Aktywista gejowski demaskuje lobby! Następne będą małżeństwa grupowe! - zdjęcie
14.03.13, 07:21Fot. Wikimedia Commons

Aktywista gejowski demaskuje lobby! Następne będą małżeństwa grupowe!

47

W wywiadzie internetowym z „Yagg”, homoseksualnym magazynem internetowym, Dittrich, dawny parlamentarzysta holenderski i aktywista gejowski pracujący dla Human Rights Watch, odnosi się do pieczołowicie przygotowywanego planu, mającego za cel ustanowienie legalnych związków cywilnych, które w konsekwencji prowadziły do redefinicji małżeństwa.

Powiedział, że redefinicja małżeństwa wiedzie do dyskusji nt. zalegalizowania małżeństw grupowych, trojga i więcej osób. - Ale to początek czegoś zupełnie nowego –dodaje. Przewiduje, że uczynienie następnego kroku zajmie wiele lat.

Dittrich przyznaje, że wiele czasu zajęło przepchnięcie opinii o „równości małżeństwa” przez proces polityczny. Zanim on i inni homoseksualni aktywiści rozpoczęli działania w Holandii „nigdzie na świecie nie istniała równość małżeństw”. Dyskusja została rozpoczęta w roku 1994, ale potrzeba było kolejnych „siedmiu lat debaty”, by móc zaprezentować ustawę.

Wskazuje, że przeciwnicy zmian w Holandii przywoływali te same argumenty i zarzuty, które przywoływane były we Francji, która stoi obecnie w obliczu podobnej zmiany.

W krajach, w których taki pomysł się narodził, większość ustawodawców optujących za „małżeństwem gejowskim” rozpoczęło proces od obietnicy, że związki partnerskie są krokiem ostatecznym. W Zjednoczonym Królestwie, kiedy homoseksualiści wotowali za związkami cywilnymi, społeczeństwo było przekonane, że kategoria partnerstwa cywilnego była stworzona tylko dla potrzeb zapewnienia wspólnego opodatkowania i praw dziedziczenia dla osób żyjących w związkach tej samej płci.

Ten sposób argumentacji był szeroko akceptowany nawet przez religijnych przywódców, którzy zaprzeczali, niemal tak żywiołowo jak lobbyści, że istnieje jakiekolwiek zagrożenie zniesienia definicji małżeństwa. Brytyjscy parlamentarzyści wspierający plan nalegali by związki cywilne były zwieńczeniem procesu, a małżeństwo pozostało nienaruszone.

Tymczasem Dittrich mówi magazynowi, że wprowadzenie związków cywilnych było zawsze pierwszym krokiem większego planu. Kiedy stał się parlamentarzystą, natychmiastowo rozpoczął debatę nt. małżeństw gejowskich, ale szybko zdał sobie sprawę, że opinia publiczna nie była gotowa ich zaakceptować. Trzeba było obrać wolniejszą drogę.

- Myśleliśmy, że psychologicznie lepszym będzie wprowadzenie zarejestrowanego partnerstwa  – mówi. Kiedy w 1998 osiągnięto ten pułap, „ludzie przyzwyczaili się do pomysłu dwóch mężczyzn lub dwu kobiet udających się do urzędu cywilnego, aby ich związek był rozpoznawalny w świetle prawa. I ludzie nazywali to „małżeństwem gejowskim.”

- Więc dla ogółu społeczeństwa nie było różnicy. I ludzie przyzwyczaili się do tego i zdali sobie sprawę, że nie wybuchła żadna rewolucja i państwo nie stoczyło się w moralną otchłań. Więc następny krok, równości małżeństw, które naprawdę były równe, był krokiem logicznym – kontynuuje.

Najbardziej efektywnym sposobem przepchnięcia postulatu na oczach opinii publicznej były „koncentracja na zasadach równości i braku dyskryminacji”, oraz nacisk na „rozdział Kościoła od państwa”.

- Więc jeśli ludzie są przeciw małżeństwu pomiędzy dwojgu ludźmi tej samej płci, więc OK, nie muszą mieć z tym do czynienia. Powiedziałem wszystkim religijnym ludziom: „nie tykamy małżeństwa religijnego, ale rozmawiamy o małżeństwie cywilnym” – chwali się Dittrich. – Zgodnie z prawem, każdy powinien być traktowany równo.”

Co na to polscy homoaktywiści? Wywiad jest w formie wideo. Niech teraz jakiś adwersarz przyjdzie na debatę o związkach do studia z iPadem i wyświetli opinii prawdę, taką jaka ona jest.

MCC/LSN

Komentarze (47):

anonim2013.03.14 8:02
Postęp to regres.
anonim2013.03.14 9:16
Gabi _Goc: o co chodzi katolikom?? chociażby o to że w takich "gejowskich komunach" będą żyły dzieci - to ja się to odbije na ich psychice będzie przerażające
anonim2013.03.14 9:22
Sluchalam dyskusji nt. malzenstw gejowskich w niemieckim radiu. Zastanawiano sie czemu wlasciwie malzenstwo ma byc uprzywilejowane (podatkowo). Uprzywilejowani powinni byc ci, ktorzy wychowuja dzieci. Obojetnie czy bedzie to malzenstwo, czy para heteroseksualna czy homoseksualna. Do tego to wlasnie prowadzi. Moim zdaniem nastepnym krokiem bedzie cofniecie uprzywilejowan prawnych malzenstwa, potem legalizacja zwiazkow poligamicznych. Dodam na marginesie, ze w konstytucji niemieckiej tez jest zapis o szczegolnej roli malzenstwa
anonim2013.03.14 9:25
GabiGoc - obchodzi. I to bardzo. Bo kłamiesz mówiąc, że kto chce to sobie będzie żył a reszta po swojemu. Tak nigdy nie jest. Nie mozna być cywilizowanym na dwa różne sposoby, a te wasze postulaty oznaczają istnienie dwóch wrogich do siebie cywilizacji na jednym terenie. Nie można stworzyć systemu prawno-socjalnego który by uwzględniał styl, sposób życia jednych i drugich równocześnie. Jedynym wyjściem jest apartheid, ze ścisłym odizolowaniem obu społeczności. Ale WY chcecie agresywnego rozlewania sie waszej zafajdanej ideologii. No i chcecie - o czym cisza - przymusowego indoktrynowania dzieci drugiej strony w szkołach. Tylko nie manipuluj, że nauczanie religii to też indoktrynacja - to kłamstwo bo ta nauka ma być zgodnie z wolą rodziców którzy maja pełne prawo do nauczania swoich dzieci w duchu swoich wartości. Uwaga na koniec - wyraźnie widac cel ten akcji. Jest to likwidacja de facto instytucji rodziny. Bo przecież gdy wszystko może być "rodziną" to nic nią nie jest. Nie istnieje żaden wyróżnik. Akcja równocześnie ma na celu takie przerobienie mentalności ludzi (metodą ciągłych powtórzeń) aby się z tym zgodzili i nie buntowali. To klasyczne pranie mózgu, krok po kroku nakłania się ludzi do zaakceptowania kolejnych małych zmian, które w sumie dają człowieka sowieckiego. Temu właśnie służy ciągły "product placement" gejstwa w filmach i mediach. To ma nam - wbrew naszej woli - przerobić światopogląd. Rządamy wolności od propagandy homolewicowej.
anonim2013.03.14 9:35
Małżeństwo? a co to znaczy? Czy ktoś pamięta czasy kiedy biała suknia ślubna przysługiwała wyłącznie dziewicy? a co znaczy przysięga małżeńska? ilu palantów uważa, że można ją łamać? poważni ludzie?
anonim2013.03.14 9:53
@Gabi_Goc: Wygrzebią sobie z któregoś z wielu otworów coś à la AIDS i znów będziemy mieli kłopot ... http://www.sfora.pl/Brytyjczycy-To-Polacy-zarazaja-nas-kila-a14579/2
anonim2013.03.14 9:53
Geie chcą mieć harem jak muzułmanie?
anonim2013.03.14 9:54
Mindbender, socjalizm (i genderizm albo gejstwo) to jest śmiertelny wróg cywilizacji łacińskiej pod każdym względem. To że manipulujesz że tak nie jest dowodzi wyłącznie stanu twojego umysłu. Co trzeba mieć na oczach żeby nie widzieć tak oczywistej oczywistości? Bielmo?
anonim2013.03.14 10:00
To nie jest żadna nowość. Według Chrisa Ashforfda "małżeństwa homoseksualne" to dopiero początek walki o "wolność seksualną". Nie wiadomo czy pełna "wolność seksualna" według niego obejmuje także depenalizację pedofilii. http://www.pch24.pl/homomalzenstwa-camerona-to-tylko-poczatek-walki-o-pelna-wolnosc,12124,i.html lub jak ktoś woli sprawdzić u źródła http://www.pinknews.co.uk/2013/01/25/comment-the-same-sex-marriage-bill-isnt-the-end-of-the-journey-towards-gay-rights/ Inny aktywista homoseksualny Charles Sil­ver­stein chce usunięcia z DSM: sadyzm, masochizm, ekshibicjonizm, voyeuryzm,fetyszyzm i pedofilię. Pedofilię z listy zaburzeń chce wykreślić także Richard Green. Wszyscy wymienieni to nie są jacyś anonimowi działacze z nie wiadomo skąd. Są to wpływowi wykształceni działacze homoseksualni. Czyżby homosie dązyli do legalnej pedofili???
anonim2013.03.14 10:14
Prekursorem całego zamieszania pedalskiego był i jest ich idol- homoseksualista Magnus Hirschfeld.!!. Nie wiem ilu zagorzałych obrońców zboków wie kto to był? Obrońcy gejoterrou na łamach forum opadli z sił aby odszczekiwac swoimi wypocinami!!!.
anonim2013.03.14 10:28
@Mindbender: Był taki jeden - lansowany onegdaj przez GWnianą http://pl.wikipedia.org/wiki/Simon_Mol - co wymyślił sobie, że im więcej Polek zarazi wirusem HIV tym szybciej wyzdrowieje. Czy ktoś kto się z członkiem na łby POzamieniał może myśleć?
anonim2013.03.14 10:31
Ja oczami swojej wyobraźni widze akty przemocy poligamicznych związków w temacie zazdrości o partnerów. Zagrzebią się awanturami we własnym bagnie-Czego im bardzo mocno życzę!!!.
anonim2013.03.14 11:00
@GABI - bo to nasze dzieci. Koniec kropka. Trzeba by być skrajnym idiotą, żeby czekać z wychowywaniem dziecka do jego pełnoletności kiedy nie jest już dzieckiem. Po prostu postulujesz, żeby rodzice katolicy zaprzestali wychowywania swoich dzieci. Masz nas za debili?
anonim2013.03.14 11:07
Mindbender - dlaczego z uporem twierdzisz, że ideologia lewicowo-genderowa nie jest wrogiem cywilizacji łacińskiej a w szczególności Kościoła Katolickiego? Chyba wiem. Bo sami we własnych oczach jesteście czymś "lepszym". Uważacie że macie moralną wyższość i odmawiacie nam tak naprawdę prawa do człowieczeństwa. Bo człowiek ma prawo dowolnie określać przyjaciół i wrogów. Nie-człowiek nie ma takiego. Podczłowiek nie ma prawa do własnego zdania. Ma się podporządkować bez sprzeciwu. Sam fakt że mówi NIE jest absolutnie nie do przyjęcia i jest uparcie ignorowany.
anonim2013.03.14 11:29
Ludzie, spokojnie. To wszystko szybciutko się skończy. Demografia leci na pysk a jej ubytki uzupełniane są imigrantami muzułmańskimi. A ci, jak będą większością, to zrobią porządek po swojemu. Kilka lat temu sprawdzono, czego się uczą sześciolatki w szkołach koranicznych w Wielkiej Brytanii. Okazało się, że podręczniki, drukowane w Arabii Saudyjskiej, tłumaczyły takie rzeczy, jak na przykład co trzeba zrobić z Żydem, a co z homoseksualistą. Tak się ta cała genderowa rewolucja skończy: na szubienicy.
anonim2013.03.14 11:30
@Mindbender: Co to jest "zaj*stość"? Jesteś tego nosicielem? http://img.wiocha.pl/images/8/9/89c814f737d27dec364bbfa5aaaefa9f.jpg
anonim2013.03.14 11:36
@Gaius Marius: "Arabia Saudyjska zniesie scinanie glowy - za malo szablistow" http://ranger.nowyekran.pl/post/89634,arabia-saudyjska-zniesie-scinanie-glowy-za-malo-szablistow
anonim2013.03.14 11:57
Gaiusie mariusie - piszę o tym bez przerwy. Już za kilkanaście lat muzułmanie będą większością w grupie <20 lat w takiej Francji. Będzie pogrom tych wszystkich genderdurniów. Oni w swojej głupocie nie rozumieją jednego - że swoje przeklęte idee moga piastować wyłącznie dzięki otoczeniu przez społeczeństwa chrześcijańskie. Potem my Katolicy stoczymy bój z muzułmanami i pokonamy ich.
anonim2013.03.14 12:24
Idzie NOW-e !!! Globalizacji mówmy stanowcze NIE!!!!.
anonim2013.03.14 12:26
a nastęne będzie ... zoofilia ... przecież to tez stworzenie jak ludzie...
anonim2013.03.14 12:51
@Mindbender - wrogowie nie czychają "wszędzie", bo jesteście tylko znikoma grupką, marginesem marginesu. Jedyna wasza "moc" pochodzi od tego, że Władze i Bankierzy używają was jako najemników do niszczenia społeczeństwa. Oczywiste jest, że to my mamy racje i prawdę. Nikt nie będzie walczył za coś co do czego nie jest przekonany, a my jesteśmy pewni naszej racji. Jeśli wy nie jesteście pewni swoich - już przegraliście. Głupota waszych zbrodniczych idei jest porażająca. Ale nie odmawiamy wam nazwy "człowiek", jak wy nam. Jesteście dla nas wrogiem którego trzeba pokonać i ukarać. Wrogiem czyli człowiekiem. Dla kontrastu wy odnosicie sie do nas jak do dzikich na czarnym lądzie. Większość tekstów z merdiów, gdzie pada słowo Katolik (jeszcze bardziej Katoliczka - tu widać szczególną pogardę i nienawiść) jest sformułowanych rasistowsko. Wystarczyło by podmienić "katolik" na "murzyn" i autor miał by proces o rasizm. Wasza stara metoda - odczłowieczyć ofiarę.
anonim2013.03.14 12:55
To co się wyprawia we Francji, Holandii czy Anglii u nas nie przejdzie.!!!!! Już była cywilizacja starożytna hołdująca takiej filozofii. ....proto (tfu) gender Minojczycy, ziewieściali herosi o mięśniach Schwarzennegera i twarzyczkach pudrowanych jak u japońskich gejsz... Wymarli samoistnie.....pozostawiając po sobie tylko swą zniewieściałą sztukę i parę obrazów na wazach i amforach... Badacze mówią kultura Minojska, Ja twierdzę że to był zanik kultury.....
anonim2013.03.14 13:08
Najwyższy czas powrócić do penalizacji homoseksualizmu.
anonim2013.03.14 13:12
Na szczęście to katolicy są większością a nie zniewieściali pederaści.
anonim2013.03.14 13:40
Troublu2 - czy wam sie to podoba czy nie, homo za jakiś czas będzie skazywany. Jeśli wygrają lewusy to zawsze pozbywają się swoich narzędzi w łągrach, jeśli muzułmanie to będą podcinać gardziele, jeśli Chrześcijanie to po prostu normalny wyrok 8 lat. Co wybierasz?
anonim2013.03.14 14:20
Mindbender - nie obawiamy sie was (to śmieszne) tylko Władz i Mocy. Bo wiesz, oni mają bataliony policji, prokuratorów, sędziów, siły lądowe, lotnictwo, banki, dziesiątki tysięcy agentów... a przede wszystkim aparat masowego rażenia czyli telewizję. Świecicie, moi drodzy, światłem odbitym tylko. Jak księżyc. I zauważ, że ta cała przemoc, ten rozbudowany aparat państwa i propagandy pracuje nad tym, aby wyniszczyć nas, garstkę jak piszesz, fundamentalistów. A wy? Wy jesteście tylko wątłym uzasadnieniem. Paliwem dla nienawiści wobec Prawdy.
anonim2013.03.14 14:27
Mindbender - jeszcze słówko. Jeśli tak dalej pójdzie to skończycie może nie od razu w komorach gazowych ale na pewno w łagrach i grzebani w płytkich grobach. Bo światowa lewica ZAWSZE tak wykańcza swoich naiwniaków. Lenin pisał o takich "pożyteczni idioci", a KGB nazywało szpetnie *****jady. Służycie diabłu więc diabeł wam wynagrodzi. Jeśli wygra. Ale nie wygra bo są jeszcze "fundamentaliści".
anonim2013.03.14 14:48
Mind - to wy "postępowcy lewicowcy" cały czas usiłujecie - nie to że ograniczyc nasze prawa - tylko je po prostu zniszczyć. Cały czas wpieprzacie na chama nam w oczy syfna gejską propagandę. Po to, żeby nam podstępnie "przerobić" sposób myślenia. Żeby ukraść nam nasze dzieci. Usiłujecie przemocą je zindoktrynować szkołą i otoczeniam medialnym. A wszędzie gdzie już przygotowaliście grunt mediami następuje etap agresji prawnej i wyroki dla inaczej myślących. Prowadzicie wojne ideologiczną klasyczną metodą "salami". Podobnie więźniów amerykańskich wietnamczyki przerabiały na komunistów. Wbrew ich woli. To WY ładujecie się w cudze życie, usiłujecie ZNISZCZYĆ nasze instytucje jak małżeństwo. To WY, postępowcy kradniecie dzieci do "gejadopcji". Jesteście perwersyjna nienawiścią, szatańskim posiewem na świecie.
anonim2013.03.14 15:09
Nie potrafię zrozumieć, dlaczego uparcie nazywacie związek cywilny małżeństwem, podczas gdy on nim nie jest w ogóle. Czyli - sami od razu redefiniujecie pojęcie małżeństwa. Nie ma żadnego znaczenia, czy taki związek - niezależnie od tego, za co jest uważany - zawrą dwie osoby tej samej lub różnej płci, pięć, trzy, czy osiem osób. To i tak nie jest i nie będzie nigdy żadne małżeństwo przed Bogiem, więc ten problem dla religii nie istnieje. Problem jest inny - odchodzenia ludzi od religii i małżeństwa na rzecz wiary w "prawa człowieka" i luźnych związków. To się oczywiście wiąże z legalizacją wolnych związków (czyli także "małżeństw" cywilnych). I od tego należy zacząć - zdecydowanie sprzeciwiać się rozdziałowi Kościoła od państwa i możliwości zawierania związku za pośrednictwem instytucji państwowych w ogóle. Niezależnie od płci i liczby osób. Tego ma nie być.
anonim2013.03.14 15:22
Mindbender, dla was już jest za późno. O jakieś 25 lat. W gejskiej homofilnej propagandzie nie chodzi o przerobienie mas na zboczeńców tylko o to, aby masy zakceptowały ich styl życia i sie dostosowały. Żeby nikt nie odważył się pyskować na zboczeńców "nauczających" w szkołach. Żeby nikt sie nie ważył przypomnieć, że 40% przestępstw pedofilnych to dzieło pewnej 1% mniejszości. Bo a nuż inni by wyciągnęli z tego właściwe wnioski. Żeby nikt nie zaprotestował: jestem matką/ojcem a nie "rodzicem A" albo "rodzicem B". Wy nie chcecie ograniczać praw do małżeństwa i rodziny. Wy chcecie zniszczyć samo pojęcie małżeństwa. Uporczywą propagandą zdemoralizować ludzi, szczególnie tych młodszych. "Nabrudzić" im do głów tak, aby stali się mentalnie niezdolni do pełnienia roli matki i ojca. Zniszczyć nasz świat po prostu. Nie uda wam się. To wasz świat juz niedługo zawali się na wasze łby. Będziemy gotowi na ten moment. PS. kto kradnie dzieci? BUACHACHA!!!! To juz kompromitacja... Dzieci kradnie i porywa totalitarne państwo. W Polsce pietnaście tysięcy rocznie. Na zachodzie więcej. Kradnie i oddaje zboczeńcow i łajdakom.
anonim2013.03.14 15:25
@Zerro Czy kiedykolwiek byłeś badany psychiatrycznie? Nic nie sugeruję, tak tylko pytam.
anonim2013.03.14 15:31
Azsxdc2, ej, ale ci się dowcip wyostrzył... W którym miejscu błądzę? Czy gdzy piszę o 15000 czy w tym o 40%?
anonim2013.03.14 15:50
@Zerro "Ale WY chcecie agresywnego rozlewania sie waszej zafajdanej ideologii. No i chcecie - o czym cisza - przymusowego indoktrynowania dzieci drugiej strony w szkołach." "wyraźnie widac cel ten akcji. Jest to likwidacja de facto instytucji rodziny." "Uważacie że macie moralną wyższość i odmawiacie nam tak naprawdę prawa do człowieczeństwa." "cały czas usiłujecie - nie to że ograniczyc nasze prawa - tylko je po prostu zniszczyć." "Wy chcecie zniszczyć samo pojęcie małżeństwa. Uporczywą propagandą zdemoralizować ludzi, szczególnie tych młodszych." "Dzieci kradnie i porywa totalitarne państwo." "Władze i Bankierzy używają was jako najemników do niszczenia społeczeństwa." "Bo wiesz, oni mają bataliony policji, prokuratorów, sędziów, siły lądowe, lotnictwo, banki, dziesiątki tysięcy agentów..." Trochę mi to zajeżdża schizofrenią paranoidalną.
anonim2013.03.14 15:57
AZX Przekopiowałeś osiem banalnie prawdziwych stwierdzeń. Co dalej? Czy może państwo nie ma <i>"batalionów policji, prokuratorów, sędziów, siły lądowe, lotnictwa, banków, dziesiątków tysięcy agentów"</i>? <h4>Zapytaj policjanta, on ci prawdę powie.</h4>
anonim2013.03.14 16:26
Mindbender Piszę o zboczeńcach homoseksualistach. Ich jest 1% populacji i popełniają 40% przestępstw pedofilnych. Księży na których tak plujesz jest ca. 1 promil, machnąłeś się o rząd wielkości. Siadaj, pała. I łżesz jak samica psa gdy szczujesz na księży. Akurat księża najmniej mają takich przypadków. Najwięcej (dziesiątki, do stu razy więcej) jest ich wśród NAUCZYCIELI. A to oznacza, że nauczyciele czy to procentowo czy w liczbach bezwzględnych są o wiele bardziej niebezpieczni. Ale o tym w telewizji nie usłuszysz...
anonim2013.03.14 16:28
Mindbender co do tych dzieci to twierdzisz, że "nie porywa" czy "nie jest totalitarne"? Uściślij proszę.
anonim2013.03.14 16:29
@Mindbender @Zerro @Azsxdc2 A co macie ciekawego do napisania o: "Aktywista gejowski demaskuje lobby! Następne będą małżeństwa grupowe!"?
anonim2013.03.14 16:37
Ondraszku, powtórzę się: ...wyraźnie widac cel ten akcji. <b>Jest to likwidacja de facto instytucji rodziny. Bo przecież gdy wszystko może być "rodziną" to nic nią nie jest.</b> Nie istnieje żaden wyróżnik. Akcja równocześnie ma na celu takie przerobienie mentalności ludzi (metodą ciągłych powtórzeń) aby się z tym zgodzili i nie buntowali.
anonim2013.03.14 16:45
Mindbender kłamiesz. Dla was ważniejszy (bo nośny propagandowo) jast jeden przypadek księdza geja skazanego za pedofilię niż sto nauczycieli (najczęściej WF) skazanych za pedofilię. Państwo porywa dzieci najczęściej z rodzin katolickich, bo jest ich 95%. Co się potem z nimi dzieje? Różnie się dzieje. Najczęściej się staczają, jak to dzieci pozbawione rodziców. Bo nawet zła matka jest lepsza niz brak matki. Służą też do zarabiania przyzwoitych pieniędzy przez swoich "opiekunów" i aparat biurokratyczny zarządzający tym procederem. To żywy towar.
anonim2013.03.14 17:10
Mindbender, nie czytam w twoich myślach tylko twoje wpisy. A co do meritum sprawy - od którego odciągasz swoimi napaściami - to ujawnia się klasyczna taktyka salami, małych kroków aby doprowadzić do destrukcji pojęcia "rodzina". Stara lewicowa strategia.
anonim2013.03.14 17:28
@Zerro Zgadzam się z tobą, ale ta dyskusja przyjeła jałowy przebieg!.
anonim2013.03.14 17:50
@Ondraszek, trudno pisać mając takich "adwersarzy" jak Mindbender. I znowu wpisuje swoje banialuki... Gorzej, że władze konsekwentnie prowadza homofilną politykę. Jak ich powstrzymać? Żadne argumenty demokratyczne nie zadziałają. Wyjściem byłby bojkot tak jak kiedyś w Meksyku, ale społeczeństwo jest już zbyt zatomizowane. Widzę pewien sposób sprytny, ale czy zadziała?
anonim2013.03.14 18:17
Mind, wystarczy już twoich ziemniaczanych wizji. Z tymi kartoflami jest problem - bo nie ma mowy o osobnych piętrach, tylko wszyscy musimy szamać z tej samej miski to samo. 999 osób chce kartofle a JEDNA frytki, ale wszyscy muszą nie wiadomo dlaczego gryźć frytki. Bo nie żyjemy w apartheidzie, system prawno społeczny jest jeden dla wszystkich. Pisałem ci wcześniej dlaczego spopłeczeństwo nie może uznać zboczonych za normalnych - bo musiało by uznać prawo tych potworów do np uczenia w szkole. I nie miało by możliwości odmówić tym przeklętnikom adopcji dziecka. I musielibyśmy zgodzić sie na homowątki w obiegu kulturowym. Nie ma na to zgody.
anonim2013.03.14 19:06
@Mindbender Jedni lubia zapach pomarańczy inni jak im nogi smierdza- ale ja wole smak i zapach tych pierwszych"
anonim2013.03.15 10:12
"nie obawiamy sie was (to śmieszne) tylko Władz i Mocy. Bo wiesz, oni mają bataliony policji, prokuratorów, sędziów, siły lądowe, lotnictwo, banki, dziesiątki tysięcy agentów... a przede wszystkim aparat masowego rażenia czyli telewizję. Świecicie, moi drodzy, światłem odbitym tylko. Jak księżyc." Nic dodać nic ująć. Moim zdaniem ten post puentuje całą dyskusje w sposób wyczerpujący i na tym powinno się zakończyć, dalej to już tylko bicie piany. Co do techniki salami najlepszy sposób, żeby ją zauważyć to cofnąć się o kilkadziesiąt lat do tyłu. zobaczyć jak przez ten czas zmieniło się prawo, obyczaje, polityka dyskurs światopoglądowy etc. Analizuje się sprawę plasterek po plasterku można tego nie zauważyć, ale jak cofnie się trochę dalej widać jak na dłoni, że większa część kiełbasy została już odcięta. Ktoś może powiedzieć, że to naturalna kolej rzeczy, że świat odpowiada po prostu na potrzeby ludzi i dzieję się to "samo". Ja odpowiem na to bzdura, te jest proces sterowany odgórnie zaplanowany i celowo realizowany krok po kroku za pomocą środków które wymienił Zerro. Choć wiem, że i tak niedowiarki nie uwierzą. Żadne internetowe rzucanie grochem o ścianę tu nie pomoże. To trzeba po prostu odkryć samemu, potem wszytko stanie się jasne logiczne i oczywiste. Życzę Ci Mindbender, żebyś kiedyś to dostrzegł. Pozdrawiam.
anonim2013.03.16 0:28
@ Mindbender @ marek 2013 Możecie równie dobrze wrócić z analizą do czasów w których żyli troglodyci a wówczas zrozumiecie że takie poglądy pasują bardziej ówczesnym osobnikom ( pie...li wszystko co się ruszało) a nie współczesnemu homo sapiens. Czy wy próbujecie wmówić społeczeństwu które posiada wartości moralne by z nich zrezygnowało i zamieniło się w dzicz?? Cywilizowane społeczeństwo musi posiadać kręgosłup moralny inaczej nie przetrwa!
anonim2013.03.16 21:07
@Mindbender Żadnych wojen nie prowadzę. Jeśli ten cały wywód o "paleniu czarownic" był do mnie to nie wiem w jakim celu. Nie chodzi o żadne "prześladowanie" (na obecnym etapie) tylko o kontrolę, ujednolicenie i urobienie. Jeśli nie dostrzegasz coraz większej centralizacji władzy i ośrodków decyzyjnych zarówno na szczeblu lokalnym krajowym jak i globalnym, manipulacji finansami, opinią publiczną, historią etc. to trudno. Dla mnie w chwili obecnej jest to tak oczywiste i klarowne jak czarno na białym, ale rozumiem Cię bo sam do niedawna tego nie dostrzegałem i podobnie jak Ty miałem to wszytko za "oszołomstwo" czy "radykalizm" Też nie rozumiałem tego jak 1% może kontrolować resztę. Z własnego doświadczenia wiem, że takie "otwieranie oczy na siłę" niczego nie da, to trzeba odkryć samemu. Zainteresować się tematem i odnieść to potem do rzeczywistości która nas otacza a wszytko po jakimś czasie (dłuższym lub krótszym) stanie się logiczne i sensowne, a każdy news z Polski i świata będzie kolejnym pasującym do całości elementem układanki. Tyle Pozdrawiam po raz 2gi ;)