tym, dlaczego ks. Lemański nie powinien odprawiać Mszy Świętej O komentarz w sprawie dwóch komunikatów, odnoszących się do sprawy ks. Wojciecha Lemańskiego, poprosiliśmy Mateusza Dzieduszyckiego, Rzecznika Prasowego Diecezji Warszawsko-Praskiej. O komentarz w sprawie dwóch komunikatów Kurii Biskupiej Warszawsko - Praskiej, odnoszących się do sprawy udziału księdza Wojciecha Lemańskiego w uroczystościach pogrzebowych Władysława Bartoszewskiego, poprosiliśmy Mateusza Dzieduszyckiego, Rzecznika Prasowego Diecezji ...

Katolicy, żydzi, muzułmanie pomodlą się razem o pokój

Katolicy, żydzi, muzułmanie pomodlą się razem o pokój Wiedeńscy augustianie z okazji rocznicy zakończenia II wojny światowej przedsięwzięli dojść niecodzienną inicjatywę. Do swojego kościoła zaprosili wyznawców różnych religii, by wspólnie modlić się o pokój. Wiedeńscy augustianie z okazji 70. rocznicy zakończenia II wojny światowej przedsięwzięli dojść niecodzienną inicjatywę. Do swojego kościoła w austriackiej stolicy zaprosili wyznawców różnych religii, by wspólnie modlić się o pokój. ...

Ruszy proces Kiszczaka. Wreszcie sprawiedliwość?

Ruszy proces Kiszczaka. Wreszcie sprawiedliwość? Warszawski sąd apelacyjny zadecydował, że ruszy proces Kiszczaka. Odrzucił zażalenie obrony komunistycznego dyktatora na wcześniejszą decyzję sądu - Kiszczak pod pewnymi warunkami mógł odpowiadać przed sądem. W warszawskim sądzie apelacyjnym w kwietniu odbyło się posiedzenie, które dotyczyło sprawy Czesława Kiszczaka. Ze względu na wrażliwe dane dotyczące stanu zdrowia komunistycznego generała, sąd obradował za zamkniętymi drzwiami. Sędzia ...

reklama

reklama

Najczęściej czytane

reklama

Najczęściej komentowane

reklama
reklama
facebook