reklama
reklama

Co za KOMEDIA! Europejski Demokrata Protasiewicz przyszedł do programu... z Tuskiem w klapie!

Co za KOMEDIA! Europejski Demokrata Protasiewicz przyszedł do programu... z Tuskiem w klapie!
źr. zdj. Youtube/Janusz Jaskółka
reklama

Jacek Protasiewicz, współzałożyciel Europejskich Demokratów był jednym z gości programu "Tak jest" w TVN24. Z poslanką Joanną Scheuring-Wielgus z Nowoczesnej dyskutował o sprawie Donalda Tuska.

Szef Rady Europejskiej ma przyjechać jutro do Polski i stawić się na przesłuchanie w prokuraturze. Przesłuchanie w sprawie obrazującej stan Polski w czasie rządów Platformy Obywatelskiej.

Co przykuło uwagę widzów? Klapa marynarki polityka. Jedni noszą w tym miejscu wizerunek Matki Boskiej, inni flagę Polski, jeszcze inni śmieszny kotylion. Jacek Protasiewicz przyszedł do studia TVN24 z wizerunkiem Donalda Tuska na tle flagi Unii Europejskiej.

Politycy Platformy Obywatelskiej zapowiadają na jutro powitanie szefa Rady Europejskiej na Dworcu Centralnym w Warszawie, aby wyrazić poparcie dla Donalda Tuska. Zachęcała do tego również część celebrytów. W happeningu mają wziąć udział również działacze KOD. Samo to wydarzenie jest groteskowe, a przebić je pod tym względem może tylko noszenie wizerunku polityka w klapie marynarki... Ciekawe, czy podczas powitania Donalda Tuska będą rozdawane również koszulki i breloczki z jego wizerunkiem...

yenn/Fronda.pl

18.04.2017, 18:40

Najnowsze artykuły:

 
 
facebook