Akceptacja gejów prowadzi do dewiacji wśród mężczyzn - zdjęcie
24.02.14, 20:00Mark Regnerus, fot. Facebook

Akceptacja gejów prowadzi do dewiacji wśród mężczyzn

29

Profesor Mark Regnerus z University of Texas w Austin jest autorem głośnego badania na temat wychowywania dzieci przez pary homoseksualne. Teraz powiedział, że legalizacja "małżeństw" homoseksualnych doprowadzi do rozwoju dewiacyjnych zachowań wśród normalnych mężczyzn.

Uczony stwierdził, że normalni mężczyźni zaczną domagać się otwartych związków a także stosunków analnych od swoich żon i dziewczyn.

„Jeżeli małżeństwo homoseksualne będzie postrzegane jako coś uprawnionego przez heteroseksualne kobiety, to wówczas zachęci to ich partnerów – i to wielu – do oczekiwania tego, czego mężczyźni w historii zawsze chcieli, a na co rzadko im pozwalano. Mianowicie seksualnych nowinek w formie pozwolenia na skoki w bok bez narażania ich pierwotnego związku” – powiedział prof. Regnerus.

Dodatkowo badacz stwierdził też, że jeżeli społeczeństwo uzna gejowskie zachowania seksualne za coś normalnego, to nastąpi wzrost praktyki analnych stosunków seksualnych wśród osób heteroseksualnych.

Prof. Regnerus zasłynął na całym świecie w 2012 roku, gdy opublikował swoje badanie krytyczne wobec wychowywania dzieci przez homoseksualistów.

pac/huffingtonpost

Komentarze (29):

anonim2014.02.24 20:12
Oj poszalal profesor :) z wywodu wnosze, ze obecnie heteroseksualni mezczyzni wprost marza o stosunkach analnych i tylko ostracyzm spoleczny hamuje te zapedy. Az dziwne, ze homoseksualisci nie oczekuja od swoich partnerow stosunkow "klasycznych" na zasadzie analogii.
anonim2014.02.24 20:34
Regnerus chyba nawet usiłował prowadzić podobne badania. Znalazł korelację (ale nie związek przyczynowo-skutkowy) pomiędzy masturbacją a "zachowaniami dewiacyjnymi". Żadna nowość. Teraz niech udowodni że urozmaicanie pożycia małżeńskiego w stałym związku prowadzi do chorób / zaburzeń. Jestem ciekaw do jakich wyników dojdzie :)
anonim2014.02.24 20:39
Coś w tym jest. Ludzie to stworzenia stadne, i do tego ze zmysłem sprawiedliwości. Jeśli uznamy, że małżeństwa homoseksualne i tradycyjne to to samo, to siłą instynktu stadnego część mężczyzn może zadać sobie pytanie, czy to jest fair, że tamci mogą wyprawiać niestworzone fiku miku, a oni nie.
anonim2014.02.24 20:39
#Anonymous Teraz niech udowodni że urozmaicanie pożycia małżeńskiego w stałym związku prowadzi do chorób / zaburzeń. Jestem ciekaw do jakich wyników dojdzie :) Ty mu grozisz?Heheheheheheehheee! ona ma to tam gdzie ty sobie "gwintujesz".
anonim2014.02.24 20:43
Ja akceptuje homoseksualistów!!! Gejów .pedałów i innych lesbo-cyklistów -nie!!
anonim2014.02.24 20:44
#mateuszms "a co niby jest złego w seksie analnym? oczywiście w heteroseksualnym związku" Nie wiesz?Kolor i zapach!!!
anonim2014.02.24 20:46
To nie jest żaden Profesor, a co najwyżej profesorek jak takie debilizmy wygaduje.
anonim2014.02.24 20:47
Każda legalizacja dewuacji prowadzi do upadku moralnego. Legalizacja homo-pedofilii jest najgorszym zgorszeniem. Pedalstwo to upokorzenie męskości.
anonim2014.02.24 20:49
A tych co nie widzą złego w seksie analnym odsyłam do lekarza internisty.
anonim2014.02.24 20:53
#AlinaNatalia Nie zauważyłem by profesor "wygadywał" niewygodne tobie fakty.
anonim2014.02.24 20:54
Ciekawy jestem jaki jest zasięg oddziaływania ... No bo przecieże my tu w Polsce WIEMY że w Ameryce, Danii czy innej zdeprawowanej Holandii te związki są zawierane. Czy to w Polsce dziala? Ondraszek1 czy ta wiedza wzbudziła w Tobie jakąś wolę.. no , żeby jakiego męskiego partnera wyprobować? A może jednak jest konieczne aby jakos w tym samym kraju ta legalizacja nastąpiła i dopiero wtedy działa? Albo w tym samy mieście legalną "parę" trzeba zobaczyć i wtedy to WALI JAK PIORUN i juz sie chce chłopów chedozyć? No cholera wie... Groza.
anonim2014.02.24 21:07
#madhare "Ondraszek1 czy ta wiedza wzbudziła w Tobie jakąś wolę.. no , żeby jakiego męskiego partnera wyprobować?" -Nie!.
anonim2014.02.24 21:08
#Piogal Czy jego światopoglad to "mrzonka"?
anonim2014.02.24 21:10
#Piogal "Pożyteczny idiotio" Jednak dalej jesteś głupi ,traktujac ten tekst jako "Frondy"!
anonim2014.02.24 22:18
#Maciej Markisz "- Ja się tego domagam od zawsze, nie od teraz, czy od badania pana psora" Fuj !ależ to .niehigieniczne i śmierdzące.I do tego to pierdzenie!!
anonim2014.02.24 22:29
A co złego w heteroseksualnych pieszczotach/stosunkach analnych? o O
anonim2014.02.24 22:57
W świecie zwierząt natura w sposób naturalny eliminuje homo. Ale że jesteśmy Ludźmi musimy w cywilizowany sposób bronić się przez aspołecznymi zachowaniami. http://chomikuj.pl/nbogdanus/E-BOOKI+KATOLICKIE RAPORT REGNERUSA, Jak różne są dorosłe dzieci wychowywane przez rodziców żyjących z związkach homoseksualnych
anonim2014.02.24 23:10
A lisbijki też do odstrzału? Tak tylko pytam?
anonim2014.02.25 7:57
#Maciej Markisz "- Profesor Regnerus to taki profesor Binienda i tyle." To przyrównywanie jest śmieszne i nielogiczne! Charakterystyczne dla ludzi majacych trudności porównawcze!!
anonim2014.02.25 8:18
@Maciej Markisz: Problem właśnie w tym, że duża część świata nauki, zwłaszcza w naukach społecznych i szerzej humanistycznych, propaguje podobny bełkot i nic nie znaczące srutu-tutu. Jak powiedział Scruton: "podejrzenie o homofobię, oznacza koniec kariery, zwłaszcza dla pracowników naukowych". Co oczywiście jest postawą całkowicie nieideologiczną, prawda? Odpowiedz mi, jak zdefiniowana jest homofobia? Bo nie istnieje ona w żadnym światowym spisie chorób. Irracjonalny, nieuargumentowany lęk? Fobia charakteryzuje się tym, że człowiek nie potrafi określić, dlaczego boi się danego podmiotu. Natomiast większość tu piszących osób powie Ci jasno, dlaczego jest przeciwnikami aktów homoseksualnych, małżeństw homoseksualnych, promocji homoseksualizmu, jako równorzędnego modelu relacji, adopcji dzieci przez pary homoseksualne itd itp. To, że nie zgadzasz się z argumentami strony przeciwnej, to nie znaczy, że ich nie ma. Lęk (jaki k... lęk? Sprzeciw owszem) jest oparty na racjonalnej postawie. Co ciekawe, nikt nie pokusił się o "rzetelne badania", które to miałyby zmiażdżyć Regnerusa i innych "homofobów", a cudowność i normalność homoseksualizmu przyjęło się za równorzędną normę jako dogmat poprawności politycznej. Gówno, nie nauka. Jak to Anglosasi rozróżniają, mamy science i arts, a arts, jak to arts, mają swoje mody. Jeśli ktoś idzie pod prąd, to nie jest istotne, czy ma rację, prawie zawsze jest be.
anonim2014.02.25 8:27
@Marek markus - domagając się od partnerki seksu analnego narażasz ją na poważne urazy w tym uszkodzenie mięśni zwieracza odbytu, to są straszne sprawy ostatnio rugowane przez homo z wszystkich forów, nie słuchaj propogandy gejowskiej - odpowiedni lekarze wiedzą czym się kończy taka "zabawa" i niestety ani budowa ani funkcja tego organu nie słuzy do seksu. Niestety poddające się takim zachowaniom mają "luźny" odbyt i rózne nieprzyjemne rzeczy z tym związane. Potem ciężko funkcjonowac w normalnym życiu z wyciekającym kałem :( Normalna kobieta nigdy nie zgodzi się na takie coś.
anonim2014.02.25 8:29
nie mówiąc juz o kwestiach higienicznych i estetycznych; watpliwa to przyjemnośc nurzać się w gównie...
anonim2014.02.25 11:04
@Maciej Markisz Jeżeli jesteś uczciwy sam przed sobą to przeanalizuj cale zjawisko ideologi LGBT, poczynając od Engelsa. Zrozumiesz że ta ideologia jest tylko narzędziem do osiągnięcia swoich celów przez Międzynarodowe Loże Masońskie. Można się śmiać z tego co pisze, ale nie można zaprzeczyć temu, że masoneria zbudowała USA. Po dzisiejszy dzień Królowie, głowy państw są Masonami. Czy tak ważne osoby zajmowałyby się nieistotnymi rzeczami?
anonim2014.02.25 11:13
@L.Twardowski Panie Twardowski a ja jestem kosmitą i byłem na Księżycu. Taka jest twoja wiarygodność. To LGBT wprowadza zamęt z seksem odbytniczym a nie my, przeciwnicy takich zachowań. Jeżeli nie rozumiesz takich prostych rzeczy, to znaczy że prawie nic nie rozumiesz.
anonim2014.02.25 12:10
homoseksualizm jest chorobą psychiczną !!!!
anonim2014.02.25 14:24
@Ondraszek "Ty mu grozisz?Heheheheheheehheee! ona ma to tam gdzie ty sobie "gwintujesz"." Ja mu nie grożę, ja wyśmiewam Regnerusa i jego badania, które służą jedynie do tworzenia propagandy dla ultrakonserwatywnych think-tanków. O ile w ogóle może być mowa o ultrakonserwatywnych "THINK"-tankach. Natomiast o pozytywach seksu analnego jest mnóstwo informacji. Jeżeli kogoś obrzydza bród i smród to nie musi przecież go uprawiać, nie musi też przecież czytać o higienie odbytu. Dla mnie to hipokryzja tak się czepiać fizjonomii odbytu skoro przecież u mężczyzn "sikawka" i "pukawka" to zasadniczo to samo narzędzie, a u kobiet cewka moczowa kończy się niewiele dalej od wejścia do ich dróg rodnych. O te narządy też trzeba dbać ale prawie nikt (no, może Piogalem, jest tutaj chlubnym i konsekwentnym wyjątkiem) nie brzydzi się klasycznym seksem.
anonim2014.02.25 15:43
#Anonymous Jednym słowem lubisz seks ekstremalny! "Gwintuj" se dalej, aż ci kiszka stolcowa opadnie! Życzę !!hehehehehehheheee!! Zdrowia !!!Hahahhahahhahaaa!!
anonim2014.02.25 19:46
@Ondraszek1 "Jednym słowem lubisz seks ekstremalny!" Ja osobiście nie mam nic przeciwko żadnemu rodzajowi seksu, pod warunkiem że partnerzy się na niego zgadzają. A to co ja lubię to już inna sprawa. ""Gwintuj" se dalej, aż ci kiszka stolcowa opadnie!" Jeśli czynisz aluzję do słynnego "wypadania odbytu" to muszę Cię zmartwić - ta choroba nie ma wiele wspólnego z seksem analnym. Przynajmniej nie z tym uprawianym w sposób bezpieczny. Z tego co czytałem jest też wcale zdrowy dla kobiet, jako że pozwala wyćwiczyć im mięśnie, co wiąże się z lepszą kontrolą nad ciałem i mniejszym ryzykiem chorób wynikających ze słabości mięśni.
anonim2014.02.26 10:57
Prawdę człowiek powiada. To tej pory smutny, nieciekawy czy zwyczajnie nieśmiały facet miał do wyboru trzy drogi: - nieśmiałość przezwyciężyć lub DAĆ SIĘ PODERWAĆ pierwszej lepszej, która nie będzie zbyt wiele wymagać; - IŚĆ DO ZAKONU i wydumanym pojęciem powołania zamaskować swe naturalne skłonności, których zrealizować się nie udało; - ZOSTAĆ GEJEM. Dwie ostatnie opcje dość często łączy pewna koincydencja. Legalizacja związków homoseksualnych to dodatkowe punkty dla tych, których żadna panna w końcu nie chciała poderwać, ani do życia zakonnego inklinacji w sobie nie znaleźli. Sygnał jest czytelny: nie trzeba się przymuszać do życia z niekochaną, nieatrakcyjną kobietą; nie trzeba się zmuszać do bycia braciszkiem, kiedy łaski brak. Bycie gejem to rozwiązanie uczciwe i dające satysfakcję. Oczywiście mniej będzie nieudanych, nieszczęśliwych małżeństw i pozbawionych prawdziwej wiary powołań. Wydaje się, że to dobrze, choć kościelne ludki wolą, gdy ludziom gorzej się w życiu układa, nie lepiej. Bez napięcia, poczucia winy i trwogi nie ma religii, to zrozumiałe. I jakże podłe...