Aktywistka homoseksualna: "Naszym celem zniszczenie instytucji małżeństwa" - zdjęcie
08.05.13, 20:59Fot. MorgueFile

Aktywistka homoseksualna: "Naszym celem zniszczenie instytucji małżeństwa"

21

Coraz to nowe sygnały potwierdzają najgorzsze koszmary obrońców rodziny. Środowisko aktywistów LGBT odsłania kolejny rąbek swojego misternego planu. W przeciągu miesiąca zanotowaliśmy wypowiedź aktywisty gejowskiego, Borisa Dietricha, który otwartym tekstem opisał kłamliwą strategię działań politycznych środowiska, któremu przewodzi i cel kolejny: małżeństwa grupowe, ostatnio dowiedzieliśmy, że w Nowej Zelandii powstała grupa, która na rzecz legalizacji tego dziwnego tworu ma działać, a teraz jesteśmy świadkami wypowiedzi rosyjskiej homoaktywistki.

Pani Masha Gessen, podczas dyskusji w Sydney mówi: „Nie chodzi o prawo homoseksualistów do zawarcia małżeństwa, ale o to, że instytucja małżeństwa powinna przestać istnieć. Walka o małżeństwa dla homoseksualistów zazwyczaj wiąże się z ukrywaniem tego, co mamy zamiar zrobić z małżeństwa, kiedy ten cel osiągniemy. Mówienie, że instytucja małżeństwa wówczas nie ulegnie zmianie, jest kłamstwem.”

Sama przyznaje, że mieszka w specyficznej konfiguracji rodzinnej, "w której trójka dzieci, ma pięć dorosłych osób w roli rodziców" i nie wydaje się jej by pojęcie instytucji małżeństwa, mogło sprostać wyzwaniu właściwego umiejscowienia tej sytuacji w systemie prawnym.

Nowy "wspaniały" świat rodzi się na naszych oczach.

Maciej Chamier Cieminski/gosc.pl

Komentarze (21):

anonim2013.05.8 21:19
Nóż w kieszeni się otwiera:/
anonim2013.05.8 21:55
Niczego nie ujawniła. Toż to jest oczywiste dla każdego myślącego człowieka. Masoni, homoseksualiści, lewacy i inna swołocz chcą zniszczyć chrześcijaństwo i wszystko co z niego wyrasta a więc i tradycyjną, zgodną z naturą ludzką, rodzinę. Żadna tajemnica.
anonim2013.05.8 22:22
Przyjdz Panie Jezu!
anonim2013.05.8 22:22
HOMOLOBBY- zwane tez Swietym Oficjum Wenisa i Paginy, jest to skrajnie ideologiczna organizacja terrorystyczna o podlozu fanatyczno-religijnym zrzeszajaca wielu czlonkow na calym swiecie. Celem tego ugrupowania jest dominacja swiatowa i GLOBALNE OCIPIENIE, czyli w imie Po(d)stepu Wolnosci i Rownosci promowanie postaw skrajnie aspolecznych i dewiacyjnych. W Polsce osobami mocno zwiazanymi z Homolobby sa: Teczowa Tola vel Krzysztof Grodzka, Gruby Rysiek, Wesoly Robcio oraz Pajac Palikmiot -za PWN. Kalisz 2010 HOMOLOB- jest to wyznawca religii gejowsko-lesbijskiej tzw. Homolobby, opartej na dogmacie nieomylnosci i boskim pochodzeniu homoseksualizmu. Wyznawcy tej ideologii, nie majacej uzasadnienia w badaniach naukowych, szerza mowe nienawisci wobec innowiercow, zmuszajac przemoca fizyczna i psychiczna do ochrony swoich czlonkow. Ze wzgledu na silnie ideologiczny charakter tej religji, zostala ona wpisana na liste "Najwiekszych zagrozen dla ludzkosci" - za Wikipedia.pl HOMOLOBIA- jest to smiertelna choroba zakazna wywolana szczepem bakterii zwana "paleczka Bierdonia". ( homopatticus bierdonis). Ta weneryczna choroba ma dwa etapy. Stadium pierwsze cechuje silny odor z jamy ustnej, swedzenie okolicy odbytu oraz nie trzymanie kalu. W drugiej fazie choroby nastepuje powolne obumieranie mozgu co moze prowadzic do smierci nosiciela. Homolobia czesto wystepuje u wyznawcow Homolobby. Choroba ta nie leczona moze przejsc w stan bezobjawowego, silnie toksycznego transseksualizmu a w skrajnych przypadkach wywolywac genderyzm. -za Wielka Encyklopedia Medyczna. 2013
anonim2013.05.8 22:30
Jeśli każdy będzie odpowiednio dbał o swoje własne małżeństwo, to nie będzie ono niczym zagrożone. Moje ma się bardzo dobrze od 8 lat i nie czujemy się w żaden sposób zagrożeni gejowskimi ani lesbijskimi małżenstwami. Prawnie usankcjonowana instytucja małżeństwa też nie jest mi potrzebna aby mój związek trwał i miał się dobrze. To są rzeczy które leżą w gestii samych zainteresowanych i regulacje prawne są obok a nie ponad. Przed wojną do pewnego czasu były tylko śluby kościelne i księża grzmieli z ambony że wprowadzenie małżeństw cywilnych zniszczy małżeństwo. Jak widzimy nic się takiego nie stało.
anonim2013.05.9 0:04
nu ale tajemnicy nie zdradziła. Każdy to widzi.
anonim2013.05.9 0:06
@adomas Rzeczywiście, małżeństwa mają się świetnie. Kwitną płodną miłością. Zaś dzietność na poziomie 1,3, czy rozpad połowy zawieranych małżeństw to propaganda strachliwych konserwantów.
anonim2013.05.9 0:16
Dzietność jest prywatną sprawą ludzi i nie można jej odgórnie zadekretować. Pogódź się z tym. Tylko ustrój totalitarny może narzucać przymusowo dzietność ludziom.
anonim2013.05.9 0:19
@adomas Czy ja coś takiego sugerowałem? Może lepiej przyznałbyś mi rację, że małżeństwo jako instytucja (wbrew temu co pisałeś wcześniej) jest w złej kondycji.
anonim2013.05.9 0:25
Instytucja mnie nie interesuje, wystarczy, że każdy będzie dbał o własne małżeństwo. To nie instytucje tworzą rzeczywistość tylko ludzie. Przez wiele lat państwo polskie nie istniało ale polskość i Polacy istnieli. Tak samo jest z małżeństwem. Instytucja może nie istnieć ale małżeństwa przetrwają.
anonim2013.05.9 0:48
@KEFAS1277: Nie "Przyjdz Panie Jezu!" tylko tresuj psy. Bog pomaga tym co sami sobie chca pomoc.
anonim2013.05.9 1:20
@adomas Widzę że nie tylko instytucja cię nie interesuje, ale również dyskusja. Skutecznie wskazałem, że małżeństwa cywilne niszczą tę instytucję. Teraz krótkie pytanko z filozofii. Do jakiej kategorii pojęć należy małżeństwo?
anonim2013.05.9 6:29
adomas44. To powiedz skoroś taki mądry, to po co nam państwo?
anonim2013.05.9 7:27
Mając doświadczenia z genderowcami przyjdzie czas, że to dziadostwo rozwalimy. I wasze pretensje na tolerancję nie będą już brane pod uwagę. Jesteście A-społeczni i zagrożeniem dla rodzin i dzieci.
anonim2013.05.9 9:42
Jak powiedział klasyk - przeliczmy głosy! Jesteście za, czy przeciw małżeństwom homoseksualnym? Głosowanie na http://votepush.com/p/0zzyVWL7C--0
anonim2013.05.9 11:25
Po co tworzyć coś z czego i tak nikt nie będzie korzystał. Konserwatyści mają małżeństwa - świeckie i religijne. "Postępowcy" mają za to "wolne związki"/"wolną miłość". I jest Ordnung! Poza tym homoseksualiści i tak niechętnie z tego korzystają http://www.pch24.pl/pederasci-nie-sa-zainteresowani-homo-malzenstwami,2635,i.html . Przecież „postępowcy nie biorą opcji małżeństwa (nawet świeckiego) bo to „średniowiecze”, „zaścianek”, nikomu nie potrzebny „papierek” itd. No chyba, że „postępowcy” cofają się (w rozwoju) – wtedy zrozumiem. Homoseksualiści powinni wziąć przykład z prezydenta Hollande - żyć w konkubinacie. Przecież od pół wieku na Zachodzie lewactwo wmawia, że małżeństwo to przeżytek, ciemnogród, zacofanie itd. Przez tyle lat lewactwo wieszało psy na instytucji małżeństwa. Teraz nagle zachciało się im małżeństwa? Himalaje hipokryzji!!!
anonim2013.05.9 11:36
Jak dlugo homisie bedą nam mówic co jest w ich mniemaniu poprawne ?? Dosc juz tej idiokracji!!!!
anonim2013.05.9 11:54
Proponuję tej pani głosić takie opinie w kraju swoich przodków. Zobaczymy jaka będzie reakcja
anonim2013.05.9 14:42
Prawacka prowokacja.
anonim2013.05.10 9:14
Przecież to wiadomo od dawna. Dlaczego lewactwo nienawidzące małżeństwa porównujące go do prostytucji nagle walczy o małżeństwa dla homosi?
anonim2013.05.10 10:22
Inaczej-ja bym zniósł małżeństwa cywilne i małżeństwo w prawie państwowym,ale zostawiłbym małżeństwa jako instytucje propagowane przez kościoły,tzn.całkowita prywatyzacja i dla państwa nie ma małżeństw,a co zrobią sobie ludzie prywatnie to będzie.Żadnego wspólnego rozliczania itp bzdur.Chcesz ślubu-idź do swojego kościoła lub właściwej dla twoich poglądów gminy wyznaniowej,nie chcesz-nie zawieraj,ot i wszystko.To jak ludzie pojmują swoje związki nie jest sprawą państwa.